Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość ja a co
wyssany ty byles tylko czynnym podgaladaczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na dawnym topiku tez sobie swintuszylismy" Teraz pójdziemy dalej, będziemy... bardzo świntuszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zosiu W kontekście świntuszenia samosia ciekawie się kojarzy :P Wybacz skojarzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
nie szalejcie tutaj beze mnie ;) a zosia tez samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
zosiu - witaj wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
W ramach walki z nieśmiałością mam zamiar dziś zagadać pierwsza do jakiegoś faceta, wychodzę na piwo z koleżankami i mam zamiar się dobrze dziś bawić:) a jeśli będzie do dupy to pewnie wieczorem się tu pojawie i poużalam nad sobą;) Póki co mam świetny humor i pozytywne nastawienie. Pozdrawiam was i życzę udanego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Czześć Zosia i Ecrivain, witajcie. Miłego dzionka. Mnie dziś strasznie suszy. Było wczoraj ostro, ale przynajmniej się zresetowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosia napisałaś: Nie tyle samotna co sama. Tzn. że samotność Ci aż tak bardzo nie dokucza? Napisz coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Nie jestem samotna ,bo mam rodziców i fajną dalszą rodzinkę.Powinnam być szczęśliwa z tego powodu i jestem.Tylko brakuje mi tej drugiej osoby z ,którą moglabym zalożyć wlasna rodzinę.Nic mi się w tej kwesti nie udaje i nie wiem dlaczego.Nie jestem ani glupia ani brzydka,a jednak jestem sama.Jest mi z tego powodu bardzo przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
witam wszystkich! czujna poderwalas jakiegos faceta? ;)u mnie pierwszy dolek :( samotnosc zczyna mnie bolec wrecz fizycznie, wszytsko jest obok,ale nie dla mnie , jakby za szyba, a ja moge sie tylko przygladac jak wyglada szczescie i milosc i ten rozdzierajacy serce ale jednak gluchy krzyk :CZEMU MNIE TO NIE DOTYCZY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja a co - powoli przyzwyczajam sie do tego ,że też stoję za taka szybką i się przyglądam. Obym tylko nie wrosła w to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Witam wszystkich. A ja co i Zosiu witajcie! A ja co - nie poderwałam. U mnie tak pięknie dziś świeci słońce, że już chcę wiosnę. Idę zaraz na spacer. Życzę wszystkim miłego dnia a że dziś WOŚP to pięknego światełka do nieba o 20:00:) Ja wyjdę do ludzi, popatrzę w niebo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyba to dobre określenie. Choć ostatnio jednak to u mnie mniej szyba, a bardziej jakaś niepełność, taka trochę mgła w której pusto (choć ogólnie lubię mgłę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
a u mnie wrecz jakis murt ,za ktorym jest inny ,piekny swiat, a w tym murze jest dziura, przez ktora tylko podgladam z ukrycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
zosia dobrze ze jestes optymistka, ale ta dziura wraz z uplywem czasu coraz bardziej sie zmniejsza :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×