Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Tusia- no raczej nie wychodzą najpierw trójki tylko dolne jedynki. DJ- a jakie masz to krzesło ,że księciunio nie chciał siedzieć. Moje wariaty siedzieli jak im matula nakazała:-) mikołaj niestety miał drewniane i z perspektywy wiem,że do doopy, a Frank już plastik i Filips przejął, chodź zajechane jak koń po westernie bo Franek eksploatował dopóki się Filip nie urodził. I który chory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobne do tego z linków Zoji...Krzesełko oczywista:D Olinko🌻 obaj chorzy, katary po kolana, gorączka, lekarz przyjedzie za dwie godziny, bo nie dam rady sama z nimi jechać:O A Pan Mąż jak zwykle....ku chwale ojczyzny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do WSZYSTKICH
Może się zdarzyć że najpierw wychodzą 3, aczkolwiek moja córa też ma wybrzuszenia nad dwójkami, natomiast lek twierdzi że to jedynki... DZIEWCZYNY CHODZICIE NA BASEN Z MALUCHAMI??? POWIEDZCIE COŚ O PIERWSZYCH KROKACH W BASENIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tusia-przewaznie wychodza jedynki pierwsze,ale wszystko mozliwe. kacperkowi przebil sie zabek,ale radocha w domku. Ciotka to ja wstawialam te linki do tych krzeselek i mi tez sie one srednio podobaja,ale sa praktyczne,bo jak dziecko juz nie bedzie hcialo w krzeselku jesc to mam stolik do zabawy. Dzisiaj ogladalam na zywo i ono zajmuje mniej miejsca niz te normalne. Kochane ostroznie,te maty puzle podobno sa rakotworcze, kolezanka kiedys caly pokoj wylozyla mimi a pozniej wszystkie do pieca wrzucila. Ja mialam po Oliwi ich b.duzo no i spiknie sie w piecu spalily,prawie sie poplakalam. One sa nasaczone jakimis chemikaliami i dlatego maja takie piekne intensywne kolory. Oliwia juz prawie zdrowa. Dziadek wspolczuje rozchorowanych maluchow, dasz rade, silna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas🌻 z nieba mi spadasz z tą informacją:O własnie miałam zamawiać:O, bo mi rośnie statystyka urazowości na posiadłości:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wszystkich, Tymkowa byłą chyba na basenie i jeszcze jakaś dziewczyna. Ja niestety nie pomogę. A i my po spacerze. Słońce zawitało również u Nas. Pogoda cud malina. Ja czułam wiosnę. Tylko te roztopy... Kupiłam te długie chrupki. Kiedyś na to nie zwróciłabym w ogóle uwagi, a na wszystkich które oglądałam jest info że nie mają glutenu. Pocahantas jest radocha z pierwszego zębola. Antek w nagrodę dostał nadprogramową pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zaplacilam za te maty... hm.... no sobaczymy jak przylezą czy śmierdza czy jak... poczytam gdzieś o nich. do WSZYSTKICH - my na basenie bylismy w weekend. Poszlismy bo maly lubi sie kapac a przy okazji to wskazane na jego wzmozone napiecie. Bylo 8 bobasków i fajna pani prowadzaca. Takie maluchy mlodsze plakaly ale pozniej przestawaly. Tatusiowie w wodzie lub mamusie jak kto woli i cwiczenia rozne byly. Mile wspomina moj M i moj synek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak wam te słoiczki zassało?? tzn jaką metodą? bo ja włożyłam niby gorące i czekam :) odwracać to czy gotować zamkniete w tym słoiczku! Chyba to jednak zamroże! aaa polecam niezdecydowanym aby spróbować ugotować samemu - ja się skusiłam :) wersja uboga bo tylko marchewka i ziemniak:D:D ale zaraz dołożę miecho ;) i zobacze czy moje dziecię się tego chwyci:P mi soli ahhh soli w tym brakuje ;) ale cóż młode się obejdzie... :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp w spr zoltka:) w koncu pogoda.jutro wybieram sie nad morze bo mam 10 kg, maly jeszcze nie widzial.ja tez za 2 tyg wracam do pracy.maly zostaje z moja mama.ostatnio maly troche chorowal..gardlo, ale oprocz tego wysypka.ponoc normalne u niemowlakow przy bolu gardla- nie wiedzialam..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah mialo byc 10 km- hehe w glowie mam ciagle te moje nadprogramowe kilogramy, dzieki bogu nie az 10;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah mialo byc 10 km- hehe w glowie mam ciagle te moje nadprogramowe kilogramy, dzieki bogu nie az 10;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale miałam stronek do nadrobienia :) Tusia - witam :) My też juz po spacerku. Piękne słonko świeci więc 2 godzinki sprzędziłyśmy na dworku :) _aga_ - dobrzew że córki niż się nie stało po upadku. Moja też niedawno fiknęła także wiem co przezyłaś. Też nie spałam całą noc i sprawdzałam czy dzecię oddycha. aga15510 i pocahontas gratuluje pierwszego ząbeczka :) u nas chyba kolejne będą sie pokazywać bo znowu zaczął się ślinotok i marudzenie w nocy :) też chiałam zamawiać te maty piankowe i chyba zrezygnuje tymkowa a jak tam ćwiczenia na tym dysku( twisterze ) ? Ćwiczenia przynoszą efekty? ja właśnie przymierzam się do zamówienia. Dzadku- współczuje szpitala w domku. Moja córcia w sobotę załapała jelitówkę ( ta starsza ) ale już jej lepiej. Na szczęście malutka nie załapała ani żadne z nas :) Mój M wczoraj przywiózł od znajomych krzesełko do karmienia ( może nie jakieś tam super wypasione ale jest :) ) i fotelik samochodowy takze odpadną nam 2 spore wydatki :) bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikula - ja cwicze 3 razy dziennie przy tv najczesciej. No ono bardzo powoli wplywa na sylwetke co mozna odczuc po zakonczonym cwiczeniu. Sądze ze na dluzsza mete bedzie jakis rezultat, wazne ze czuje mile napiecie miesni ;) Nie wymaga zachodu zorganizowanie sie na taki dysk, pakuje sie na niego jak leci cos ciekawego w tv i do pierwszych reklam krece udami, tylkiem, bioderkami, skosnymi brzucha;) to gdzie fałdki ,to praccuje:)) Wiecie...frytki tez są rakotworcze, ale odzew w organizmie pewnie by byl jakbysmy sie non stop zywili nimi. Tak samo z tymi matami, dziecko bedzie przez jakis okres sie tym interesowac tylko, potem pojdzie w odstawke wiec co na krótko to nie zaszkodzi mysle. A pamietacie film SuperSizeMe? Co koles zywil sie tylko McDonkaldem? Pozeral fryty i nie tylko ;) raka nie mial, ale otłuszczony na maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS🌻 zamówiłam sobie szampon Stapiz i odżywkę Kallosa mleczną;) Dzięki Ci jeszcze raz za natchnienie:D:D:D A gdzie Ty się w ogóle chłolero jedna podziewasz????? Tymkowa🌻 masz trochę racji....co dzisiaj nie jest rakotwórcze:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS🌻 zamówiłam sobie szampon Stapiz i odżywkę Kallosa mleczną;) Dzięki Ci jeszcze raz za natchnienie:D:D:D A gdzie Ty się w ogóle chłolero jedna podziewasz????? Tymkowa🌻 masz trochę racji....co dzisiaj nie jest rakotwórcze:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się komentarz pod tym artykułem: "Te nowoczesne zabawki wyglądają super i dają szansę rodzicom na trochę wolnego czasu, ale to właśnie rodzice są jedynymi nietoksycznymi zabawkami, które grają, śpiewają itp., moja córcia nawet się po mnie wspina.., no cóż trzeba powrócić do natury."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gotowała któraś dziewczyna cielecinke:\;) Ja plasterek przez prawie 2 godzi wydaje mi sie surowa chyba odpuszczam to mieso....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gotowała któraś dziewczyna cielecinke:\;) Ja plasterek przez prawie 2 godzi wydaje mi sie surowa chyba odpuszczam to mieso....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mummy🌻 no coś Ty...nie przypominam sobie problemów z tym mięsem...nawet dość szybko się gotowało, było mięciusieńkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja kupiłam te maty wczoraj sztuk 70 :) ale moje są z innej pianki i mają certyfikaty bezpieczeństwa EN71 czyli certyfikaty bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci i tego sie trzymam. mata a mata to jest różnica wiec patrzcie z czego one sie składają nie wszystkie zawieraja te substancje toksyczne!! więc nie panikujcie za wczasu. jak niektóre z was dawały leki na kolki wycofane z obiegu bo sa niebezpieczne to nie wszystkie brały to pod uwage, dlaczego? zastanówmy się trzezwo. a wiecie ze ubrania nowe zakładane na ciało bez prania są niebezpieczne? a ile z nas pierze ciuch nowy zanim go załozy? chyba niewiele. dzisiaj wszedzie są chemikalia należy tylko czesto przestrzegac instrujkcji obsługi. dziadek współczuje szpitala w domku trzymaj sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ podpowiedz co za maty kupilas. Jakas nazwe firmy podasz? Jakis przyklad jesli mozesz. bede wdzieczna, porownam sobie... hm.. po mojej zupce maly non stop piardy puszcza i placzliwy jest jakby go bolaly troche.... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam ostatnio na wątek podobny do naszego, tylko, że Majówek...mówię Wam, MASAKRA!!! nawrzucały sobie baby na końcu, od ostatnich się zwyzywały...totalna jatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek spoko :) pisałam do tych co juz mają ;) tymkowa jak znajde firme to ci zapodam jak juz je otrzymam. czyli pewnie za kilka dni. pisze jedynie soft playmats ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia - zwykle najpierw wychodzą dolne jedynki i ponoc zwykle parami. U mojej starszej kolejnośc była nieco inna: dolna jedynka, górna jedynka, dolna jedynka, górna jedynka, a później to raz dwójka raz trójka i niekoniecznie w rosnącej kolejności. W ogóle to pierwszy ząb przebił jej się w dniu pierwszych urodzin, a komplet 1-5 ma dopiero od jakiegoś pół roku, a ma 3,5. Młodsza chyba pójdzie w ślady siostry, bo póki co zębów nie widac. Co prawda dziąsła ma nieco powiększone, ale żadnych konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - staram się czytac na bieżąco, ale coś nie mam weny na pisanie. ja już wróciłam do pracy. dopóki starczy mi starego urlopu będę pracowac 4 dni w tygodniu po 6 godz. Młodą zajmuje się szwagierka. Ona też zajmowała się starszą, a teraz przez pół roku czekała na Olkę. Podpisaliśmy z nią umowę uaktywniającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aga_ masz rację, w sumie niema co się nakręcać że wszystkie maty są toksyczne...trzeba sprawdzać skład. Ja zobacze jakie w TESCO mają bo chyba aga15510 pisała że właśnie tam mozne je kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×