Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pomysły s

Pomysły na tanie prezenty

Polecane posty

Gość gość
moze będziecie w szoku, ale jeśli chodzi o tanie prezenty, to załapują się też do tej kategorii gry planszowe ;) oczywiście nie wszystkie, ale np. pozycje tailor games - na pewno. Do tego mają bardzo dobre gry, wiec warto sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu mężowi to zawsze coś z ellektroniki i z takich tanszych to pendrive był ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiora
Brat zawsze miał bałagan w kablach i kupiłam mu w prezencie organizery do kabli w sferisie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meatylda
Może jakieś fajne słuchawki? W Teletorium mają całkiem spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qalina
W sumie słuchawki czy etui to może być niedrogi prezent. A w Teletorium jest ich bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirina
Fajnym pomysłem na tani prezent jest np. etui na telefon własnego projektu, właśnie taki prezent przygotowałam koleżance i zakupiłam go w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedrogi i zarazem fajny praktyczny prezent to również dobra kawa, nie sądzicie? Na brand-store.pl jest wiele gatunków kawy do wyboru,można zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomilek
Etui na telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanim, ale trafionym prezentem może być herbata w ładnym opakowaniu ;) mi zdarza się kupić ładny zestaw herbaty od malwa tea, czasami są w pięknych pudełkach i to w zupełności wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlinarka
mojemu chłopakowi to zawsze coś z elektroniki i z takich tańszych to ostatnio PoweBrank zamawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PunisherRH
Podpinam się, Camry CR 1146 to fajny pomysł na prezent. Z opcji budżetowych, na które do tej pory trafiłem, te wydają mi się najciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xamaryllis
Jeśli chodzi o tanie prezenty to może jakieś drobne gadżety? W Teletorium jest ich całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tańsze i zarazem dobre pomysły na prezent znajdziecie na www.Bravis.pl to solidny i sprawdzony sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony moge polecić na prezent uchwyt do telewizora - prezent bardzo praktyczny - sprawdźcie na www.uchwytydotelewizorow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokraakrop
Można by rzec, że nie ma tanich prezentów, ale jak się dobrze poszuka, to można coś znaleźć, np. na https://prezentokracja.pl/ Ja w ten sposób kupiłam voucher na spływ kajakowy i było super. Kasy niewiele wydałam, a zabawa była przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka J
A pewnie, że tak, tylko trochę cierpliwości i chęci. W zeszłym roku znalazłam jagodowegokota, to moje odkrycie roku i na długo zostane ich klientką. Świetny sklep, gdzie mają przeróżne rzeczy. Pierwszy raz kupowałam u nich prezenty na gwiazdkę, a teraz siostrze będę zamawiać jedną z tych lamp http://www.jagodowykot.pl/nasze-marki/youngdeco/oswietlenie/ w dodatku są do nich kody rabatowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×