Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Gość re re
Mania:) e tam....:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re re
Mylisz się...wiem dokładnie z kim piszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być niegrzeczna, ale ja się tu na piwko i soco umawialam z dziewczynami, a jak się upijam w złej atmosferze to po 1 mi nie służy i zwracam a po 2 agresor mi się odpala :P tak więc nawoluje do powrotu awantaurnikow na swój "plac" a zarazem dziewczyny do otwarcia butelek :D Hjk!!!! Ciotka!!!! Pijemy :D ? Jak nie to spac ide :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Ciotka a może Cię na soco namówię? :D mam lime :) mocne nie jest :) mt a może Ty się też do soco podłączysz? Hjk!!! Gdzie Ty? Agi!!!!!! Wracac tu szybko!!! Lady!!!! Pocahontas!!!! Zaraz vilie prrZytakuje co by wpadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha!!!!!!!!!!!!!!!
dziadek gratuluję intuicji :P wiesz chyba faktycznie skorzystaj z propozycji koleżanek i coś sobie chlapnij, aby dużo, będzie ci lzej to wszystko przełknąć :P do zobaczenia gdzieś w eterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re re
Dziękuję za poradę;) Moje koleżanki są niezastąpione, więc na pewno skorzystam:) A co do eteru to już był i starczy🖐️ Napisałabym, że z przełykaniem nie mam problemu, choć brzmi to kretyńsko, więc odpuszczę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka to leje :d chcez z cola? Spritem? Czy sam :D cola i sprite do wyboru zwykly lub zero :) Eeeee zmieniam zdanie - kloccie się tu :D dawno tu takiego ruchu nie było a ja na stronke poluje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam się :-) ależ awanturka ;-) a ja jestem i TNKS Tobie nie odmówię i się napiję :-D a co :-) ostatni raz pilam chyba z dwa miesiące temu...piwo. Naprawdę zaniedbuję się :-P A że mnie dawno nie było to spieszę się pochwalić,że Bartolini jest szczęśliwym posiadaczem wszystkich czwórek :-) no może szumnie to brzmi,ale przebiły się już wszystkie. Ja się Was pytam,czy u Was też jutro poniedziałek? :O Bo jak nie to jadę do Was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki jeszcze tylko 6 stron do nowej okrąglutkiej 800 stronki :D oglaszam start wyscigu :D ciotka Ty se daruj!!! Masz już wszystko co się dalo zgarnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo! Vilia to najlepsza obywatelka tego forum :) dostala wiadomość że się promile na forum leja i już jest :D vilia piwko czy soco? Co sobie zyczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soco poproszę jak mam wybór ;-) TNKS,nie rób tu ze mnie alkoholika :-P Że niby tylko na promile się rzucam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia zaraz tam alkoholika ;) po prostu wiesz co dobre :) z czym to soco? Do wyboru jak wyzej :) a wiesz że u mnie jutro niedziela :P to za ile tu będziesz? Ciotko gdzies zwiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha brawo vilia :D Panna inga się nie przedstawila a do brudzia chetna? Namowilas mnie :D soco? Vilia tylko pamitaj że domofon mam odlaczony więc dzwon na telefon jak podjedziesz pod dom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,jak odśpiewamy serenadę to zaraz się obudzicie ;-) bo wiesz,skoro u Was weekend na półmetku to ja zabieram rodzinkę :-) a jak taki u Was trójkąt bermudzki to i dziewczyny może by się chętnie załapały? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy mam tlumaczyc? :P sothern comfort!!! Wersja lime :) ulubiony napoj mojej zyciowej idolki czyli... Vilia zbieraj rodzinke i dawaj :D tylko wiesz co do mnie musisz przywiezc? :D a dziewczyny-prosze bardzo :D spanie będzie zbiorowe ale pomiescimy, pomiescimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka!!! Już zgona zaliczylas? Po jednym drinku? Wracaj! Laski ile Wasze dzieci mowia? I takie jeszcze jedno pytanie - czy tylko w moim dziecku wciaz odzywa się terrorysta? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS,ja mam nadzieję,że ta niedziela dłużej potrwa i biorę wszystko :-) łącznie z prądem ;-) A swoją drogą to dawno tu na kafe się zbiorowo nie piło,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×