Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet na kobiecym forum

Czy ja mam zbyt wysokie wymagania?

Polecane posty

Gość taka tam kobieta
O mnie:) pascaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierdolczyk
Wygląd to tak szczerze nie wszystko, spotykam naprawde wiele ładnych dziewczyn, ale co z tego jeżeli budzą niechęć swoim zachowaniem? Dobrze jest jak uroda i wnętrze tworzą wzajemnie atrakcyjną kompozycje, bo gdy jakaś sfera nawala to dla faceta kobieta jest nie warta zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Jak czytacie jakieś ubliżające teksty pod moim nickiem, to nie ja. Nie mam zamiaru nikogo obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurion*
w paszczakach z kafe nie gustuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliweczkaaa
kłócicie sie jak dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobieta
Jak przeczytacie ze lubię Centuriona to nie ja heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
"Fajnie", czemu? Centurion i offerma to chyba jacyś stali bywalcy tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie zakochasz
to ten cały twój wzorzec ideału kobiety pójdzie w cholere i sam sie zdziwisz tym jak to jest mozliwe , ze szlejesz za kobieta , której wyglad i charakter tak odbiega od tego co do tej pory uwazałes za podstawe do kntynuowania znajomosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też modelki nie kręcą, gruba większość ma bmi niczym anorektyczki to co ma pociągać? Poza tym ostatnio chyba bylo jakies Top Model czy cos takiego, to tam takie raszple były ze głowa mała, krzywe nogi itd co tu ma kręcic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Ciężko mi się wypowiedzieć teraz, może i masz rację. Na pewno znalazłoby się kilka, którymi bym się zainteresował. Ale na pewno nie zachwycam się tak każda beż wyjątku jak inni. Znam jedną i za super okaz jej nie uznaję, ale to z pewnością zbyt małe doświadczenie. Jest też jedna rzecz, która mnie ciekawi i której zrozumieć nie mogę. Że można zakochać się, jak ktoś wyżej napisał w kimś całkiem innym niż sobie wymarzyliśmy i odrzucić poprzedni wyidealizowany "model". To trochę wbrew sobie i nie wiem, czy bym tak chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Pamela i Paulina z tego "Top Model" jeszcze ok. :) Jeżeli są modelki ze zgrabną figurą (nie żyrafy) i nie z BMI anorektyczki, jak kolega napisał, to cofam poprzednie stwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Nie chcę się z Tobą kłócić... Rozumiem, że chcesz powiedzieć, że każda pierwsza lepsza modelka byłaby przez Ciebie ubóstwiana? 15 lat masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobieta
Widzisz facet..,offerma nie moze się nadziwić,że nie jarasz się modelkami,dlatego tez nigdy juz nie opuści tego topika,będzie tu siedział i się tak zadziwiał,aż.. I mozesz sobie nie chcieć robic czegoś wbrew sobie,ale nie w kwestii zabujania się:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tak jak ktos tu
napisał :) ja zawsze uwazałam, ze tylko brunet, ciemne oczy itd :) ale to wszystko przestało byc istotne kiedy spotkałam JEGO ----- jest jasnym blondynem , taki troszke misiowaty ;) ----- ale szaleje za nim i nie zamienie go na zadnego innego, ma to COŚ i juz ---- kocham go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Jak byłem trochę młodszy, to szukałem dziewczyny na portalach takich jak maximodels.pl. :D Oczywiście nic nie znalazłem. Może stąd takie moje przekonanie o modelkach. Śmiem twierdzić, że są osoby, które są zdane na jeden typ/jedną dziewczynę i chcąc nie chcąc jest mu przypisana już na dobre. Możesz mi przyprowadzić wszystkie dziewczyny z tego Elite Model Look i jestem pewien, że moje podejście i stan by się nie zmieniły. To tak nie działa, jak pisałeś, nie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobieta
:Panią: nie interesuje zawód modelki bo pani się nie nadaje heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no daj spokój z tymi
modelkami brzydkie niektóre jak noc listopadowa chude końskie geby miedzy udami taka dziura , ze samochodem bys przejechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
offerma, modelki wybiera komisja, specjaliści z branży, ale nie ja. To, że oni wyciągną najlepsze "towary" z małych miasteczek nie znaczy, że mają mi się podobać. Jak dla mnie, to trochę śmieszne podejście. Przypominasz mi kumpla ze studiów, który oglądając fotki Twoich ulubienic powtarzał, że z taką to można być. Każdy się różni od siebie i wyobraź sobie, że nie każdy przeżywa to tak, jak Ty. Mogę się zakochać w dziewczynie mając duże wymagania, która będzie odbiegała w znacznym stopniu od modelek. A to o czym piszecie, czyli "to coś", to już chyba uwarunkowane jest, widząc podobieństwo pod jakimś względem w drugiej osobie, chcemy z nią być. Mimo, że przez całe życie się oglądaliśmy za jednym typem urody. Ciekawe jak to będzie... Jeszcze się okażę, że będę z blondynką, za którymi się nigdy nie oglądałem. Nie urażając nikogo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Gość czlowieku co ty pleciesz
Prawda jest taka, ze bijesz konia pod kazdą co lepszą laskę, bo nie masz jaj zeby do jakiejkolwiek zagadac, jakakolwiek poznac. I oszukujesz sam siebie ze" i tak bym nie zagadal, bo nie odpowiada mojemu idealowi". Wciskaj sobie dalej ten kit, ale nie nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam kobieta
Właśnie dokładnie tak jak mówisz,..to coś ..rozpala zmysły,nawet nie wiesz kiedy,a już nie możesz przestać myśleć..wyobrażnia zaczyna działać.. a blondynki nie są takie złe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Tego typu uroda - http://i.wp.pl/a/f/jpeg/23027/akpa20090917_gdynia_fpff18__akp1678.jpeg Ja nie marzę o poznaniu dziewczyn i tym bardziej sobie nie wmawiam, że nie są w moim typie. Kilka razy zdarzyło się, że myślałem, że to ta, sam zrobiłem pierwszy krok, ale okazało się we wszystkich przypadkach, że to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliweczkaaa
naturalne skromne piękno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Cieszę się, że zostałem zrozumiany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na kobiecym forum
Do Ciebie śliweczka. A offermy nie zrozumiałem za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrrryy
Trudno się zdobyć na jakieś współczucie. Chcesz znać prawdę, czy nie masz wygórowanych wymagań to nie jest trudne, jeśli jak to przedstawiasz, Twoim głównym kryterium selekcji jest atrakcyjność fizyczna. Daj swoją fotkę na odpowiednim serwisie internetowym i niech ludzie oceniają szczerze z komentarzami. Nie ma nic bardziej żałosnego niż niski, łysiejący facet z dużym ego, bez majątku i perspektyw na duże zarobki, któremu marzy się istota o fizjonomii Jessicy Alby albo Candice Swanepoel. Po takiej zewnętrznej ocenie będziesz wiedział na czym stoisz bo dla mamusi wiadomo, że jesteś śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×