Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Dziewczynki jezeli chodzi o krosty to wczesniej miałam jakies drobne na twarzy a teraz wysypało mi takie twarde na dekoldzie i plecach co jest dla mnie sporym problemem. Ja w najblizszych tygodniach bede miec to usg w 20tyg.bo teraz koncze 19 tydz. Dzidzia kopała w nocy jak szalona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabuleńka-ja jestem z Wrocławia :) Gdzie planujesz rodzić i do jakiego lekarza chodzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim u mnie tez juz zaczely sie ruchy fajne uczucie przy bliźniakach czasem z dwoch stron. :) Żabuleńka i Becik-83 ja też jestem z Wrocławia. Mam swojego lekarza na Kamieńskiegi i tak zamierzam rodzić. Drugą córcie też tam rodziłam i jestem bardzo zadowolona z opieki. Becik-83 z tego co wyczytałam to mamy tę samą datę porodu :) Dziewczyny a z jakiej dzielnicy ???? Moja Psie Pole :) Życzę wszystkim milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z fabrycznej- mieszkam na Żernikach. a chodzę do lekarza, któy pracuje na brochowie i tam chcę rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim.Szczurkowa ja skierowanie na badania prenatalne miałam ze względu na wiek-36 lat.Są wtedy bezpłatne więc czemu miałam nie zrobić.Pierwsze wykluczało choroby typu down i inne.Było to usg + test z krwi.Teraz będzie drugie stwierdzające chyba głownie wady serca i inne.Gdybym miała za nie płacić to też bym się chyba zdecydowała, bo po wykryciu jakiś wad można dziecko leczyć jeszcze w brzuszku mamy.Jeżeli wybierzesz dobry ośrodek tym się zajmujący to oni mają tam naprawde świetny sprzęt i specjalistów.W pierwszej ciąży też maiłam te badania ale wtedy mój lekarz na usg stwierdził dodatkową struktórę jakby sama głowka dziecka obok prawidłowego płodu.Wtedy za te badania płaciłam.Tam okazało się ze to coś zniknęło.Stwierdzono, że mógł to być drugi płod tylko się nie rozwijał i natura sama go wyeliminowała.Tak więc ja polecam te badania chyba że twój lekarz ma jakis sprzęt 3d na którym wszystko świetnie da się wykryć.Moj ma zwykły podstawowy monitor i mimo, że co miesiąc mam usg to nie ma porównania z tamtym ośrodkiem.A co do badań to do tej pory miałam morfologie,mocz,cukier,grupa krwi,wasserman no i teraz dodatkowo mam zrobić Alat.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik-83- Ale ci zazdroszcze tej Teneryfy :) Bylem tam 2 lata temu i jest to naprawde piekna wyspa, i tyle do zwiedzania :) Swoja droga to daj mi znac jak wrocisz bo ciekawa jestem jaka jest woda o tej porze roku w basenach i oceanie :) Powiem Ci ze jak dla mnie jest to jedyne miejsce z wycieczek zagranicznych do ktorego chce sie wraca :) Ale sie rozmarzylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra2011
o ja też dostałam jakiejś wysypki na plecach, łopatkach:( ciekawe od czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:)
Hej wszystkim..:) Co do krostek, też mnie wysypało lekko, na szczęście nei na twarzy, a na plecach..;/.... Jak tam samopoczucie??.. Ja ruchy czułam wczesniej..a teraz jak na złośc nie czuję prawie nic..:( do 16go marca to ja chyba zawału dostanę..:(... Już bym chciała mieć tą wizytę.... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra2011
własnie gdzieś wyczytałam, że to podono hormony odpowiedzilne są za te krostki i wysypka pojawia się głównie w naszych tygodniach ciązy...mam nadzieję że latem tego już noe będzie bo jak tu bluzeczkę z dekotem załozyć:( ja jeszcze wczoraj dodatkowo się załatwiłam, depilowałam ręcę a dzis mam na nich straszną wysypkę, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam da dekoldzie male krostki :( wygladaja jak potowki. Cale szczescie jest ich malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wysypało, ale na masakrę! Na szyi i na plecach. Rety, ale od czego. Normalnie jestem tym usiana :o Teraz ja będę Wam zazdrościła wizyt ;) Moja kolejna wypada aż w kwietniu! bu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł babulce! ja to latam jak mały samochodzik z pracy, do przedszkola, do domu do mojego 2latka i ręce pełne roboty, bo jeszcze często weekendy pracuje, ten akurat mam wolny. Ciekawe kiedy mi się silnik mój popsuje... w każdym razie jak mnie wczoraj bolała głowa to 2 apapy wzięłąm bo nie umiem fukncjonować z bólem a niestety nie jestem w tej komfortowej sytuacji jak niektóre ,że mogą się położyć z zimnym okładem i leżeć ile wlezie i czekac aż minie. misiaczkowa- ja mam w piatek wizyte i nie moge sie doczekać, moze cos mi powie apropo płci. Śniło mi się ze 4razy ,że to chłopiec, chyba zbyt intensywnie o tym myślę. pozdawiam i Teneryfe zazdroszcze oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki w ten piekny poranek. U mnie za oknem piekne sloneczko. A ja dzisiaj wolne. U mnie juz wszytkie kwiatki pod domem kwitna, krokusiki i tulipany. Ale dzis zabieram sie za porzadki, musze przepatrzec ubrania i te w ktore na pewno sie nie zmieszczes w czasie ciazy powynosic do drugiego pokoju, bo musze zrobic miejsce na dzidzi, eheh, wiem ze jeszcze mam duzo czasu na to ale powoli od czegos trzeba zaczac. Ja ruchow jeszcze nie czuje, wiem ze jest jeszcze wcześnie, ale bym była spokojniejsza gdybym czuła ruchy. A usg będę miała dopiero jak wróce z Polski na początku kwietnia. Ale myśle, że może zrobie sobie jedno w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy mogę się dołaczyć? Też mam termin na sierpień, leci mi teraz 16 tydz. Jeszcze też niestety nic nie czuję jeśli chodzi o ruchy, a nie mogę się już doczekać, a wizytę mam 14.03, liczę że może lekarz coś mi powie na temat płci :) Trochę Was czytałam, ale przyznam się szczerze, że nie cały topic, ale nadrobię :) anitia my to się znamy z innego topicu, jeśli mnie kojarzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkowa 1984
witamy nową Koleżankę, wpisz się do tabelki:-) dziewczynki, liczę swoje miesiące ciąży i kończy mi się czwarty- zgodnie z 18 listopada, kiedy wystąpił ostatni okres. Ale za nic nie wychodzi mi 9 m-cy 22 sierpnia tylko w lipcu. Czyli bede w 10 m-cu!! jak to sie w koncu liczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkowa 1984
znalazlam coś takiego na innym forum: 1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko" 1 miesiąc - 1-4 tygodzień, 2 miesiąc - 5-8 tygodzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. 2. Sposób ściągnięty z innego forum 1 miesiąc - 0-4,5 tyg. 2 miesiąc - 4,5-9 tyg. 3 miesiąc - 9-13,5 tyg. 4 miesiac - 13,5-18 tyg. 5 miesiąc - 18-22,5 tyg. 6 miesiąc - 22,5-27 tyg. 7 miesiąc - 27-31,5 tyg. 8 miesiąc - 31,5-36 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg. 3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża": 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień 4. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy:)
Witamy nową koleżankę..:) koteczkowa 1984- taknaprawdę to nie jest 9 miesięcy, a 10... jeden miesiąc jest lliczony jako 28 dni, czyli równe 4 tygodnie... a przecież miesiące mają zazwyczaj więcej dni, pomijając luty..dlatego to jest tak obliczone..że 9 miesięcy, tych zwykłych..chociaż i ich też więcej wychodzi troche...ale ogólnie ciąża trwa 40tygodni, 4tygodnie to jesten meisiac, czyli 40/4=10.:) i Tyle w sumie miechów trwa ciąża...też się z tym gubiłam i nie mogłam się doliczyć...no ale tak to jest... prześlę ponownie link, , być może wcale nie był nawet sprawdzany...ale naprawdę to jest świetny link, gdyż od ostatniej miesiączki wylicza ci kiedy było zapłodnienie w którym jesteś tygodniu od miesiączki i od zapłodnienia....i wystarczy wpisać dane, dodać link do zakładek..i sprawdzać sobie keidy się chce...i dokładnie sprecyzowane wszystko jest..;p pozdrawiam..;p Mi dziewiętnasty tydzień nadal leci...strasznie dłużą się te tygodnie... oto link http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=28&dzien=25&miesiac=10&rok=2010&bg=000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za przyjęcie, teraz w tabelce dopiero widzę ile nas jest na sierpień :) NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ agneskaa........................38........... 01.08 .11........... happy........................20.................1.08.2011 .......? katekiss.........................32............ 02.08.11........... mum to come...................28...........02.08.11.........córka< br /> PurPur27........................27............02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30...........04.08.11............. mikusiaaa........................22............04.08.11.. .......... waneska..........................26...........04.08.11... ..... meeg24.........................24.............02.08.11... ......... 024sylwia........................27.............04.08.11. .......... Żabuleńka.......................23.............04.08.11... ......... Mania1982......................28.............07.08.11... ... córka szczesliwa ....................23.............09.08.11......???? Ewelina29......................29.............10.08.11... ......... ryba510........................31.............11.08.11...... ..... crazy_green_eye............24................11.08.2011.. ...... misiaczkowa....................28............12.08. 11......córka??..... Peska44.........................28.............12.0 8.11............. OlesiaZ..........................27.............12.08.11. .....synek??... gosia84..........................26..............13. 08.11.............. kleopatra2011.................31..............13.08.11... ........ Agabi 2011......................28..............13.08.11....synek< br /> rosica86........................25..............13.08.11. ........... Leeila............................24..............14.08.1 1............ hjk33............................36...............14.08.1 1............ Myszaa29.......................28..............15.08.11.. ............ Pandzia_1.......................27..............15.08.11. .........??? Angie S..........................27..............16.08.11......... .... osti ..............................28..............16.08.11...... ........ ewikos29........................29...............16.08.11 ............. Becik-83........................ 28.............. 16.08.2011 mama_dzidka..................33..............18.08.11.... ......... vilia..............................26..............18.08. 11............. sierpniowa mama 2011.......28..............18.08.11.............. Ninka ........................27...............18.08.11........?.. .... Pocahontas-1984.............27..............19.08.11..... ........ Mama Miłoszka................31..............19.08.11....... synek aga15510.......................31...............20.08.11. ............. łazanka........................ 32...............20.08.11............. jagódka1.......................28...............20.08.11 .............. Beti2905........................30..............mama Aniołka....... Izabelka_.......................24...............22.08.11 ............. Grays77.........................34...............22.08.11 ............. koteczkowa 1984............27................22.08.2011...... monisiacz3k....................24..............23.08.11 .......synek **TOSIA**........................23..............23.08.11 .............. Wikula-33........................33.............24.08.11. ............ ciotka julia.....................31.............25.08.11........... .. anitia............................29..............26.08.1 1............. olin_ka ..........................31..............26.08.2011........ ... mama8327......................27.............28.08.11.... ........ szczurkowa ...................34 .............28.08.2011............... annika1983.....................27.............29.08.11... .......... kotkowa........................28..............30.08.11.. ......... Aga.............................26...............30.08.20 11... Już dopisana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkowa 1984
sprawdzałam już ten link, dziś zaczynam 16 tydzień zgodnie z ostatnim dniem miesiączki a tam wychodzi, że dopiero jest 13 tygodni i 4 dni i że jestem w 3 m-cu a ja sie juz do 5 przymierzam, więc cos nie wierze w to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj,według podanej stroy wyszło mi, że jestem w 4 miesiącu +4dni.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniek91@
koteczkowa 1984 Kiedy miałaś ostatni dzień miesiaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkowa 1984
18 listopada, teraz widze z eprzez pomylke wpisywalam 28:-) ale i tak nie wychodzi 16 tydzien ale zawsze to blizej tego co mowil lekarz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkowa 1984
i wychodzi na tej stronie 3 mce i 3 tyg a ja myslalam, ze w przyszly czwartk wchodze w 5 m-c:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ta stronka też jest jakaś dziwna bo mi tam wuchodzi że jestem w 16 tygodniu i 2 dniu- i tu sie zgadza, a ona to przelicza jako 4 miesiące i 2 dni. czyli do 5 miesięcy by mi jeszcze miesiąca brakowało. A byłam we wtorek u lekarza i powiedział, że 08 marca skończę 17 tydzień, zacznę 18 i równocześnie 5 miesiąc. Więc dla mnie też coś jest z tą stronką nie tak:) Tym bardziej że na każdej innej inaczej liczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być, że 09 marca a nie 08 :) A pierwszy dzien OM miałam 09.11 więc nawet wg odręcznego liczenia w przyszłym tyg się zacznie 5 miesiąc (18 tydzień). Zresztą, czy to ważne?:) niech każda liczy po swojemu, byleby wszystko było dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczkowa powinnaś być w 15 tyg to w następnym tyg dopiero w 4 miesiac wchodzić a nie w 5:) tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koteczkowa mi się też wydaje że w 4 miesiąc a nie piąty ja OM mialam 7 list.i weszłam w 4 miesiąc dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. powinien lecieć 4 miesiąc bo jak np ja jestem w 18 tyg dzis (om 28.10) to jest w 4 miesiacu i 2 tyg. A nie chyba 5.... bo miesiąc ma w przybliżeniu 4 tyg to 4x4=16 :) Można też wziąć kalendarz w łapkę i policzyć na piechotę tygodnie:) Ahhh ile cięzarnych tyle teorii :))) Każdy ma swój sposób, nie ma co sobie dodawać tyg bo to nie przybliży porodu:))) Pozdrawiam Mamuśki i milutkiego dnia:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×