Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

To pewnie był Grinch ktory świąt nie lubi i kazdemu dokucza...ale tak na powaznie nie lubie jak ktos sie tak wtraca do rozmowy tym bardziej ze my nie rozmawiamy o przyslowiowej dupie maryny tylko o Świętach...ale cóz jak czytam niektore wypowiedzi na Kafe to az sie rzygac chce :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nam zazdrości ,że potrafimy ze sobą rozmawiac w sposób kulturalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzosek--jaki ten swiat mały.mi sie wydawało,ze nie spotkam tutaj nikogo z mokjego miasta a tu popatrz...niespodzianka:) a co do tych dziwnych kłotliwych osobników..no cóz,gdzies przcież musza wyładowac swoja agresję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uciekałam..nie nie:)tylko jakos tak dziwnie mi sie tutaj zamula:( piekne beda swieta...śnieg sypie jak szalony a ja uwielbiam świeta ze sniegiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedzie mróz to święta będą białe.:) Może nawet sie znamy z widzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko ma być duży mróz po 20-stym grudnia,więc jak napada ,to będzie w święta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze,wrzosko:) świeta w odwilzy..fujjj.nie maja takiego wygladu jak ze sniegeiem...duuuuużym sniegiem:) musimy sie zobaczyc i sie przekonac:)wrzosek jestv moze znany z widzeniea:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez słyszałam,że mróz ma byc spory:)nie lubie czapek ale w tym roku nie wytrzymałam i kupiłam sobie takie wielkie..ciepłe czapsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes taka otwarta..czuc od ciebie jakieś fajne,dobre emocje.a a uwielbiam ciep łych i otwartych ludzi:)no i jestes gaduła i nie jestes niesmiała...same plusiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Laczmy sie w jedna calosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłe co piszesz:) Taka bardzo gaduła to nie jestem,ale lubię ludzi:) miłych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo miłym ludziem...bez dwóch zdań:P spotkamy sie napewno jeszcze przed switami:)bo strasznie mnie ciekawosc gryzie..kim ty jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×