Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
primaverka89

brzydki zapach w domu

Polecane posty

Gość gość
Najpierw trzeba zlikwidować brzydki zapach, a nie maskować innym aromatem, bo potem brzydki zapach wraca ze zdwojoną siłą. Moja rada to najpierw zastosować specjalny środek likwidujący przykre zapachy, szczególnie w miejscach, gdzie zapach jest najsilniejszy. Nie tylko materiały mocno przesiąkają brzydkimi zapachami, ale również i rośliny. Miałam taki problem w domku na wsi u babci i znajoma poleciła mi właśnie taki specjalny środek PF, do tego naturalny i nic nie poplamił. Zapach był mocno zasiedziały, więc przez 3 dni wszystko dokładnie pryskałam, co się dało to umyłam wodą z detergentem i z dodatkiem też tego środka, i do prania tkanin, do płukania również go dodałam. Ja mam już problem z głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego PF-a kupiłam na olxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem przekonana do ozonowania, czytałam procedurę przeprowadzania zabiegu ozonowania mgr inż. Adama Chojnackiego i to wszystko mnie przeraziło. Preferuję nieszkodliwe metody. Dlatego korzystam z zamgławiania Perfect Freshness, które jest bezpieczne i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw musisz wiedzieć co śmierdzi może to wilgoć ? grzyba nie zamaskujesz aromatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może skontaktuj się z kimś kto sprawdzi czy nie masz grzybka w domu, u nas niestety dziwny zapach był wynikiem pleśni, która się zrobiła w kuchni za meblami. Na szczęście znajomy dał nam namiary na dobrą firmę www.nawiewniki-szczecin.pl która szybko sobie z tym poradziła i założyła mi nawiewniki, dzięki czemu problem się skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w mieszkaniu jest teraz brzydki specyficzny zapach po remoncie :-/. Mam nadzieję że jakoś się go pozbędę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie brzydkie zapachy w pomieszczeniach bardzo fajnie sprawdza się urządzenie do oczyszczania powietrza. Ja kupiłam takie w Jorgensen www.jorgensen.pl. Najpierw w to za bardzo nie wierzyłam i myślałam że to jakaś ‘ściema’ ale autentycznie działa. Pomogło i też właśnie po remoncie i ostatnio jak pies zachorował i non stop wymiotował a wiadomo jak to się roznosi. Do tego mojego córka która jest alergikiem ma o wiele mniejszy katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ozonowanie to najlepsza opcja, sama korzystałam i będę się upierać, że nic tak nie pomaga na niezidentyfikowane smrodki. Największym minusem jest to, że nie można w tym czasie przebywać w danym pomieszczeniu i trzeba trochę odczekać po ozonowaniu, ale to chyba niewielka cena za pozbycie się tych brzydkich zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie tak naprawde mozna pozbyć sie tego problemu ? Bo u mnie też nieraz widze takie latajace stworzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy nowe mieszkanie, ponad to zabezpieczyliśmy się właśnie w urządzenie do oczyszczania powietrza, bo mamy dzidziusia i nie chciałam, żeby zanieczyszczone powietrze z ulic podrażniało jego malutki organizm. Polecam te urządzenia z tej firmy www.jorgensen.pl naprawdę potrafią zdziałać cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem powinna być instalacja odpowiedniego dyfuzora wraz z jakimś intensywnym zapachem. Polecam zainteresować się ofertą od http://www.air-aroma.pl, którzy poza dyfuzorami mają szeroką ofertę zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://www.airwick.pl/cz%C4%99sto-zadawane-pytania/freshmatic/ Zapach rewelacyjny i co wazne przy tym bardzo trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://www.airwick.pl/cz%C4%99sto-zadawane-pytania/freshmatic/ Zapach rewelacyjny i co wazne przy tym bardzo trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pies niestety śmierdzi mocno i musieliśmy z rodziną zainwestować w lampy zapachowe. Bardzo dobre są marki brytyjskie, amerykańskie, ewentualnie jeszcze francuskie. Z tych lepszych sklepów to na pewno aromanti.com.pl, bo nam podpowiedzieli, co się sprawdzi w tym przypadku. Dobrano nam lampę katalityczną z odnawianym wkładem, dość tanim. Powiem w ten sposób. Jak ktoś, np. zapali w mieszkaniu to zapach dymu papierosowego znika po mniej więcej 15 – 30 minutach. Zależy, gdzie ustawiasz lampę. Jak masz zwierzaka i podobny problem to idealny układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi nasz dywan potrafił momentami zalatywać jakimś nieprzyjemnym zapachem i pomogły metody z bloga na 7kd.pl/smartblog/127_jak-usunac-brzydki-zapach-z-dywanu.html. Dobre skuteczne porady co do zapachów które dochodzą z dywanów. Zwłaszcza jak są zwierzaki w domu to taki zapach może się pojawiać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia55

A może spróbować z oczyszczaczem powietrza? U nas po wejsciu do domu czuć było zapach psa, zakupiliśmy oczyszczacz powietrza http://airdog.pl/ i faktycznie pomogło. Dodatkowo już się tak nie kurzy w mieszkaniu i pozbyliśmy się sierści. Warto poczytać więcej na ten temat i zastanowić się nad tym rozwiązaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy w domu poważny problem z brzydkim zapachem, takiej wręcz stęchlizny. Okazało się, że ściany zaczęły nam pleśnieć :( Ale zamówiliśmy usługę w firmie od osuszania i profesjonalnie się tym zajęli. Mówili, że jakbyśmy dłużej poczekali to praktycznie cały dom do wymiany :( Mieszkamy niedaleko jeziora, ale myśleliśmy, że aż tak źle nie będzie. No nic, było minęło :) Jakby ktoś szukał dobrego firmy, która zajmuje się osuszaniem to daję namiary: http://osuszanie-poznan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dywany w domu to zacznij od nich. Ja korzystam z porad 7kd.pl/smartblog/127_jak-usunac-brzydki-zapach-z-dywanu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy problem XD 

a tak poważnie, to najlepiej znaleźć źródło brzydkiego zapachu i się go pozbyć. A jeśli nie da rady, to zastosować specjalne warstwy na ściany,jakby pochłaniacze, remonciarze by się znali, które zatrzymywałyby ewentualne przedostawanie się spalin i smarów z garażu. Albo zastosować wentylacje w samym garażu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×