Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Ooo jak tu ladnie pelno :D Mt soco dla Ciebie :) 😘 Kurde ja też jem po kryjomu! Dziewczyny to wcale nie jest smieszne, bo ja szybko po kryjomu i tak mi w krew to weszlo że ostatnio na uczelni tak szybko wpierdalalam że dziewczyny patrzaly na mnie z politowaniem :o Kali jak tylko wstaje to wola am am i tak do wieczora jak tylko zobaczy coś do jedzenia :o dziś jadla zupe grzybowa :P dla m ugotowalam, ona była po pysznym obiadku ( miesko i szpinak z zoltym serem - ktorego wpierdolila 2 x tyle co ja ) a i tak od m pozarla zupy :o potem jeszcze popchnela to jogurtem :o Wiem, że to nie fajnie, jak dziecko nie chce jesc bo syn mojej kuzynki jest takim niejadkiem i widze jak się mecza, ale uwierzcie że nadmierne pochanianie jedzenia to też może być problem :o wszyscy się z nas smieja :P jak np ktos robi impreze i liczy na ile osob jedzenie to zawsze Kali wlicza do normalnej doroslej porcji :o choć dzieci licza osobno :o smieje się np moja kuzynka że Kali w ciagu jednego dnia zje wicej niż jej syn w tydzien i to jest niestety prawda :o jak tylko coś w kuchni spadnie na podloge to ona się na to rzuca jak wyglodnialy pies :o Mt 5 kg? Ja zrzucilam" 3 i zostalo jeszcze "tylko" 20 :o :o :o :o a postanowilam że do moich urodzin będę lzejsza a na ur m będę już super hiper lzejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie poki Livia w domu byla to tak nie zwracalam uwagi, albo ja karmilam sama albo ona jadla rekami to wtedy bajzel na maksa. ale jak zobaczylam w zlobku jej miejsce po sniadaniu to maskra jakas byla jakby na podlodze jadla. no i zaczelismy ja uczyc widelcem.to na poczatku jak jadla to w jednej rece widelec w drugiej z talerza juz pchala do buzi. a teraz nie pozwalam jej rekami brac i juz wie. tylko chyba sily nie ma zeby kotleta nabic i musze jej pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt dzięki że mi nagadalas :D i nie pisz blagam o chipsach i orzeszkach!!! Chipsy to moje wieksze uzaleznienie niż kiedys fajki!!! Wchodze w diete super fajnie wsio i nagle jeb reklama nowych laysow i już o nich tylko mysle :P a co do orzeszkow - nawpierdalalam się wczoraj pistacji :P na szczescie zjadlam wszystkie :D Sliniakow też nie uzywamy, Kali tak jak Nikolka wyciera się w ubrania i kanape :o :P Pije z otwartego kubka caly czas ale widelcem jej jesc jeszcze nie daje ( nie samej ) boję się :o tzn parowke duza jej nabijalam na widelec i pozwalalam żeby tak jadla, ale reszta karmie ja sama ( widelcem ) bo boję się że się skaleczy :o dajesz jej plastikowym widelcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soco:) mniam! moja tez zjada z podlogi i masz TNKS racje to nie jest smieszne. wczoraj zrobilam gryza piernika i slysze szkodnik nadciaga to chowam go w rekach a moj m ma radoche. no mnie to wkurza powoli, bo nie dosc ze kawa na stojaco to jeszcze ciastko po kryjomu. w piatek mialysmy wychodzic do zlobka, zostawilam kawe w kuchni a ona na palcach siegla kubek i tylko widzialam jak jej scieka po rzesach. cala mokra body, skarpetki wszystko do przebierania. dobrze ze kawa zimna byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej daje zwykly metalowy widelec, tylko ten maly taki deserowy. pistacje tez uwielbiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kutwa i wcięło mi posta, żesz cholera jasna, no! A więc od początku... TNKS Nikola inną psią taktykę przyjęła. Kali rzuca się na jedzenie, a Nikola chowa. Czasami wytarga skądś suchy chleb, a ja wcześniej się zastanawiałam jak to się stało, że ona tak szybko to zjadła.... A tak myk matka nie patrzy to wciska gdzieś, że nigdy nie mogę zlokalizować:o Orzechy, pistacje, chipsy:) Pastwicie się dziewczyny, bo nic z tych rzeczy nie mam aktualnie w domu:o Ostatnio uzależniłam się od pepsi. Muszę mieć w domu, a później chodze napompowana jak balon. Woda ngaz obrzydła mi w ciąży i podczas karmienia piersią:o Co ja jeszcze napisałam....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m bije rekordy w zadawaniu głupich pytań:o Wrócił z pracy, ja mu pokazuje ślady na brzuchu po zebach Nikoli, a ten pyta " Kto ci to zrobił?" Heheh sama się ugryzłam kurde, nudziło mi się i chciałam sprawdzić czy dam radę.... Czy Wasze dzieciaczki też ciągle zdejmują skarpetki ze stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber ale mnie rozbawiłaś :) Mój chodzi zwykle w jednej skarpetce nie wiem czemu ale podejrzewam że to rodzinne bo mój m też zwykle chodzi w jednej bo twierdzi ze w dwóch mu za gorąco a bez za zimno. Ja też bym chciała zeby Domi rzucał się na jedzenie, bo to wciskanie mnie wykańcza. A co chodzi o chowanie jedzenia to ostatnio znalazłam 1/4 parówki w doniczce z benjaminem.:) Co do peów ja też mam 2 labradorzycę i kaukaza. Jak są pojedyńczo to super bawią się z małym ale jak są oba to zaczynają sie przepychanki co kończy sie tym ze młody leży na ziemi i sie drze bo oba go chcą zalizać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 razy już posta pisalam :o net mi szwankuje :o Mt to i ja sprobuje z widelcem :) Kali ma fajny kpl dla dzieci :) dostala z de od cioci :) z dinozaurami :D ale ciezkie to w cholery :o Amber Nikolka jedzenie, a Kali tak pranie chowa :P wyciaga z kosza i chowa np pod kanape :P a skarpety też namietnie sciaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka soco? Ja poleje, ale pije tylko neste light :-P uwielbiam ja bo ma smak ( w przeciwienstwie do wody), nie jest gazowana i 1,5 l butelka ma tylko 30 kcal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie sacze aperol+cola light zawsze pije ze sprite ale z braku dobre i z cola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest takie bardziej na lato, bo ja to pije w duuuuzej szklanie duuuuzo lodu, aperol, sprite i kawalki pomarancza. Sam aperol jest taki ni gorzko-slodki, kurcze ciezko okreslic smak. No i wlasnie jakies resztki w lodowce byly, tylko uboga wersja bo z cola zrobilam i troche za slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat byl w lipcu u mnie to mu bardzo posmakowalo, kupowal w kauflandzie w PL podrobke. U nas oryginal ok.10eur, a podrobka 5eur.smakuje tak samo. Kolor ma taki ladny czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt a wiesz jak się to w pl nazywa? Kupilabym na sprobowanie :) bo ja stary pijak jestem :P i ciekawosc mnie będzie zzerac :) Efka ja piwa nie pijam bo jest bardzo gazowane - wypije max jedno a do tego jest gorzkie :P , po winie boli mnie zawsze glowe więc staram się siegac po nie rzadko :P pozostaja więc konkretniejsze alkohole :P czysta mi szkodzi na zoladek :P więc też ograniczam ;) dlatego pozostaja soco itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS to dokładnie jak ja. Piwo max jedno duże bo małolitrażowa jestem :P Po winie ledwo że łepetyna mnie napiernicza to jeszcze nogi mi się wyłączają już po pierwszej lampce. Czystej nie trawię bo na sam zapach mam odruch wymiotny a jest to spowodowane tym że w wieku 17 lat zatrułam się u koleżanki na 18 jakimś rozrabianym spirysusem jak się później wydało. Po 1 kieliszku rzygałam jak kot przez kilka godzin. Więc powiedz mi gdzie to soco kupić i jak to wygląda i jak cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Jak ta podrobka sie nazywa Ale wpisz w google aperol i zobacz butle Jak wyglada to podrobka jest bardzo podobna. Moze jest tez i oryginal Ale Brat mowil ze ta z kauflandu smakuje tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka southern comfort - wygoogluj sobie :) ja uwielbiam lime - zielony :D teraz w tesco byly w promocjo 30 zl za 1 litr :D pycha!!! Mt, musze poszukac :D kaufa mam pod nosem :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe już polujesz na 800? No ladnie :) dobra to ja oddaje walkowera bo i tak z moim netem nie mam szans :o ale pewnie ciotka się zjawi akurat na 800 stronke :D A soco w tesco znajdziesz na 100% zobacz sobie w necie jak wyglada i szukaj w okolicach likierow ;) A co do aperolu to też już googlowalam :D podobno trudnodostepny w pl :o zadupie!!! Ale poszukam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×