Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

długi łikend macie? Pocahontas to widzę że ty z mężem nieżle się bawicie:-D :-D :-D mojego m nie trzeba namawiac gorzej ze mną:-((( niestety u kobiet organizm stanowi jednosć a u chłopów pewna czesc ciała żyje swoim życiem:-D :-D dlatego jak jestem po całym dniu to nie kce mi się bom zmęczona a on spokojnie dałby radę. inna sprawa że oprócz zmeczenia dochodzi libido które mam zerowe, no ale to od hormonów. misiaczkowa a ty myslałas o terapii jakiejs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! w końcu weekend :) Wpadłam się pochwalić, że małemu dwójeczka wyszła :) Piąty ząbek :) Miłego wieczoru życzę. Idę powiesić pranie i chyba spać, bo padam coś... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babeczki ciotka.Julka och a od czego sa faceci,aby dbac,uszczesliwiac i dopieszczac kobietki,tylko czasami trzeba ich delikatnie w pupe uszczypnac aby sobie o tym przypomnieli. Cos ostatnio tutaj za spokojnie. Pewnie dzisiaj wszystkie mecze ogladacie. Polska gola hhehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Pierwsza o tej porze?Gdzież to wszyscy są?Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej!!! Misiaczkowa byłaś z Lenką u lekarza? Co to jej wyskoczylo? Ciotka moje libido z 0 wskaczyło na 0,00009 nie mniej jednak wtedy gdy jest jego skok na ten ów poziom to mój m jest w pracy także tzw "dupa zbita" :p Vilia gratulujemy tak bogatej już "paszcżeki" :D ( bez urazy ) ale nas Bartuś przegonił z ząbkami ;) Kali chyba 2 na dole wyszla - tak mi się wydaje... Ale na gorze dalej pusto... Informuje iż mój m zrobil nam dziś wolne i caly dzien jestesmy razem :D jak się do wieczora nie poZremy to uznam to za sukces ;) Przyznaje też że mimo iż caly ten bum na sreuro mnie drazni to mecze same w sobie kusza i wczoraj nie wytrzymalam napiecia i obejrzakam... Przyznaje że ja footbolowa "dama" od zawsze bylam i stad ciągoty :p dziś za to 2 ciekawe mecze :D nie takie gnioty jak wczoraj :p obstawiam Holandie i Niemcy :D a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Znowu pierwsza o tej porze?Gdzieście wszystkie?Euro cały dzień u was króluje czy co.Mnie osobiście euro zupełnie nie interesuje,mój m tez kibicem nie jest więc mam spokój.Jak grala Polska to na wsi cisza,bo wszyscy na meczu a my z m piła elektryczna i ścinamy niepotrzebną choinke.M mówi czekaj jak zaraz sąsiedzi przylecą nas opieprzyć,że nie siedzimy przed telewizorem i nie kibicujemy ha ha.Pozdrawiam i zajrzyjcie tu bo nam topik padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hehe hjk Ty niedobra!!! Nie kibicowałaś? :D Ja też nie ulegam mani ;) ale meczyk z chęcią obejrzę :p Mój m UWAGA!!! Nie zna się na piłce noznej i kompletnie go ona nie intersuje :D Z uwagi na to iż ja na boisku jestem wychowana to zgodzil się ze mną mecze obejrzec ;) wytlumaczylam mu conieco. I ogląda :D Natomist powiem Wam szczerze, że to całe urobum mnie do szału doprowadza!!! Dziś w ddtvn byl temat "jak przezyc euro i się nie rozwiezc" :o no krew czlowieka zalewa :o co ma euro do rozwodu no?! Dziewczyny!!! Ja chcę 2 dziecko... Mam dziś 14 dc... Caly dzien mysle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki przy niedzieli przesylam i ide spac, wczoraj milam grype zoladkowa i dzisiaj dochodze do siebie. Normalnie nie mam sily malego na rekach trzymac. Meldowac sie sierpnioweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ha ha ja jestem bardzo blisko rozwodu a przynajmniej rozstania i bynajmniej nie za sprawą euro:-P a pomyslec misiaczkowa ze pare dni temu wysyłałam cie na terapię:-D cóż za ironia losu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Melduje się, że żyje, chociaż padam na pysk. Odebraliśmy klucze od naszego nowego M i mamy remont pełną parą. W pracy masakra, szkoda gadać. Moja szefowa jest pojebana do kwadratu:O Nikolka ok, 5 minut nawet nie usiedzi na tyłku. Wszędzie włazi, staje, wszytsko ją interesuje, a najbardziej kable i oczywiście to co zakazane:) Posiew z języka wyszedł ok. Czekaliśmy na niego 10 dni, bo na języku (jamie ustnej) zawsze coś rośnie, ale u nas wyszła tylko flora fizjologiczna. Także nie wiadomo od czego był ten żółty język. Posiew moczu (cewnikowany - pobieranie to dramat), też ok. Dziewczyny wybaczcie, ale nie pamiętam co komu odpisać. Staram się czytać na bieżąco w tel., ale odpisać nie mam jak. Za każdym razem się wkooorwiam, a do laptopa to siadam od swięta:) TNKS moja też w wadze piórkowej, chociaż wcale się nie dziwie. Ja nie wiem skąd ona ma tyle siły, żeby cały dzień tak się tłuc. A je za dwoje. Dodam, ze skończy swój obiad np i zaraz ładuje mi się do talerza z paszczą otwartą na 360'. Generalnie daje jej spróbować wszystkiego co jemy i o dziwo pochłania wszystko. My nadal mamy dwa zęby, ale patrząc na to ile Nikola śliny produkuje (po całym dniu mogłaby się w niej wykąpać), to pewnie coś idzie znowu, ale nie da sobie sprawdzić. Pocahontas współczuje utraty babci. Wiem co to znaczy - moja odeszła w ostatniego Sylwestra. Przytulam mocno! Witam wszytskie nowe koleżanki:D:D:D Dziewczyny normalnie jakiś pogrom z tymi Waszymi m. Hehheeh nas remont zjednoczył:) Jest git - nie mam na co narzekać, chociaż i tak czasem dalej się ścinamy, ale źle nie jest. Trzymam kciuki za wszytskie - dajcie spokój z rozwodami:) Lepiej patelnie w rękę i wybić i z łbów pierdoły:D:D:D Nie wiem co jeszcze miałam napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber u mnie i patelnia nie pomoze:-P poza tym w droge weszli mi tesciowie juz ostro a ja tez mam jakies granice wytrzymałosci i właśnie je przekroczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Ciotka, jasne. Każdy ma jakieś granice. Jednak trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło:) A teściów pogoń w cholere:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam po urlopie, nadrobilam zaleglosci w czytaniu ciotka - moze jak juz wrocisz do domciu to wszystko wroci do normy, najgorzej wlasnie jak sie inni wtracaja. TNKS - ty nie kombinuj tylko pakuj walizki, taki urlopik dobrze wam zrobi. no skoro chcesz drugie dzieciatko, to rozumiem z twoim M no to chyba taki niedobry nie jest;) Pocahontas - kuruj sie, duzo zdrowka. ja tam fanem pilki nie jestem, ale jak sa mistrzostwa to obejrze. dzisiaj fajne mecze sie zapowiadaja, ale bedzie walka o tv bo M fanem F1 jest, a jada wieczorem. ogolnie co do urlopu to bylo super, gorac niesamowity dobrze ze wiatr wial to szlo wytrzymac. Hiszpania piekny kraj, drogi maja super. Mielismy 1580km, w tamta strone jechalismy 17 gosz. spowrotem 15, z czego Livia wiekszosc przespala bo przez noc jechalismy. na plazy mala byla przeszczesliwa, mielismy basenik dla niej to siedziala dlugo w wodzie. ogolnie organizacyjnie bylo superancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech masakra wygarnęłam im wszystko. i teraz ja jestem ta zła i niewdzieczna bo tak ich za goscine potraktowałam:-D powiem wam tak: czuje sie jak służąca a nawet gorzej bo nie mam wychodnego. i zastanawiam sie przez cały dzien jak wychowac dziecko- czy nauczyc go roboty czy moze nie bo wtedy trafi na pracowitą idiotkę taką jak mamusia:-D a tatus dzisiaj spał do 14ej no bo przeciez co bedzie pomagał mamusi jak rodzice każą odpoczac po tygodniu pracy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ciotka ja i tak w szoku jestem, że tak długo wytrzymałaś! Jak mój m powiedzial, że jak bedziemy robic remont to trza będzie się przeprowadzic do tesciow to powiedziałam że remontu robic nie bedziemy :o Mt fajnie że wypoczeliście ;) ja też zazdroszcze... Z m była już drovna sprzeczka wiec pewnie 2 dziecka nie będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, to Ci normalnie libido skoczyło ;) U mnie nadal na minusie :o A Kali pewnie niedługo następne zębiska pójdą. U nas rosną jak grzyby po deszczu. Są teraz w sam raz do gryzienia wszystkiego co jadalne ( co niejadalne też). HJK, a u Was jakiś ząb się pojawił? Co do euro, ja parcia nie mam, ale na mecz Polska-Grecja zerkałam. Resztę jakoś omijam. Jak M dziś oglądał to ja nadganiałam z ogarnianiem domu. TNKS, jak tam nastroje? Drobna sprzeczka mam nadzieję poszła w zapomnienie i humory mam nadzieję, ze dopisują? Amber, witaj :) życzymy szybkiego remontu. Co do pracy - rozumiem Twoje zniesmaczenie szefową. Moją chyba na tym samym targu wystrugali ;) MT, super że wypoczęłaś :) Dołączam do grona malych zazdrośników ;) My byliśmy w weekend u moich rodziców. Ale coś nie wypoczęłam...Ostatnio się zastanawiam kiedy ja się wyśpię, wypocznę..eh...byle do emerytury ;) TNKS, chcesz drugiego dziecka? Mogę być Twoją surogatką ;) nie myliś z surykatką :P przydałoby mi się posiedzieć trochę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak milo.was tutaj widziec kobietki kochane. Ciotka Julka och bo faceci to taki niedorobiony model i tyle. A jak wtracaja sie jego"producenci" to juz masakra. Daj rade. Ostatnio pewna madra glowa powiedziala do mnie " badz dobra jak chleb a wszystko bedzie po twojej mysli " hmmmmm Mt zazdroszcze wakacji. Dobrze ze szczesliwke do domku wrociliscie Tnks wszystkie egzaminy juz pozaliczane masz? Drugie dziecko? Amber wlasne mieszkanko to cos wspanialegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu pierwsza,choc myslałam,że vilia mnie dzis wyprzedzi.TNKS jak tam przeszłaś do czynu w sprawie drugiego dzieciaczka.MT witaj po urlopie,ja jeszcze mam miesiąc i 4 dni do urlopu,odliczanie trwa.Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie komu kawke zrobic? Skoro dziadek jacek nie polewa-a szkoda. Hjk33- spryciula stronke zgarnela skoto swit. Kacperek cos markotny. Od piatku bierze antybiotyk a jezcze kaszlec zaczol. Przebila sie dwojka na dole,to w sumie mamy juz 7 zabkow. Slini sie niesamowicie,az wysypke na brodzie dostal a ja musze sliniaczki dokupic,bo prac nienadazam. Zaczynam czuc sie jak czlowiek po tej jelitowce,ale myslalam ze mnie na lewa strone wywroci. Piekna pogoda sie zapowiada,wiec zara na spacerek uciekamy. Stosujecie kremy z filtrem dla maluszkow? Buziaczki i wracac na pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł laseczki:-D jak to dobrze wyspac sie u siebie:-D mały "zwiedza" kurcze odzwyczaił sie od domku przez 3 tygodnie dla niego to ogrom czasu.... najgorzej ze u tesciów miał turystyczne łóżeczko które tam zostało a on cholera nauczył sie z kleczenia przewracac do tyłu i miekko tam było...a tu mam szczebelki... pocahontas mój juz po antybiotyku ale z nosa dalej mu leci i zle mu sie przez to je dlatego jutro idziemy do naszego lekarza dzis sie nawet nie wybieram bo po weekendzie bedzie ogrom chorych maluchów a ja nie chce małego bardziej doprawic. a tesciowej za "opiekę" nad małym kupie kwiatka a co niech zna moje dobre serce! nie lubie rozstawac sie w takiej atmosferze i wiem jedno- nigdy wiecej mieszkania tam bo sobie rozwale małżenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cioteczko dobry pomysl z tym kwiatkiem dla tesciowej( a doniczka duza i ciezka hehe). W dpmku u was wszysko wroci szybko do normy z M. My juz dzisiaj u lekarza bylismy i mamy kolejna kontrole w piatek jak antybiotyk bedzie sie konczyl. Co dajecie maluszkom oprocz obiadkow do jedzenia, bo mi pomysly sie pokonczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas zazdroszcze pogody.U mnie kolejny dzień pochmurny i zimny.Co do posiłków to też mi się pomysły skończyły.Ostatnio gotuje mu kasze manną i mieszam z jakimś owocem ze słoiczka.Najbardziej lubi kasze manną + suszona śliwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Hej! U nas też pogoda do 4 liter :/ A do tego kiepska noc za nami :/ Kali an kolacje jadła ogórka zielonego i ugryzła dość duze kawałki i nie pogryzła :o - efekt - pół nocy rzzygała :( ale już chyba dobrze, od kilku godzin pije już ( w nocy nie chciała), zjadła już coś wiec mam nadzieje że kryzys za nami... Mój m z nią jadła kolacyjke i chyba nie widział, że ona połyka takie wielkie kawałki :o echhh się bidulka namęczyła :( Ciotka "fundnij" teściowej tulipana :D takiego z "flaszki" :D Vilia kurde m zeżarł resztę wędliny i nie wiem z jakiej to było firmyu :p ale na 100% z lidla drobiowa także możesz sobie zerknąć ;) Do jedzenia? Hmmm też zaczyna mi brakowac pomysłów :o Czy u Was też jest tyle much? FUJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki❤️ Ciotka🌻 współczuję kwasu w rodzinie, mam nadzieję, że mąż okaże się mądrzejszy niż protoplaści jego właśni:O:O:O życie kochana, ot co! Franek łazi mi po całej chałupie, oczywiście tam gdzie ma się czym podeprzeć, oczy trzeba mieć dookoła głowy a i tak co chwila jest wrzask, bo się skubaniec w coś walnie:O Bronek śpiewa piosenki:D:D:D Ubaw mam po pachy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja my tez juz po urlopie,bylo fajnie,choc pogoda dopisywala srednio,wczoraj caly dzien lalo.ale sie dalo zorganizowac czas. bylam wreszcie w Berchtesgaden ktory polecalas MT78, jestem zachwycona tymi terenami,jeszcze tam znow pojade bo np Konigssee nie mialam czasu zobaczyc.ale wpadlam na wystawe Romy schneider wiec sie bardzo ciesze :) dzis powrot do rzeczywistosci,pogoda w kratke,odsypialam wyjazd,mala 4h ja 2h. dzis zakupilam takie nosidelko dla malej na plecy do 22kg uzywane. sprobujemy. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) ciotka mam nadzieje ze u ciebie w domu z M juz lepiej. 🌻 TNKS jak tam twoj wspolny wieczor z M ?? 🌻 pocahontas-1984 jak malutki sie czuje?? dajesz mu jakis probiotyk z tym antbiotykiem? hjk moja tez uwielbia suszona sliwke w kazdej postaci. mum to become pomimo ze dopiero wrocilam do pracy tez bym sobie juz na jakis urlop pojechala. dziadekjacek pytałam jak wygląda spanie chłopaków Twoich u Ciebie bo za pół roku czeka mnie to samo ;);):) ;);):) ;);):) ;);):) ;);):) ;);):) ;);):) ;);):) ;);):) ;);):) 6 czerwca moja NIunia postawiła pierwsze kroczki ;) ;);):) i teraz czasem sie puszcza ale woli zdecydowanie raczkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh co za NIUS na dobranoc Aga w dyskretny sposób informujesz nas ze ci sie rodzina powiekszy? :-D :-D :-D gratulejszyn {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×