Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pauuulla24

Nerwica sercowa...

Polecane posty

Lekarz stwierdzil u mnie nerwice sercowa,jestem zalamana,czy ktos mial taka nerwice,i moze mi powiedziec,jak z tego wyjsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancymonka.31
wyjdziesz z tego nogami do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku myslalam,ze mam jakis stan przedzawalowy,dretwiala mi lewa reka,czulam ucisk w mostku,ciezko mi bylo oddychac,zalewaly mnie fale goraca,wiec postanowilam isc do lekarza,ktory wlasnie stwierdzil mi ta nerwice. Fakt,ze dostalam lekarstwa,i juz nie mam takich akcji,ale boje sie,co to dalej bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wiem co czujesz
relax to jest jedyne lekarstwo. Kiedyś miałam coś podobnego, ale wyszłam z tego. Wrzuciłam na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam i zyje
nic takiego, bardzo nieprzyjemne jak serce zaczyna walic jakby chcialo wyskoczyc z klatki piersiowej, wtedy boli, ale sa o wiele gorsze rzeczy i nie masz powodu "byc zalamana". od tego sie nie umiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam i zyje
i jak kolezanka napiasala wyzej - wrzuc na luz i nie zryj tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi,ze nie potrafie wrzucic na luz...czeka mnie jeszcze wizyta u psychologa,i rozmowa z nim. Mam takie problemy rodzinne,ktore mnie zabijaja,mimo,ze w domu z rodzicami nie mieszkam,i tak sie to za mna ciagnie jak nie wiem co. Lekarz zakazal mi pic alkohol,bo sie nasilaja ataki zdolowania po nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam i zyje
wiesz juz wszystko, lekarz ci powiedzial co masz robic co nie, jak sie zachowywac jak nie i choc pewnie cie to nie satysfakcjonuje,to... nie ma innej rady i nie ma sensu o tym pisac - musisz zmienic swoj tryb zycia. po prostu. moze przejdz sie po oddziale okologii, oiom-ie albo idz do domu dziecka - moze to "poprawi" ci humor i zmotywuje do dzialania bo naprawde, nerwica serca to ZADEN POWOD DO ZALAMYWANIA SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×