Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dzięki za odpowiedź. Myślałam ze to mleko to juz po 1 roku. Miałabym alternatywę do mm. Jogurciki juz daję, te dla maluchów. A twarożki z deserków gotowych. Dałam tez truskawki i borówki amerykańskie. Młody jak na razie wszystko dobrze toleruje. Mam tez czereśnie z działki. Na schematach widziałam ze mozna tez juz podać. Może dziś spróbuję. DJ Bombastyczna jest na FB. A ja wracam z pracy i zaraz uchoami drzemkę w pociągu. Jutro piątek, a w przyszłym tygodniu święto i tylko 4 razy do pracy, a dla szczęśliwców długi weekend. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez daje jogurty te dla dzieci, a w nich tez jest w skladzie mleko pelne grays kiedys mowila, ze nawet lepiej podawac jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks my kupilismy malemu smart trike rcliner, zrzutka byla my, moj brat i mama a tesciowie maja sie dorzucic do fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na dzien dziecka kupiliśmy drewniane klocki. Czy wiecie ze za miesiąc pierwsze dzieciaczki z sierpniowek beda obchodzić roczek? Ale ten czas mija. A mój Antoś jutro kończy 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga_jabi fajne to coś :D właśnie mi przypomniałaś, że Kali takie coś ( ale nie "firmowe" ;) ) dostała od pracowników z firmy jak się urodziła. Musze m pogonić po to do garażu :) myślicie że mogą już bAble w takim czymś jezdzić? Aga15510 moja kluska zbyt glupiutka na drewniane klocki :) na bank by miała 10 x więcej guzów niż ma i zęby wybite :D Kurde czytałam jeszcze o tych fotelikach i zdecydowana jestem na tą krowe sefefix plus :p aga tego masz? Bo jest jeszcze king plus, safefix plus tt i duo plus, ale kazdy z nich inaczej się mocuje. Aga_jabi ja daje jogurt naturalny i twarozek naturalny i mieszam z owockami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS ten moj jest od 6 mca, ale jesli Kalinka lubi pospac na spacerze to ten rowerek na taki spacer sie nie nadaje, no i generalnie musi byc cieplo bo nie ma za bardzo jak przykryc dziecka, kocyk spada. My robimy tak, ze na pierwszy ten dluzszy spacer idzie w wozku, a jesli w planach jest drugi to wtedy rowerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga15510 sto lat dla Antoosia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Kurde nie wiem od jakiego wieku jest ten nasz :o m go wywiózł do starego garazu bo miejsca duzo zajmowal, a ja nie pamietam... Mala go dostala tydzien po naraodzinach wiec kompletnie wtedy o rowerkach nie myslalam a teraz zapomnialam że on jest :D musze go przytaszczyc bo cchocby na ogrodku może chwilke pojezdzic - zawsze to jakies zajecie inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tak szybko TNKS podaje ci stronkę z ang amazon (tu pewnie pomaranczka mnie zaraz zjedzie ze znow wpycham angielskie produkty ale walić ją) http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00694VLZO/ref=s9_simh_gw_p75_d0_g75_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=065X16ZR6761FY4CJZ3Z&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294 w przeliczeniu na pl złote to jest około 950zł w zaleznosci od kursu funta i masz darmową przesyłkę. obejrzyj sobie dokladnie czy o ten sam ci chodziło wydaje mi sie ze tak ale ja tylko zdazylam rzucic okiem. a teraz lece do małej bo głodna. paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Aga dzięki ale to jest duo ( bez nogi) a ja chcę safefix ;) i masz racje pieprzyc pomaranczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co za choróbsko woda mi sie leje z nosa, gardło 2 razy wieksze a dzis doszedł kaszel z odrywającą flegmą :( mam nadzieje ze to szybko minie. a gadam jak jakas kaczka ;) wczoraj jak wspomnialyscie o tym mleku krowim to az z ciekawwosci zajrzałam do ksiazki (kolezanka pediatra dzieciecy juz daje swojemu a teraz bedzie konczył 2 latka) do ksiazki jaką tu dostałam w szpitalu przy porodzie i co piszą ze po pierwszym roku juz mozna podawac pełno tłuste mleko oczywiscie na poczatku wprowadzanie jak innych składników po 2 roku te 2% do 5 roku zycia nie polecają tego 0,5% bo ma za mało składników odzywczych. Tak więc kurde nie wiem skąd te wszystkie rozbierzności i kogo się tu słuchać... naprawde mozna zgłupieć. ale mnie sie nie spiszy nigdzie mogę z tym poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam życzyć miłego wieczoru i dobrej nocy. Macham zmęczoną łapką TNKS, kupiliśmy Tobi ze względu na pasy w aucie. Po przeczytaniu instrukcji z Romera doszliśmy do wniosku, ze może nie pasować do M samochodu - tzn. że pasy mogą być trochę luźne (bo my kupowaliśmy bez bazy, bo nie mamy Iso fixa) i fotelik może się trochę rotować podczas jazdy, a tego nie chcieliśmy :o Gdybyśmy od baze pztrzyli to wygrałby Romer/ Britax. mum to become, ja daję chrupki kukurydziane. I nawet ostatnio kupiłam właśnie takie, które mogą zawierać śladowe ilości orzechów. Dawałąm je jak nowy produkt - tzn. zaczęłąm od jednego chrupa i obserwowałam czy nic się nie dzieje. I nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS🌻 Franek raczej wszystko pałaszuje;) rano je mleko (niechętnie:O) i owsiankę, potem kanapkę, potem zupę, drugie danie, potem pochłania banana (uwielbia ostatnio) i czereśnie (kocha), chrupki kukurydziane wpieprza aż się uszy trzęsą, potem na kolację dostaje troszkę parówki (ubóstwia) i na koniec kaszkę z mlekiem (niechętnie). Jest dość ciężki, ale długaśny i ....chudy:O Cyrk na kółkach z tańcami i przytupem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Mum ja daje chrupki i nawet już nie czytam składu :p a tak serio to nie sądze aby te śladowe ilosci orzechow mogły zaszkodzić... Moja mała kiedy mi łyżke z masła orzechowego dorwała i przeżyła ;) Vilia dzięki za odpowiedz - jesteśmy już zdecydowni w 100% na krowe :D tylko kurde... Na nich pisze że są od 9 kg lub od 9 miesiąca... A co jak moja ma aż 8 kg? Mogę ją przesadzić? Coś czuję, że ona tych 9 dobije w okolicach roczku a nie chce mi już jezdzic tyłem :o DJ moja też już niechętna do mleka itp. :o owsianki w ogóle się tknąć nie chce :o kaszki na gęsto NIE, tylko butla z mlekiem rano :o za to parówki nie zje troche a całą a banana też kocha ostatnio :) w ogóle 3 rzeczy bez których się żyć nie da to parówka, banan i rachuchy :D potrafi skubana tak egzekwować do jedzenia to co lubi, że szok! Głodna, będzie się darła ale nie chwyci się tego co jej dajemy jak ma ochote np na parówke :o i oczywiscie sama sobie musi ją trzymac i gryżć :o aaaa no i jeszcze śliwki suszone kocha całą sobą... W ogóle to tak myśle że moje i Twoje to by mogły z jednego koryta :D choć moja odrzuciła już też chleb... Daje jej kanapeczke z szynką , szyneczke zjada a chleb wypluwa :o Ech... Dziewczyny wszystkie już w fotelikach 9-... Po za mną i agą_jabi? Ile Wasze szkraby miały msc/kg jak się przesiadly? Czy są tu jeszcze w ogóle dzieci z kategorii wagowej mojej córy czy ona sama w piórkowej lata( czego kompletnie po niej nie widać co lepsza - te co zdjęcia miały to wiedzą jak okrągły ma dziubol :p i chomicze policzki :p ) Dj a czyzby Cię główka po szamponie bolała? Ja piwa nie pijam ale mogę Ci towarzyszyc z drinem :D chyba że się skusisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Mum ja daje chrupki i nawet już nie czytam składu :p a tak serio to nie sądze aby te śladowe ilosci orzechow mogły zaszkodzić... Moja mała kiedy mi łyżke z masła orzechowego dorwała i przeżyła ;) Vilia dzięki za odpowiedz - jesteśmy już zdecydowni w 100% na krowe :D tylko kurde... Na nich pisze że są od 9 kg lub od 9 miesiąca... A co jak moja ma aż 8 kg? Mogę ją przesadzić? Coś czuję, że ona tych 9 dobije w okolicach roczku a nie chce mi już jezdzic tyłem :o DJ moja też już niechętna do mleka itp. :o owsianki w ogóle się tknąć nie chce :o kaszki na gęsto NIE, tylko butla z mlekiem rano :o za to parówki nie zje troche a całą a banana też kocha ostatnio :) w ogóle 3 rzeczy bez których się żyć nie da to parówka, banan i rachuchy :D potrafi skubana tak egzekwować do jedzenia to co lubi, że szok! Głodna, będzie się darła ale nie chwyci się tego co jej dajemy jak ma ochote np na parówke :o i oczywiscie sama sobie musi ją trzymac i gryżć :o aaaa no i jeszcze śliwki suszone kocha całą sobą... W ogóle to tak myśle że moje i Twoje to by mogły z jednego koryta :D choć moja odrzuciła już też chleb... Daje jej kanapeczke z szynką , szyneczke zjada a chleb wypluwa :o Ech... Dziewczyny wszystkie już w fotelikach 9-... Po za mną i agą_jabi? Ile Wasze szkraby miały msc/kg jak się przesiadly? Czy są tu jeszcze w ogóle dzieci z kategorii wagowej mojej córy czy ona sama w piórkowej lata( czego kompletnie po niej nie widać co lepsza - te co zdjęcia miały to wiedzą jak okrągły ma dziubol :p i chomicze policzki :p ) Dj a czyzby Cię główka po szamponie bolała? Ja piwa nie pijam ale mogę Ci towarzyszyc z drinem :D chyba że się skusisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) TNKS, my się przesiedliśmy jakiś miesiąc temu na fotelik nr 2. Mąż gdzieś wyczytał, ze dziecko, zeby mogło bezpiecznie jeździć w takim foteliku to musi dobrze siedzieć i samodzielnie siadać. U nas fotelik nr 1 - nosidło - nie wchodziły już w grę, bo jak mały nie spał to darł się w niebogłosy i głowę ciągle dźwigał do siedzenia w nim, pozycja półleżąca była dla niego utrapieniem :o U nas parówki też mają wzięcie :D Jak ostatnio jadłam to po kryjomu, żeby mały nie widział ;) A kanapki mu jeszcze nie dawałam, ale chyba by sobie z nią nie poradził :o Muszę spróbować. Myślę, ze nawet pokrojona w małe kosteczki nie znajdzie uznania, ale może się mylę. Wyczytałam też, że nasze maluchy już powinny jeść obiadek z dwóch dań. Widzę, ze Franek DJ ma dwudaniowe obiady. U nas ledwo wciskam jedno danie...Ogólnie to zauważyłąm, ze mały by jadł, ale mu się nudzi tak siedzieć w foteliku (mimo, ze kładę mu zabawki). Najlepiej by "biegać" i żeby mama biegała za nim ;) O NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia życzę :) Już piątek :) I wszystkiego najlepszego dla naszych pociech z okazji Dnia Dziecka :D HJK-wyszły małemu zęby? As- wpadnij się chociaż przywitać. Zoja-jak się czujesz? Amber-jak Nikola? Tymkowa-jesteś tam? misiaczkowa-gdzieżeś przepadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto rano wstaje ten zbiera stronki :) Już drugi dzień z rzędu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No vilia a ja zawsze dopiero po tobie się zjawiam ale muszę córke wybrać do szkoły a dziś dodatkowo podwiez,bo leje u mnie strasznie.A zębów dalej brak choć dziąsełka takie rozmoczone,jakby miały zamiar wyjść w końcu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Frankowi wylazła 2 górna:D Vila🌻 ten dwudaniowy obiad Frana to wiesz....najpierw zupa, potem przerwa i drugie danie. Zapomniałam napisać, że absolutnym hitem kulinarnym obu Dzwońcow jest kasza! W każdej postaci i formie. TNKS🌻 nie wiem, czy w końcu tak nie zrobimy z tymi naszymi potomkami i potomkinią Twoją...wspólny padok, jedno koryto i tak do osiemnastki:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia mój też się nudzi przy jedzeniu i też nie ma mowy o obiedzie dwu daniowym,nawet by tego nie wcisnął w siebie.TNKS ja też dawno temu kupilam ten rowerek i dwa tygodnie temu na próbe go wyciągnęłam.Mały zadowolony na maxa,trzyma się tej barierki ochronnej a wczoraj siostra uczyła go trzymania za kierownice i jeżdził taki dumny.My nie wypuszczamy się na dalsze wycieczki tylko po podwórku i w okolicach domu narazie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :* Vilia kochana dzięki Ci wielkie za tak wyczerpujące info ws fotelika 😘 Kali siedzi i siada już od czasu jakiegoś, a w nosidełku w aucie czyni to samo co Bartuś :o a że jeszcze w obu autach mamy z tyłu przyciemniane szyby to nie widzi kompletnie nic po za towarzyszem podróży którym z reguły jest jej rodzona matka a wiadomo jak to z matką - nudna na dłuższą metę :o tak wiec dziecie moje dzwiga się ( próbuje) pręży i gdyby tak odpiąc jej pasy to wyskoczy :o także... Fotelik kupiony :D powinien w pon lub wt być u nas :) myślę, że jak ją przesadzimy to będzie jej lepiej niż teraz... A na wakacje jak pojedziemy to najwyżej wezmiemy obydwa ( jeśli będzie potrzeba to na "pake" zmieści się pól domu więc luzik) :) Hjk kurcze to i ja musze spróbować ten rowerek! Tylko dziś bez szans bo od 5:20 leje u nas paszkwilnie :o pewnie masz podobną pogode co? Ja musiałam o 5:20 wstać okno balkonowe w sypialni zamknąć i podłoge wycierać :o DJ to może gdzies na trasie np w g-z lub cz-dz ustawimy dlań koryto? :D hehheh a tak w ogóle to bezkonkurencyjna do jedzenia jest dla małej ryba! Każda i pod każdą postacią... Także jak na rybke do g-z jedziemy to ja pełnię rolę karmiciela :o Aaaa dziewuszki moje - wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego dla Maluszkow Sierpniowych Mamusiek w Dniu Dziecka. Ja dzisiaj rewolucje w domu przeprowadzam i przez pare dni bede pisala do was ale z domku mamy. Ach M mnie wkurza i tyle. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach TNKS leje i leje,chwila luzu i od nowa ulewa.My skoczyliśmy z małym na zakupy samochodem i reszta dnia się w domku zapowiada.A rowerek wypróbuj,ja też mam bezfirmowy i pewnie jak już zdejmie się te wszystkie podnóżki,barierki itp.do normalnego jeżdżenia, to mały go zajedzie ale to taki pierwszy rowerek dla frajdy,potem się pomyśli o innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki ;) Witam się i kajam,że tak dawno się nie odzywałam Martynka obraziła się na łóżeczko i nawet mowy nie ma żeby w nim spała woli z rodzicami nawet w dzień nie jestem w stanie ją tam umiejscowić nawet jak zaśnie i ją chcę przełożyć to od razu się budzi,tragedyja Tak poza tym to coraz więcej je i ja chyba będę musiała pomyśleć o jakimś dodatkowym jedzonku tylko że już mam 6 posiłków Rytm dnia jej się zmienił bo chodzi spać ok 22 a wstaje po 8 Całuski dla wszystkich dzieciaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 15510
Weekend :D :D :D a my ciągle w nosidle. Nóżki Antkowi wystają, ale główka jeszcze swobodnie leży. Piszecie o dwóch daniach. Antoś ledwo zje na raz tak objętościowo mały słoik, z dużym rzadko kiedy sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto? Pocahontas co się dzieje? Jest aż tak żle? Piwninca nie wystarcza? Mam podjechać busem? Albo podrzucić Ci grabie? Wczoraj na allegro widziałam też "szpadel damski" i myśle o zakupie - mogę się pospieszyć jak trzeba? Hjk u nas pogoda dziś pod psem totalnie :o nawet do ogrodu na chwile nie wyszłyśmy :o Aga15510 moja Kluska czasem je za czterech, a czasem zje 1/3 słoiczka na obiad i ma dość... Dziś np na obiadek ok 13 w ogóle nie chciała jeść, zjadła go dopiero o 16, a o 18 zaczęła kolację - zaczęła bo skończyła przed chwilą :p zjadła prawie całego banana, kilka chrupków gryczanych, prawie całą parówke i wypiła ok pół kubeczka (150-200ml ma cały kubek) mleczka modyfikowanego z kaszką... Wcześniej jeszcze bobofruta piła - także 8 żołądków zapełniła :D A właśnie - dajecie swoim dzieciom bobo fruity? Ja dawałam caly czas takie po 6 msc bez cukru i kurde mała ma po nich wodnitą kupę :o nie umiałam skojarzyć od czego takie miewa a dziś do mnie dotarło, że zawsze po bobo frucie :o czyżby marchwiowe soki tak na nią działały? Herbatki może wypić nawet 0,7 l w ciągu dnia i jest ok, a wystarczt pół bobo fruta żeby się z niej lało :o A propos kaszki/mleka dalam jej dzisiaj na próbę z kubeczka do wypicia zamiast łyżka całkiem na gęsto i piła chętnie więc chyba całkiem przejdziemy na kubeczek ;) trwa to trochę dłużej i część idzie w straty, ale chyba zaczniemy ją uczyć pić z tego otwartego kubka już tak konsekwentnie... A najłatwiej zacząć uczyc od gęstych "płynów... Ciotka Ty pisałaś że Mikołaj pije z kubeczka - pije sam? Bierze kubeczek do rączki i pije? Nie oblewa się? Jak go tego nauczyłaś? Moja Klucha jeszcze nie potrafi sama rączek skoordynować z głową, ustami itp. :p ale wie już, że ma oddychać noskiem jak pije i że mozna pic i oddychac jednoczesnie :p tylko kubek ciągle próbuje gryzc :o Aga możesz jeszcze raz podac linka do tego kubka z tt ktory Ty masz? Tego z tymi wymiennymi ustniakmi, bo wszędzie go w sklepach szukalam i nie ma, a nie pamietam jak się nazywal żeby go na all znalezc... Weekend, weekend a ja do szkoly :o jutro na 8,5 a w niedziele na prawie 12 godzin :o oszalec mozna :o na szczescie prace zaliczeniowa dziś skonczylam ( jakosc kiepska ale na wiecej czas nie pozwalal) i coś się pouczylam na jutrzejszy sprawdzian... Oczywiscie prosze jutro o trzymanie kciukow!!! Ale mam smaka na parme - m kupił boczuś wiec chyba sobie zaraz zrobie :p i chyba jeszcze się pójde pouczyc :o As witaj 😘 Aga nie wiem w koncu czy pisalam czy tylko chcialam - dzięki za zaangazowanie w poszukiwaniu krowy dla mnie i KURUJ się i szybko do zdrówka wracaj!!! No i przede wszystkim do nas czesciej zaglądaj!!! Będę monotematyczna - Amber!!!! Co z Tobą?!?!?! DJ a Ty jakiś urlop uskuteczniasz , czy zwolniłaś zawodowo tempa ? Olinka 😘 czyżbys tak Smierć janusza opłakiwała że nie masz chęci do nas zaglądać? :p :D Vilia zdradze Ci sekret - masz weekend :D cały dla Ciebie i Bartoliniego :D Lady uporałaś się z robotą? Ps. Zgadnijcie co mój m czyta małej na dobrnoc... No?... No...? Nie wiecie? To Wam powiem - Jakuba wędrowycza :o to dziecko nie ma prawa być "normalne" - ciotka przemyśl sprawe ewentualnej żeniaczki Macieja z dziewczyną wywodzącą się z takiej patologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×