Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dalera

Jaki prezent

Polecane posty

Gość adi5555
Nie, śpiworek jest o rozmiar za duży, czyli jeszcze jakiś czas będzie dobry na moje dziecko. To prawda, że zawsze istnieje ryzyko, że dana osoba już ma taką rzecz. Wydaję mi się, że czasami dobrze jest zapytać wprost co by chciała otrzymać pod choinkę. Akurat w naszym przypadku prezent był w 100% trafiony. Wynika to też z mojej postawy, bo nie lubię niepraktycznych prezentów. A śpiworek jest firmy Feretti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millly
Pytam się ponieważ chcę kupić śpiworek w prezencie dla przyjaciółki, która właśnie córeczkę urodziła. Wydaje mi się, że to jednak bardziej praktyczne niż normalna pościel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość running_with_wolves
Dziś odwiedziłam przyjaciółkę, która ma dwumiesięczną córeczkę i powiedziała, że śpiworek jest najlepszy dla jej córki. Dobrze w nim śpi, nie odkrywa się no i w ogóle wygodny jest w użyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fati11
A jakiej firmy kupiłaś ten śpiworek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyba
My w domu używamy śpiworka od Feretti, który także służy maluszkowi jako kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukałam dla córki przyjaciółki i byłam w Toys"R"Us w Blue City i jest mega sklep, można znaleźć naprawdę fajne rzeczy i dla dzieciaków w różnym wieku:) zreszta sama dla siebie widziałam kilka perełek;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam jeszcze dziś się wybrać, ale niestety już nie zdążę chyba:( a wiem, że jak tam pojadę to muszę mieć więcej czasu bo jest full rzeczy które mnie interesują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×