Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet na kobiecym forum

Czy ja mam zbyt wysokie wymagania?

Polecane posty

Gość taka tam kobieta
To ja uciekam bo ja blond:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Wrrryy, z serwisów mogę myśleć, że jestem atrakcyjny. Ale nie modelki mnie oceniają. A jeszcze niedawno tutaj nie mogłem się odgonić od dziewczyn chcących namiary, umieszczając zdjęcie sylwetki do oceny. Trochę to wygląda jak odpowiedź zakompleksionego kolesia, ale chciałem Ci przekazać, że nie zawsze łysolce z brzuchami takie tematy zakładają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
offerma, bo wymagań chłopie nie masz. Ale spokojnie, znajdziesz dziewczynę z dobrą pupą i będzie dla Ciebie wszystkim. taka tam kobieta, tylko się nie obrażaj. Blondynki nie są w moim guście po prostu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroźny wieczór grudniowy
Z reguły piękne dziewczęta wbrew pozorom są inteligentne i interesują się mężczyznami nie tyle urodziwymi co potrafiącymi zapewnić im odpowiedni standard życia, pozycję (pieniądze i władza są u mężczyzny tym, czym u kobiety uroda) a piękną klatę to mogą sobie podziwiać u chłopca basenowego jak by kiedyś chciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iluvya
Sylwetka do oceny, uhaha. Nie uwazasz, ze to nieco za malo ? Poza tym mozesz sobie wyobrazic jakie to desperatki domagaly sie twojego numeru telefonu po samej sylwetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Dlatego też mam takie zdanie o dziewczynach ogłaszających się w internecie... desperatki. Co do reszty, to kończę niedługo dobrą szkołę, po której już mam zapewnione 12 tys. na miesiąc. Jedyna wada, to że rzadko w domu będę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Nie lubię się chwalić, ale tym bardziej nie toleruję, gdy ktoś się nabija. Rzadko komu mówię, czym się zajmuję, czym jeżdżę i ile zarabiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iluvya
To może być fajny sponsor z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggool
A ja wiem czemu babki te, kto byś chciał na ciebie nie lecą. Bo ciągle koncentrujesz się na sobie, swoich emocjach, stawiasz siebie na pierwszym planie a w związku to kobieta lubi być adorowana a nie adorować. Która przy zdrowych zmysłach wytrzyma z egoistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Ja nie z tych raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im bardziej autor
się chwali, tym bardziej widać jego kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Można usunąć temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisc
Wysokich kobiet tez nie lubi, to pewnie niski jest. Nawet niskie lubia wysokich, to moze warto isc na rozciaganie kosci ? Jak bedziesz duzo zarabiac to mozesz sobie strzelic operacyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indygo9
W sieci nic nie znika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz zdjecie a nie
poka poka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Haha, dobrze, nie odzywam się. :) Wolę te średniego wzrostu jeżeli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz zdjecie a nie
offerma on szukal na maxmodels a nie maxima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indygo9
Offerma przesadzasz :D Autorze watku, nie masz wybrednego gustu tak jak ci sie wydaje. Stawiam, ze jestes srednio atrakcyjny, nie wyrozniajacy sie. Moze popelniasz ten blad ze za mocno sie angazujesz na poczatku znajomosci z dziewczynami ktore ci sie podobaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliweczkaaa
poprostu woli naturalne dziewczyny, a nie z kg tapety, szuka materiału na żone a oferma do sexu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Indygo9, zgadza się. Ale to też nie o to chodzi, że tym zmniejszam sobie szansę, tylko dziewczyny nie okazują się takie, jakich się spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Jeszcze irytuje mnie to, jak mnie inni postrzegają przez moje podejście. Powtarzają, ze mam zbyt wysokie wymagania albo że jestem homoseksualistą, heh. Dziwią się jak można się nie zainteresować/poderwać dziewczynę na ogół podobającą się na przykład większości na uczelni. Chyba nigdy tego nie zrozumieją. :) Chociaż takich jak ja, znam też kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz zdjecie a nie
to nie o to chodzi. tu chodzi o to ze chlop ktory nie jest ciekawy z wygladu nie powinien miec wygorowanych wymagan. trzeba znac swoja wartosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum,ty nig
dy nikogo nie znajdziesz, pogodz sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha1
A czego sie po nich spodziewasz ? Skonfrontuj idealny wyglad z charakterem. Czy dziewczyna np. w ciemniejszym fluidzie (takie cos co sie naklada na twarz) czy idealnie prostych wlosach (po codziennych polgodzinnych zmaganiach z prostownica) jest wystarczajaco wrazliwa dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×