Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Nie poluję :) Idę spać bo nie pamiętam kiedy ostatnio się wyspałam. Cały dzień zawalona mułem chodzę a jak przychodzi 22 to oczy jak 5zł i do 3 nie mogę zasnąć. Dzisiaj byłam zrobić TSH bo podejrzewam że za dużą dawkę Letroxa na niedoczynność tarczycy biorę i popadłam w nadczynność, ale wyniki dopiero w czwartek mam do odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie o tej porze
Żono męża dziadka. Daj proszę linka do tamtego topiku co 2 lata DJ udawała waszą koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka dziolchy;) U nas noc przechlapana. Mala co chwile się z placzem budzila. Nad ranem znowu goraczka. Co to za kooorestwo jej się przyplatalo? A ja musze do pracy zasuwac:o Kawy!!!! Milego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka jakie badania Ci pomogly zdiagnozowac niedoczynnosc? Czym się objawiala? Amber jak Nikolka? Kali się wczoraj wieczorem obudzila z placzem :o w nocy coś poplakiwala i nad ranem też troszke :o - zęby? Generalnie jeszcze spi :P więc nie mam jak spprawdzic :) ale ciekawa jestem o co biega :o Na 10 do dr idziemy i mam nadzieje, że ja zaszczepi w koncu!!! Od pon chcę ja wreszcie do zlobka poslac!!! Przez tego zasranego krztusca ja mase czasu w domu musialam trzymac :o mam nadzieje, że teraz już pójdzie do zlobka i będzie spokoj!!! Kawy komus? Miłego everybady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej TNKS ja zrobiłam badanie TSH i wyszedł mi wynik 18,36 a norma do 4. więc niedoczynność i to wielka. A objawy to wieczne zmęczenie, sucha skóra na nogach i zimne stopy i ręce. Na początku nie pokojarzyłąm bo prowadziłam swoisty tryb życia, studia dzienne i praca na pełny etat często z nadgodzinami, wiec jak tu nie być zmęczonym jak sie śpało ok 2 godzin na dobę przez 2 lata. Ale najbardziej denerwowało mnie to zimno. Jak pojechalismy na narty to ja normalnie przy -15 odmrożeń w butach narciarskich dostałam. Więc kupiłam nowe buty, bo myślałąm żę stare do dupy są i co pół wypłaty prawie wydałam i znowu to samo. Zimno w palce u nóg jak cholera. Dodatkowo po 2 tygodniach urlopu wcale nie odpoczełam. Spałam 16godzin i pewnie spałabym dłużej gdyby mama mnie nie obudziła i wstałam zmęczona. Byłam u lekarza przepisał witaminy i wszystko. Dopiero dr google mnie oświecił że to niedoczynność i zrobiłam badania i wyszło. Doktorek się nie poznał bo przy niedoczynności sie grubnie a ja chudłam i to na potęgę. Ale ja to jestem taki odosobniony przypadek, któremu nic nie pozwoli utyć :P Co do nocy to mój Domi też budził sie i łaził po łóżku i pojękiwał. Myśle że to od zębów bo w miejscu lewej 3 widać biały punkcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!TNKS kawki poprosze!Wieczorem nie wpadam,bo komputer jest w pokoju córki i jej przeszkadzam w spaniu podobno.Miałam wczoraj smaka na piwko ale się powstrzymałam dopiero w weekend chlapne sobie.M przywlókł mi orbitka i jezdziłam uwaga!całe 10 minut.Normalnie moja kondycja jest fatalna,do tego złapał mnie skurcz łydki i koniec jeżdżenia.Dziś spróbuje 15 mniut i tak z dnia na dzień dłużej.TNKS te 20kg to taka magiczna liczba dla nas.Ja ważę się w soboty bo po niedzieli nie ma sensu wchodzić na wage.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do niejadków to chyba mi się taki w domu od jakiegoś czasu pojawił.Córka była niejadkiem i cieszyłam się,że mały fajnie je,bo wiem jaka to udręka.Aż tu się mu odmieniło.Każdy posiłek to walka.Rano wypije ze 130 mleka,śniadanie to koszmar,obiad wcale nie lepiej a kolacja jeszcze gorzej.Masakra jakaś.Myślałam czy mu czegoś na smak nie kupić,bo się wykończę nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę orbitreka!!! Hjk "oszukujesz" w tej naszej wspolnej walce :P ja nie cwicze hehehe :) ja się będę wazyc co poniedziałek, to będzie dodatkowa motywacja żeby się w weekend nie nawpierdalac :P jak nie będę stosowac zadnej diety eliminacyjnej tylko ogranicze wpierdalanie do minimum to może uda mi się nie rzucac na zarcie? Efka pytam bo wlasnie wiem że przy niedoczynnosci się tyje a pamietam że Ty chudzina :) stad zdziwienie moje że odkrylas w sobie ta przypadlosc :) no nic! Zdrowka zycze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja wczoraj wrabalam z M paczke chipsow serowo smietankowych cos kolo polnocy i poszlam spac. Ostatnia paczka mam nadzieje ze wiecej nie kupie. Gdzie ta moja silna wola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt babolu mam na Ciebie nakrzyczec o te chipsy? Czy dobrowolnie okazesz skruche :P :D ja walczylam z.e soba i nie zezarlam :D nic a nic :D dziś za to zjadlam mega pozywne sniadanko :) resztki z wczorajszego obiadu ;) szpinak z serem i miesiem mielonym :D polecam!!! Kali rzecz jasna mi bardzo pomagala zebym się nie obzarla :) Jestesmy już po szczepieniu :) ja walnelam sobie grypke a Kali priorixa ( odra swinka rozyczka) i prevenar ( pneumokoki) - ostatnia dawka :) ale to cholerstwo drogie :o 310 zl :o teraz za 6 tyg ospe uskutecznimy i między 16 a 18 msc hexe znow i chyba już będzie spokoj na czas jakis? Najwazniejsze że Kali od poniedzialku pójdzie do zlobka wreszcie!!! M niestety ma angine :o podobno ma baaaaaardzooooo zainfekowane gardlo i do piatku na 100% ma siedziec w domu :o cipca z nim dostane :o tym bardziej, że już sobie na pocieszenie kupil w pizdu slodyczy i sosy do sajgonek czyli będzie zamawial chiniola ktorego ja kocham cala soba :o i jak ja się mam odchudzac? Ach.... choć może zajmie się Kali a ja będę miala jak do notatek usiasc? Jakis pozytek by z niego był :p. Czy ktores dziecie było szczepione priorixem? Jak po szczepieniu? Dzialo się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 15510
Tnks Antos byl szczepiony i nic sie nie działo. Sorki ze tak rzadko sie odzywam, ale nie mam na nic czasu. Znow mi pozmieniali pociągi i teraz albo wstaję o 3.40 i jestem 15 minut przed czasem, albo o 4.25 i spóźniam sie 15min. W zeszłym tygodniu wybierałam opcje 2, w tym muszę to nadrobić opcja 1. Pozdrawiam i zmykam na drzemkę w pociagu. W ten sposób nadrabiam braki snu. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga15510 dzięki Ci kochana za odpowiedz 😘 kurde babo!!! 3:40? Przeciez to jest srodek nocy!!! Matko!!! Kobieto czapki z glow dla Ciebie !!! Przed Tobą!!! I w ogóle w ogóle A jak w ogóle Antos? Zdrowy? Nic nie opowiadasz... Jak w pracy? Dziewczyny a czy Wasze dzieci bolaly te szczepienia? Kali wkurwa dostala że jej reke trzymam, ale samo szczepienie nic :) rozplakala się podczas naklejania plasterka ;) bo tatus już patrzal hahaha musiala pokazac jak cierpi bardzo :D Kurde musze ja dziś zwazyc :P ciekawe ile mój "grubas" wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS Nikolka tak sobie. Rano znowu miala gorączkę. Teraz w ciagu dnia ok. Teraz mnie coś rozkłada znowu. Gardło mnie napierdziela jak cholera, głowa to samo. Wooow Aga no szacun, ja jak wstaje o 5:30 to dla mnie środek nocy:o A ostatnio inaczej się nie da:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo wiedzialam! 800 stronka się zbliza to się ciotka zjawia :D z nią tak zawsze :p Amber podejrzewam że się Nikolka biedna kilka dni pomeczy :o Kali zero niepozadanych objawow po szczepieniu, nawet raczek nie ma czerwonych :) co mnie naturalnie bardzo cieszy gdyz naturalnie zesrana byłam że coś będzie nie tak :o marudna już jest bo spala dziś cale 20 min ( w drodze od lekarza do domu) także bije rekord i już wykapana idzie spac :) Dziewczyny ona mi się do wanny skupkala :o bralam ja szybko do wanny bo się już wszdzie do spania kladla i na nocnik jej nie posadzilam :o bleeee A wiecie co jest "najlepsze" że moje dziecko się upaslo!!! 9730!!! Przed kupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS to nie ja to Dominik :P Tak klikał że zgarnął stronkę :) Ja tylko podglądałam czy juz odliczanie zaczęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Efka to zgarnełaś fajną stronke a ja tu z nadzieją wchodze,że jeszcze jest do wzięcia.Troszeńke się spózniłam.No trudno,niedługo 900 chyba dotrwamy dziewczyny co?A o 1000 to będzie bitwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjk ja mam nadzieje, że dotrwamy!!! Ale widze że oragne zamieszanie spowodowalo że się tu lekki ruch zrobil ;) więc może to i dobrze? Wychodzi na to, że to prawda, że nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :) Hjk jak dietka? Mój plan zrealizowany :D chcialam dziś na rowerze pojezdzic, ale jednak mam za ciezka dupe :P albo za malo powietrza :) i tej wersji będę się trzymac :P w ogóle zapomnialam już jak to jest jezdzic na rowerze, a kiedys robilam dziesiatki kilometrow dziennie!!! Ale musze się jakoś za siebie wziasc bo kurde kondycja na poziomie mniej niż zero :o wejde na pietro w domu i mam zadyszke :p dlatego m pogonilam!!! Ma mi szukac orbitreka :P a może ktoras z Was ma jakis do odsprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia gratuluje:-D :-D :-D ale 888 999 i 1000 będą moooooojjjjjjeeee:-P Dziewczeta ale jestem zawias...miałam wizyte u alergologa (czas oczekiwania 3 m-ce) tzn nie ja a mały...chłop sie z roboty zwalnia majstry odwołane (mini remont ) i kurwa okazało sie ze pomyliłam dni....to jutro ma byc:-(((( to tak jest jak sie zyje w innej czasoprzestrzeni..... chłopa jutro nie zwolnią przychodnia mało dostepna komunikacyjnie no masakra juz mi sie pot po dupie leje jak sobie pomysle ze wózek najpierw wtargac mam do pociagu potem tramwaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadku Jacku ja kamieniami w ciebie rzucała nie będę...nie interesuje mnie jak sobie zorganizowałas zycie. ja cię nadal lubię i fajnie byłoby nie tracic kontaktu. a twoje wpisy nie raz mnie podnosiły na duchu i tego sie bede trzymac:-D zostawiłam ci gdzies w necie wiadomosc.....sama sie musisz zorientowac gdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cisza :) Jak nikogo nie ma to i ja zmykam bo pewnie mój talibek znowu pośpi do 2 a potem zacznie się łażenie po mnie :P Spokojnej nocki życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×