Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość nie chce mi sie nico

jak sie wziasc do roboty?

Polecane posty

Gość nie chce mi sie nico

jak sie w koncu wziasc za pisanie tej beznadziejnej i zjebanej pracy magisterskiej, o maj gat tak mi sie nie chce aaaaaaaaaaaaaaaaa 😭 jak sprawic zeby mi sie chcialo, jak sie w koncu za to zabrac, taaaaak mi sie nie chce :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co masz robić coś
co est beznadziejne i zjebane? Daruj sobie - rób to, co lubisz, od razu będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
mam to samo, za 2 tyg myusze oddać choć pare stron bibliografie i plan pracy a nie mam nic, żadnych materiałow, a do tego jeszcez nie mam czasu że by je zebrac, bo praca zajmuje cały mój czas, nawet dzis na zajęcia nie poszłam, żeby się wyspać wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie nico
musze to napisac, musze skonczyc te studia, tylko zeby sie wziasc... kada praca bedzie beznadziejna i zjebana, bo kazdej nie chcialoby mi sie robic. ale jakas musze napisac 😭 no wiec, macie jakies sposoby na nagly przyplyw motywacji i checi do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co masz robić coś
i to wszystko? Ale dalej będzie już fajnie: praca - dom - praca - dom - praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom - praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom - praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom - praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom - praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -praca - dom - praca - dom -mąż, dzieci i koniec życia :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
ja mam sposób na motywacje, zawsez czekam no przed egzaminem do osttaniego dnia, sters mnei motywuje... poczekaj do miesica przed oddaniem parcy, mozę strach cie zmotywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie nico
a po co masz robić coś - tak to na pewno nie bedzie :p hehe, mialabym poczekac do miesiaca przed oddaniem? :p wtedy bym powiedziala: i tak juz nie zdaze, olac to! :D a teraz powaznie: jakie sa metody na wziecie sie za robote TERAZ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Znajdź coś, co nie jest monotonne... Nie wiem, może znasz angielski na dobrym poziomie? Ja sobie tak dorabiam, mam kilka kont na portalach dla korepetytorów (np. angielski prywatnie) i tak dwójka uczniów to dla mnie zmuszenie do nauki no i fajna kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo lubię chodzić do pracy, tam przynajmniej jest miła atmosfera i można się najeść w spokoju. W domu moja rodzinka potrafi mi nawet wypomnieć własne jedzenie kupione za własne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×