Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZMienić datę ślubu ?

15 stycznia mój ślub. I w ten dzień 3 lata temu zmarła moje babcia

Polecane posty

Gość ZMienić datę ślubu ?

Witajcie Dzisiaj rano byliśmy u księdza i przed chwilą się obudziłam że moja babcia zmarła 15 stycznia 3 lata temu. I teraz sie zastanawiam czy tej daty nie zmienić ? Myślę że cioci (córka) może być przykro....? smutno... ? bo bardzo przeżyła tą śmierć. A ja już sama nie wiem co mam o tym myśleć... W ten dzień co ona zmarła urodziła się moja chrzestna (wnuczka) I babcia zmarła o tej samej godzinie co ja się urodziłam. Co mi radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1526A
koorvo czy to ma cos wspolnego z ciaza badz wychowaniem dzieci?? nie??? TO WYPIERDALAJ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chałwowiec chałwowiec
zmienic datę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalaalllll
Autorko ja na twoim miejscu bym zmieniła datę ślubu. BO to tak nie bardzo to jest raczej rocznica twojej babci. A tak w ogóle to nie zły zbieg okoliczności. A sami wybraliście taką datę ? czy ksiądz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufujara
a to już na ten rok 2011 czy na 2012? Jak na 2012, to najlepiej przesuń datę i po sprawie. Jesli masz podejrzenie, że cioctka ci bedzie miała za złe, to po co ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w taki mroz bedziecie brac
slub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze nie da sie juz innej
daty ustalic, bo ksiadz, rezerwacja sali, itp. Jakby ktos zaczal sprawdzac, kiedy kto z rodziny kiedy umarl, to zadnej daty by sie nie znalazlo. Babcia na pewno sie ucieszy w niebie na wiadomosc o twoim slubie, a date swej smierci, podejrzewam, ze nie przechowuje juz w pamieci. Ciotka, jesli jest normalna osoba, nie powinna stwarzac problemu. Zreszta po weselach zazwyczaj w rodzinie zawsze ktos jest obrazony, bo cos tam ktos nie to powiedzial przy stole, czy cos mu nie pasowalo. Moja siostra zmarla w swieto narodowe, teraz co roku w ten dzien miasto cale udekorowane, ludzie swietuja. I co, mama ma pisac podanie do prezydenta, by przeniesli swieto narodowe? I ma nie chodzic w tym dniu do przyjaciol na przyjecia, gdy ja zapraszaja? Kolezanka miala cesarke wyznaczono przez lekarza w dniu w ktorym kilka lat wczesniej zgineli w wypadku jej rodzice. Lekarz nie mial innej daty, chciala koniecznie tego lekarza, wiec sie zgodzila. Trzeba szanowac zmarlych, ale bez przesady, zycie sie toczy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość data slubu jest wazna
Nam ksiadz zaproponowal 11 wrzesnia i byl bardzo zdziwiony, ze odmowilismy ze wzgledu na atak na World Trade Center. Ale nie chcielismy, by nasza data slubu kojarzyla sie wszystkim z dniem, w ktorym caly swiat zamarl z przerazenia i grozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×