Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

🖐️witam 🌻 aga15510 Napisz mi prosze jak ty tą kaszkę przygotowujesz z bobovity - bo własnie gotuję wodę i mam zamiar podac pierwszy raz!! Czego do niej jeszcze dodajesz? Taką małą instrukcję obsługi poprosze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsypiję do miseczki 4 łyżki kaszki mleczno- ryżowej i 1 łyżkę manny ( gluten) do tego wlewam tak 60-80 ml ciepłej wody, mieszam i można podawać. Jak wyjdzie za gęsta można dolać jeszcze wody. Antoś nie wypiję mi kaszki z butelki i muszę mu podawać z łyżezcki, więc robię na gęsto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, kawka zaliczona moja corcia tez spi niespokojnie, tej nocy pobudka o 2.30 tak kopala ze koldra w kulke byla i chyba zmeczyla sie troche bo sama zasnela. Za to ja juz do rana budzilam sie co chwile i zagladalam do niej. Wstalam po 7, a teraz chetnie bym sie zdrzemnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W DD TVN mówią o mleku, które nie jest mlekiem, maśle które nie jest masłem, śmietanie która nie jest śmietaną i twarożku, który nie jest twarożkiem. Wszystkie te produkty zrobione są z tłuszczów roślinnych. O maśle wiedziałam, ale że mleko? I rzeczywiście na opakowaniu nie ma słowa mleko tylko napój UHT. Dziadostwo stoi na półce z mlekiem w takich samych kartonikach, a z mlekiem nie ma nic wspólnego. A to za komuny wszyscy narzekali na wyroby czekoladopodobne, a teraz mamy wyroby mlekopodobne, masłopodobne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry królewny:P Pogoda przepiękna, słońce jak w słonecznej Italii, tylko lodu tyle, że nawet psy odmówiły wyjścia na siku:O. Małżon wpadł na chwilę i zaraz wybywa znów...luty jest przekichany:O ale od marca stagnacja:D Dzieciarnia kicha, prycha, pokasłuje, ale bez gorączki...uff...spali obaj jak susły! Zapodawszy na noc Bronowi rosół na wole z pietruchą, więc może go to troszeczkę ożywiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! tnks my od poczatku wszystkie zupki, kaszke wtedy ta z glutenem i teraz ta normalna dajemy lyzeczka i nie bede tego zmieniac. Podobno lepiej jak tak dziecko je. Ale nauka picia mleka z butli przed nami (herbatki pije). Jak skonczy 6 mcy. W sobote to kupuje bebilon 2 ha (tak mi poradzila pediatra) bo ono zmniejsza chyba ryzyko wystapienia alergii i ponoc dobre przy karmieniu piersia, tak czy siak chodzi mi o to, ze jak wroce za m-c do pracy to juz musi maly pic raz dziennie mm, bo z piersi mu nie uciagne. Tnks sprobuje dac wiecej tej kaszki zeby byla gesciejsza, a myslisz, ze moge dodac do niej np jablko ze sloiczka? Ale pewnie tak skoro Ty tez dodajesz ten zbozowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dziekuje 🌻 Zrobiłam i wpycham.... nowość wiec powoli idzie i z grymasem;) ale ta manna hmm mi pediatra powiedział że manne należy ugotować Bo ja chciałam tez wsypywac......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek juz od jakiegos m-ca spi czule i niespokojnie,a te dwa pierwsze zabki juz "dawno" ma, wiec nie wiem moze to kolejne ida? Choc poki co ja tam nic nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam sierpniówki
przede wszystkim gratuluję Maluszków, mój jest o pół roku starszy :) Właśnie zaczynamy wiosenne porządki w szafie (może jakoś wywołamy w ten sposób wiosnę;)), dlatego zapraszam na allegro na aukcje ślicznych bucików i płaszczyka dla chłopców nowych i używanych w idealnym stanie, a wkrótce pewnie także innych ubranek. Gdyby któraś z Was szukała stroju na chrzest, również mogę zaproponować nietypowy zestaw, póki co nie ma go jeszcze na aukcji. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1129637 Pozdrawiam i życzę samych uśmiechniętych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TNKS-terminn
Ja tak na szybko bo do pracy się z młodą zbieramy Aga pytałam DR i spokojnie można mieszać z owocami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dzis moje male szczescie konczy 6 m-cy:)ale to zlecialo, przedwczoraj moja siostra urodzila..ale malenstwo przy moim, az chce sie takiego znowu.. pocahontas mam pytanko dot zumby, w swetdeal sa teraz u nas karnety i chcialam sobe wykupc, ale myslalam ze moglabym z corka..tylko nie wiem jakiego typu sa to zajecia..ona ma 8 lat..ale jets taka energiczna i na kazdy sposob staram sie jej zapewnic cos do rozladowania tej energii...jak myslisz?pewnie za mala..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxy ja dojezdzam hyba z 7km niestety,mieszkam pod miastem i do innej wioski jade. Myslalam ze dzis bede jeczec z powodu zakwasow,ale jest dobrze. Szymka zumba jest dosc energiczna. Najlepiej idz z corka na probe,zanim karner kupisz. Dla Kacpra zupka juz ugotowana. ide roboc kawke 3 w 1,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem - przyłączy się któraś do przedpołudniowej kawy? :) Mały zasnął, jajko (żółtko) dla niego ugotowane, ja po śniadaniu, pralka włączona, zmywarka buczy więc czas na mały relaks :D aga15510, mój M kiedyś kupił mleko, kilk akartonów - wyglądało normalnie ( i karton i samo mleko - zawartość tłuszczu 3,2%). I wzięło go kiedyś na czytanie zapisków na opakowaniu ;) I tadam!!! Do mleka był dodatek tłuszczu roślinnego. Jak to przeczytał to nie chciał już tego pić, bo stwierdził, ze na samą myśl ma odruch "zwrotny" ;) Ja musiałam wypić ten produkt mlekopodobny, jak to określasz ;) Ale nauczył się teraz nawet mleko sprawdzać, czy to aby mleko :) Dziadek, Lady - dawajcie do nas to słońce. U nas chmury..Choć mam wrażenie, ze słonko ma ochotę choć na chwilę wyjrzeć :) Poszłabym sobie na spacer, ale przez tą nogę nie ruszam się nigdzie :o Co do ząbków - współczuję tych męczarni... U nas mały od wczoraj marudny, ale czy to zęby to za cholerę nie wiem :o Szalejecie z tą zumbą :) Tymkowa Was pozarażała ;) Z ciekawości zajrzałam na stronę fitness klubu, do którego mam darmowe wejścia z pracy i..JEST :) Tylko kiedy ja się wybiorę? :o Od porodu dotarłam tam...3 razy :( Ja dziś "domowymi" sposobami pomierzyłam Bartoliniego i wyszło... 74 cm i 9400 g :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou. Ja spozniona kawuche siorbie:) Mlody po drzemce bawi sie ladnie na podlodze;) LA ta czupryna to po M raczej, on ma takie geste i ciemne mega wlosy ;))) A z zumbą niestety sie pozegnalam, odkad M w delegacji nie mam z kim mlodego zostawic nawet. ;( Takze mecze ten dysk obrotowy, co aby sie poruszac troche. Zaraz po kawci ide sprzatac , mam gosci i dzis i jutro ahh. I lipa ze nie wyszlam wczoraj na spacer, dzisiaj buro szaro i deszczowo ;( Nawet na gimnastyke do mojej szk.rodz nie pojechalam bo pogoda mnie zniechecila. I uderzyłam sie tak w łokiec, ze mam zwyczajnie zbitą kość bo mnie boli jak ruszam reka jak trzymam cokolwiek..;/ auć. musze czyms posmarowac. Ogladalam wczoraj eMke, i qrcze ładna ta żona Pawła, taka miła z wygladu i przy okazji ładna aktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kawusi. U nas snieg spadl,ale zaraz badzie i tak chlapa. ach musze zaczac zbierac sie do alergologa a tak mi sie nie chce z domku wychodzic. Trzeba i juz. O Kacper sie z drzemki budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!My już po spacerku,za oknem słonko,na termometrze +4 a na zewnątrz taki ziąb,wieje strasznie zimny wiatr a ja znowu bez czapki się wybrałam i aż mnie ucho boli.Mały jak wyjeżdżamy to leży płasko i zaraz zasypia ale jak się obudzi to już nie chce leżeć,muszę mu podnieść oparcie i wtedy jest spokojny bo ogląda świat.Mt-78 my już jakieś dwa tygodnie jedziemy na mleku 2 ale nie widze różnicy w gęstości,ja zmieniłam z gerbera 1 na bebiko 2.No i od wczoraj jestem na diecie.Zaczynałam już jakieś 4 tyg.temu ale po dwóch tygodniach zaprzestałam,bo ciągle ktoś miał urodziny w rodzinie ,więc się poddałam ale teraz się zawziełam i muszę wytrzymać,choć wiem,że będzie strasznie ciężko.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie nic nowego mały się drze od samego rana:-D ja tez juz ze 2 tygodnie ponad jade na mleku 2 i mimo że 1 jest smaczniejsze (wg mnie) to niespecjalnie chce go pic. przy kazdym karmieniu zostawia trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam post tymkowej i aż muszę się udzielić w sprawie tej aktorki z emki (żony pawła:) uwielbiam ją za rolę w czasie honoru gra tam lenę :) ogląda ktoś wogóle ten serial ?? teraz akurat nie ma czekam na następny sezon z utęsknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten serial to moj M czasami ogladał a ja to ostatnio w Na wspolnej zagustowalam i ogladam. Dzisiaj ma byc dobry odcinek :D Lece bo mam zebranie u mlodego w przedszkolu. Narka🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oglądam NA WSPÓLNEJ. Piszę z Wami, a jednym okiem łypię na TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał nawet nie wiedziałam jaka piękna stronka mi sie trafiła. Kacper marudzi dzisiaj niesamowicie. Właśnie płakać zaczyna uciekam więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do WSZYSTKICH
Halo halo Dziewczyny dzisiaj byłam na spotkaniu WAMUSIE, polecam spotkanie dla matek z dziećmi założony przez matki 10 miesięcznych maluchów.... bardzo miła i fajna atmosfera dzieciaki w różnym wieku można się pośmiać porozmawiać i dzieciaki sie ze sobą bawią... Pomysł ekstra... Na facebooku jest strona WAMUSIE i na bierząco jesteście informowane o najbliższych spotkaniach... Spotkania są za darmo a klimat fajny;) Więc jest pomysł żebyśmy my się mogły spotykać z naszymi sierpniakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och wracam z pracy... Padam... Mała dzisiaj marudna, co ktos wszedł do biura to płakała i prawie nic nie mogłam zrobić :o w czw mama mi z nią zostanie, a ja sobie robote zorganizuje bo mam taki bajzel, tyle zaległości na biurku, że nic zrobić nie umię :o Marzy mi się też żeby mała już siedziała, to wpakuje ją do krzesełka, zapne pasami i mogę działać, a tak dziś troche papierow zrobiłam z nią na kolanach :o walka o długopis, pieczątkę i każdą kartkę, teczke czy segregator :o ja otwieram ona zamyka i tak w kółko... Ech padam z nóg :P chyba sobie dziś zafunduje drina :D a jutro już wolne :P musze dom odgruzować troche ;) Ps. Ja chcę wiosne!!!! Zero Sniego, zero lodu i wyższe temperatury!!! Podobno od piątku ma być wiosna - oby!!! Mój m dziś nawet "czuł" wiosne... Nie wiem gdzie, ale czuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×