Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet na kobiecym forum

Czy ja mam zbyt wysokie wymagania?

Polecane posty

Gość facet na kobiecym forum

Naprawdę ciężko mi znaleźć atrakcyjną dziewczynę, chociażby na ulicy, w parku, w lokalu, gdziekolwiek. Nie uważam siebie za jakiegoś przystojniaka i dlatego też się zastanawiam... Może to ja wcale nie jestem atrakcyjny i mam zbyt wygórowane wymagania, których raczej nie spełnię. Dodam, że zawsze podobałem się dziewczynom nie tego typu, od którego bym tego oczekiwał, czyli nie w moim guście. O inne musiałem zawsze zabiegać i nie zawsze wychodziło. Czy może nie ma reguły? Może jest tak, że jestem zdany na jedną dziewczyną, którą kiedyś spotkam i spełni moje oczekiwania? Jak uważacie, macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Jestem ciekaw, czy ma to związek z własną atrakcyjnością dla płci przeciwnej. Czy zazwyczaj takie podejście (wymagania i szukanie tej jedynej) mają niezbyt atrakcyjne osoby. Czasami się stukam w głowę, że chodzi mi o wygląd, ale to pierwsze wrażenie jest dla mnie ważne jednak, żeby chcieć poznać drugą osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Masz rację. Sprecyzowany do granic możliwości. Ale kto wie, może tak człowiek jest "zaprojektowany" i w końcu odnajduje tą wyśnioną drugą połówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilluś Evangeline*
pr\ypuszczam, że masz w głowie wykreowany wyłącznie jeden wzorzec twojego ideału i pewnie nawet najmniejsza drobnostka, dyskwalifikuje potencjalną kandydatkę:) może to być ulubiona aktorka, modelka, dziewczyna która kiedyś rzuciła ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu nie szukaj dziewczyny w jednym swoim typie tylko patrz też na charakter? daj szanse innym :) też zawsze szukałam przystojniaka o ciemnych oczach i zbudowanych plecach, a jestem szczęśliwa z mężczyzną o niebieskich oczach i do tego z brzuszkiem, ale za to o wspaniałym charakterze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Lilluś Evangeline*, tak chyba jest. Myślę, że jest to obraz dziewczyny wyidealizowany na podstawie tych, które kiedyś mi się podobało i nawet aktorek łącznie, z każdej po części. Nie lecę na wygląd, tylko wygląd jest dla mnie znakiem, że warto się dziewczyną zainteresować. Nie potrafię się zakochać w koleżance. Mimo, że takich zauroczeń kilka było i wszystkie nieudane w pełni, to nie mam zamiaru zmieniać podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Nie, charakteru nie wykreowałem. :) Ostatnio raczej staram się nie myśleć konkretnie jak ma wyglądać dziewczyna. Raz myślę, że szatynki są ładne, ale drugiego dnia zmieniam zdanie po ujrzeniu atrakcyjnej brunetki. Irytuje mnie trochę i śmieszy, że mam takie problemy, dlatego staram się za wszelką cenę nie myśleć o tym. Po prostu, zainteresują się kimś, kto mnie oczaruje na samym początku. Nie speszy mi się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilluś Evangeline*
w takim razie nie zmieniaj, trzeba wierzyć w swoje szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobieta
Wygląd jest bardzo ważny,to musi iść w parze.Z charakterem.Te dwie rzeczy ..dają kopa by zauroczyc się kimś na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Boję się, że przez to podejście mogę zostać sam. Stąd te rozterki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
taka tam kobieta, dokładnie o to chodzi. Nie rozumiem, jak ktoś mi mówi, żebym "pokolegował" się ze znajomą, bo może coś z tego będzie, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliweczkaaa
ee ja też tak mam, popieprzone to bo bym chciała ale boje sie że poznam, potem odrzuce i znowu zranie..może to strach nas blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobieta
Doskonale Cię rozumiem,facecie:) bo mam tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
I jeszcze o to chodzi, że moi znajomi często się zachwycają, idąc przez miasto, czy przeglądając czasopisma, fotkami dziewczyn. Praktycznie większość z nich jest materiałem na żonę. Stąd też czuję się inny pod tym względem i często mnie nie rozumieją. Właściwie to w miarę zadbana twarz i wystający "tył" im wystarczy do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idealizuj wymarzonej kobiety. Miłość zazwyczaj przychodzi niespodziewanie razem z osobą, która zazwyczaj diametralnie różni się od naszych wyobrażeń :) Wiem coś o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
śliweczkaaa, mam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliweczkaaa
kici ma racje, tyko kurcze weź traf;D bo to przeważnie przychodzi z czasem, a czasami jest już za późno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Kici_kici, myślałem o tym, że tak jest. Oby zbyt się nie różniła. Wiadomo, że co do twarzy ciężko skonkretyzować gust. Można marzyć o szczupłej brunetce, a resztą sama nas zaskoczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliweczkaaa
facet na kobiecym forum---> jakbym zobaczyła siebie..mam nadzieje że kiedyś tego kogoś znajdziemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everyday? Everyday? :( Codziennie jest co najmniej jeden taki topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobieta
Mnie zaskoczyło ,jak się zmieniał mój wygląd wymarzony u faceta..z wiekiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
śliweczkaaa, tu chyba jest właśnie kwestia tego, że jeden ma to szczęście i znajduje, a drugi nie. Ja powtarzam znajomym, że są stylizowane, "obrabiane" komputerowo takie dziewczyny i znaczna część wzięta z ulicy ładniej by wyszła. Ale oni wolą myśleć jak napaleni gimnazjaliści. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
śliweczkaaa, czyli nie jestem sam. Są szanse. :) Nie myśl o tym i na pewno będziesz zadowolona jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliweczkaaa
ale ja nie wyobrażam sobie że miałabym byc do końca życia sama..też chce mieć to szczeście no, tyko musze najpierw chyba przezwycieżyć strach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Jaki strach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×