Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozbawiona 34

Sąd mu dowalił....

Polecane posty

Gość rozbawiona 34

Zarabiam ok 3 tys na ręke z czego 1000 idzie na kredyty ok 1800 na opłaty / czynsz, media, przedszkole/ Ex ma własny biznez jego dochod to ko 40tys ale oczywiście w PIT-ach 2000. Mysał, ze dostanie 300 zł alimentów na dzieci a Sad mu dowalił 1400 uprzedzając, ze mam po upływie terminu składac o podwyzke. Mina byłego... bezcenna:) no i płaci....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
ja ktego dokonalas mimo tych jego niskich dochodow w PIT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbawiona 34
Przychód miał 300 kika tysiecy rocznie i prawie taki sam kosz Sad nie jest głupi:) za to on tak ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
no m isedzia powiedziala ze mu szukac pracy nie bedzie, a byly wykazal najnizsza krajowa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbawiona 34
Mój ma firmę zatrudna pracowników nie miał szans sie wykrecić ale myślał ze jak pokaze ze on bidulek 2000 a ja 3000 to sad go jeszcze po główce pogłaszcze nie dość ze zona z domu wywalia do kochanicy z 8 miesiecznym brzuchem załozyła sprawe to jeszcze płacic każe... ej durni sa ci faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
moj ma firme ale na konkubine jest i tez ja wychodze na bogaczke przy nim:-( co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbawiona 34
Zależy jak zyliscie podczas zwiazku czy wtedy firma była na niego? Jak on zyje teraz? Wyjeżdża na wczasy za granicą? Szasta pieniędzmi na prawo i lewo? Musisz zbierac dowody. Mój byLy ex zaozył jeszcze warsztat samochodowy na siebie mysli ze ja nie wiem a ja sie nie zdradzam siedze cicho przy podwyzce mu dowale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
wtedy byl kierownikiem oddzialu ale w innej firmie, potem sie zwolil i zalozyla ta jego kochanica swja firme, ktora on jej proawdzi. Oficjanie tylko w niej pracuje za 1000 zl . Ciezka sprawa bo w innym miescie mieszkaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Sąd u mnie patrzył na potrzeby dzieci przedtem tylko firmowe ubranka zabawki za 300 zł dzieciaki sa rozpieszczone zreszta on sam sie wkopał bo na poczatku zadeklarował sie płacic 2 tys i mam przelew potem stwierdzil, ze bedzie tylko 1000 płacił ja zawołałam w Sadzie 1500 dali mi 1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
no to dobrze, bo to rozsadna suma. Masz dwoje dzieci? W jakim wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks zona.
Boszeee co za msciwa baba.Alimenty TAK ale dlaczego taka satysfakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg343
Co mściwa, w końcu zostawił ją na lodzie i zrobił dziecko jakiejś lafiryndzie, dobrze mu tak ;P A o dzieci trzeba dbać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jestem msciwa nie dość, że oszukiwał to jeszcze szantazował, że jak nie pójde na ugode to Sad mu po 300 zł zasądzi a niby z czego mam utrzymac dzieci moja pensja idzie na opłaty a dzieci jeść muszą i jeśi tylko bede mogła mu dowailć to dowale i bedę miała z tego wieeeelka satysfakcje!!!!Zreszta stać go na to płacenie mógłby nawet 2 razy tyle płacic i nawet by nie odczuł ja na siebie zarabiam nie na mnie płaci te alimenty do cholery jasnej tylko na SWOJE dzieci, które do nie dawna tak kochał. Ja moge zrezygnowac z kosmetyczki, fryzjera i takich pierdól, zresta juz zrezygnowałam i to dlatego zeby dzieci nie odczuły zmiany. Tak rozpiesczam je i nadal będa miały to co najepsze. A msciwość jest moja cecha charakteru i nie zamierzam sie zmieniać za wszystko w zyciu trzeba płacić a cena jest zwykle wysoka wieksza niz nam sie zdaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarowa godzina
No i z czego sie tak cieszysz,nie rozumiem.Sama nie umiesz zarobic na siebie?Zalosna jestes z tym wyciaganiem lapy po nie swoje pieniadze.Na dzieci piszesz...,bo dzieci musza jesc....Tak,dzieci musz jesc i ojciec musi im zapewnic byt ale TY moglabys sie wziasc do roboty i miec honor kobieto!Przeciez to jasne ze z tej kasy nie beda kozystac tylko twoje dzieci ale i ty z prostego powodu ze dzieci nie przejedza i nie maja takich potrzeb miesiecznie zeby ta kase zuzyc.Zycie na koszt bylego?Pewnie,dlaczego nie....ale tylko dla kobiet bez honoru i myslacych o facecie tylko pod wzgledem kasy.Nie dziwie sie ze on odszedl od ciebie.Kasa to dla ciebie caly swiat a facet to tylko portwel. Zycze twojemu bylemu zeby ta druga kobieta patrzyla na niego w troche inny sposob niz ty. Jestes jak pijawka,bez mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarowa godzina najwyraźniej nie uznała za stosowne przeczytać wszystkich wypowiedzi :) Brawa dla autorki, jak najbardziej popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm alez ja pracuję normalnie dzien w dzień zasuwam do pracy a potem do dzieci to co mam pracowac 12 godzin i wogole dzieci nie widywac?paranoja Jak pisałam ja na siebie ZARABIAM a ojciec musi płacic i dobrze ze mamay jeszcze sprawiedliwe Sądy w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre baby
to już tak mają, ze jak widzą temat "alimenty", to nawet nie czytają, co jest napisane, tylko klepią "mogłabyś się wziąć do roboty, jestes bez honoru". Kretynki, najpierw nauczcie się czytać, potem innych pouczajcie, bo się ośmieszacie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję:) Nie uwazam żebym była pazerna czy bez honoru alimenty to sa pieniadze dla moich dzieci nie dla mnie powtarzam po raz którys:) ja napradwe ZARABIAM może to własnie niektóre Panie boli bo to własnie one siedza w domu i sepia alimenty lub zostały oszukane prze eaa wtedy nie mam do nich pretensji życie nie zawsze jest sprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffgrfgfg
kiedy facet zdradził i odszedł do kochanki to jeszcze powinien bulić alimenty na byłą żonę-ot taka forma zadośćuczynienia za swoje perfidne zachowanie. Tym bardziej jeśli go stać-niech płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zyciu bym nie wzieła grosza od niego dla siebie choć adwokat mi doradzał ale ja nie chce choc rzeczywiscie moja stopa zyciowa troszke sie zaniżyła niech teraz pacha te kase w swoja nowa i ich dzidzusia to mi wisi wazne zeby moje dzieci na tym nie straciy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest różnica w tym kiedy mężczyzna odejdzie do kochanki a kiedy związek po prostu się nie udał , rozchodzicie się i każdy układa życie z inną osobą na nowo-tak na marginesie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniema
Gratuluje. Jest satysfakcja. Mój też szantazowal.. w sądzie powiedział ze go rodzice utrzymują bo nie ma dochodu.. zdziwił się jak sędzina przyznała 400zł na syna. Nie dużo. Ale i tak nie płaci. Zamierzam zgłosić sprawę do znajomego komornika.. jak nic nie wyciągnie pojdziemy do prokuratury z wnioskiem o sciganie za niealimentacyjnosc. Dostanie wyrok kutas. A wydaje mu sie za tak mi sie moze w twarz smiac... z dzieckiem sie nie widuje, a gdy powiedziałam, że czekam wciąż na pieniądze to nagle po kilku miesiacach nie widywania sie z malutkim dzieckiem mowi mi, ze zabrac go na swieta chce! Gnój mysli ze zagra dzieckiem jak przedmiotem - to jest ZERO. A jak bedzie problem dalej to rodziców pociągnę do odpowiedzialności za wychowanie dupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda niestety
1400 na dwójkę dzieci, przy jego dochodach, to nie jest znów jakaś astronomiczna kwota, wiec nie ma się z czego aż tak bardzo cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama wychowuję moje dziecko
gratulacje chociaż to nędzne alimenty niestety:( . Dla tych co tak tu jadą po autorce, powiem, że chyba nie wyobrażacie sobie, że dla niej coś z tej sumy zostaje. Za 700zł na dziecko to nie poszaleje, ale zawsze to miło słyszeć, ze nie 300zł, bo takie sumy mnie rozwalają. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sama wychowuję moje dziecko
oczywiście przyznam, że 700 złotych na dziecko to nie jest astronomiczna suma aczkolwiek na pewno da się za to wychować dziecko, niestety bez szaleństw, problem w tym, że to chyba nie tylko na ojcu dziecka spoczywa zapewnianie dziecku tego co mu potrzeba a czy wy matki chciałybyście oddać dziecko ojcu i płaciłybyście z uśmiechem na twarzy powiedzmy tysiąc złoty co miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka76
Dziękuję jakoś daje rade ale mam satysfakcje że własnie nie 300 jak sie odgrazał a to dopiero pocztek bede wnosic o podwyzke jak tylko termin upłynie i tak do bólu. Skoro stac go na na 3 dziecko to moja dwojka nie bedzie na tym cierpiała i dziwie sie dziewczyna ktore nie wnosza o podwyzke i od lat dostaja np po 250 zł. Niestety dzieci kosztuja ten kto je utrzymuje samotnie ten wie najlepiej czy to matka czy ojciec. Nie mowcie ze jestescie za dumne by sie prosic przeciez to nie dla Was tylko dla Waszych dzieci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×