Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

Gość Ja w ogole nie bede mial wigil
Niczego nie lubie w swietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w ogole nie bede mial wigil
Bo nikogo sobie nie moge znalezc, jestem niesmialy i nieprzystojny, nigdy wlasciwie nikogo nie mialem. Musze spadac, cieszcie sie z tych waszych swiat, ja wam nie bede biadolil, bo macie wesola rozmowe. Wesolych swiat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w ogole nie bede mial wigil
A po co mam pisac, nie bede sie bardziej dolowal, teraz naprawde musze juz spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dzisiaj miałam bardzo pracowity wieczór. Dobranoc :) Do Wigilii zostało 8 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu taka jedna1979
A ja też nie lubię świat. Zawsze wszystko co najgorsze to przed świtami sie mi wydarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu taka jedna1979
up up ale swiat i tak nie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 potraw
bezmięsnych, gotowanie tego wszystkiego w kuchni,pomoc bliskich w przygotowaniach, moja rodzina odświętnie ubrana, radość kupna i ubierania świeżej choinki, potajemnie kupowanie prezentów (zabawa w "inteligentne" wypytywanie ..co byś chciał?:) no i wszystko. Ten czar świąt, zapach miłości rodzinnej. No nie umiem tego opisać.Ale zawsze jest fajnie:) Jest tak...no super.Kocham to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Do Świat coraz bliżej:) Deadman ,co u Ciebie? :) Jak koleżanka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie odzywałam się bo mialam zaliczenia, prezentacje i takie tam przyjemności na koniec semestru :) Teraz biegam po sklepach, pakuje się i trzymam kciuki, żeby mój samolot nie był dziś odwołany z powodu tych całych 2 centymetrów śniegu :D Mimo, że nie lubie zimy to mogę śmiało powiedzieć, że koniec grudnia to mój ulubiony okres w roku :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×