Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

U mnie kiedyś była sztuczna...teraz jest jodelka:) Ale najlepiej wspominam święta jak bylem maly...te oczekiwanie na Mikołaja i prezenty :) coś niezapomnianego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że te czasy nie wrócą...ale coz zyje sie dalej i trzeba pielegnowac tradycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie...u mnie to nie ma problemu bo Ja lubie sprzatac a Święta są dodatkowa motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loquepaso
Witajcie agnieszka, zosia i koliberek :) dzięki za link- od razu włączyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najbardziej lubię w świętach to, że mogę spotkać się z przyjaciółmi których dawno nie widziałam. Poza tym podoba mi się ta atmosfera oczekiwania na pierwszą gwiazdkę i oczywiście przepyszne jedzenia. No i oczywiście prezenty, które uwielbiam wręczać jak i dostawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przygotowania do Świąt? Jak prezenty i sprzątanie? Robicie jużcoś przed Świętami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie swieta! :D U mnie w pracy juz 2 tyg. temu byly ozdoby swiateczne typu bombki, swieczki itd., w poniedzialek juz byl wieniec na drzwiach i ubrana choinka + pełno piernikow, ktore teraz ozdabiamy :) Ja wczoraj juz kupilam mezowi prezent :D No i oczywiscie ciezko mi sie powstrzymac przed powiedzeniem mu o tym, bo sie ciesze, gdyz w tym roku 1 raz nie mialam problemu z prezentem dla Niego i tak szybko kupilam, ze az sie sama zdziwilam :) Pomijam fakt, ze na swieta oboje zrobilismy sobie prezent w postaci mieszkania i nie musimy sobie nic kupowac, ale swieta to taki czas, ze az szkoda by bylo gdyby nic nie znalalz pod choinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też lubię święta :) najbardziej zapachy dochodzące z kuchni i potraw ... oraz Pasterkę w Wigilię ... bez tego nie ma świąt dla mnie Witam Wszystkich serdecznie .. Deadman... dziękuję za zaproszenie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×