Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Samotność jest straszna,to prawda.Najbardziej doskwiera,kiedy zostaje się samemu w domu i nie ma się do kogo odezwać.Poza tym w wieku 35 lat bardzo trudno jest poznac dobrego człowieka i na dodatek wolnego ,a jeśli już się poznaje to zawsze sa jakieś przeszkody ,których nie można obejść.I To jest niesprawiedliwe.Dlaczego życie jest takie trudne? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
ecrivain witaj - ja specjalnie nie świętowałam żeby teraz mieć wyrzuty sumienia;) ale najważniejsze że grypa odpuszcza i jakaś tam energia wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
oj, no chodziło mi o przejedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
u koleżanki, a Ty Zosiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
A ja będę jedynym singlem w towarzystwie, kicha ...ale cóż zrobić, nie będę siedzieć w domu przed polsatem, chociaż kto wie...może załapię doła i będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wieczora... Samotność... chyba już nawet z dźwięku, nie brzmi optymistycznie. Jak dołączyć elementy, z którymi się wiąże, nie wygląda to ciekawie. Kilkanaście, właściwie 14 lat małżeśntwa... na pozór szczęśliwa, ale wciąż sama, uśmiechnięta, a w duszy smutkiem otoczona, nie sama, a jednak w tłumie samotna. Mąż zawsze powtarzał, że lubi mnie słuchać.... ale czy to o to chodzi, by prowadzić monolog ? Sama jeżdziłam rowerem, sama fotografowałam, sama zwiedzałam, sama spacerowałam,,, niestety, syn podobny do taty.. Przywykłam do tego przez tyle lat.... ale kiedyś pękło.... Tak mnie dziś naszło by napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna Ja - ja tak samo, jedyny pośród par. Do tego znam z nich tylko jedną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka... cholera, nigdy, ale to nigdy nie wolno się poddawać... Obiecja, że nie będziesz używała (użytego) przez mnie słowa "nigdy" :P nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy kogoś poznamy czy nie... al warto wierzyć, mimo, że los jakoś nie łaskawy w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie fajnie, gdzie liczba dwa stanowi przewagę.... mój sylwester pozostawia wiele do życzenia, ale zostaję w domu,,, kiedyś bym się zmartwiła... dziś, odpocznę w domu po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielcu-tylko ,że ja mam już 35 lat.Ile można czekać?Jeśli kogoś poznaję ,to zawsze jest jakieś " ale" którego nie można przeskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia... wiem, wiek robi swoje, inne wymagania, inne postrzeganie świata a w tym i mężczyzn.. ale uwierz, że można....nie należy nigdy tracić nadzieii... nic nie jest proste,,, nawet to czekanie,,, samotność tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalooogowana
Witajcie Tak Was podczytuję i muszę się zgodzić z Zosią, czas niestety odziera z nadziei, a czy nadjedzie chwila, że się ją straci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,że ja nie mam wygórowanych wymagań .Wszystko tak się w życiu układa,że nic nie wychodzi.Tracę juz nadzieję ,że będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalooogowana
Ja też wolałabym. Choć myślę,że nawet jak się mówi, że nadziei już brak, to gdzieś na dnie duszy się ona tli, tak głupio naiwnie,ale tli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalooogowana
Masz rację. Dlaczego... Sama chciałabym wiedzieć! A może to my komplikujemy? Może należałoby byc pustą laską w mini, z tipsami 40 cm i gołym brzuchem na mrozie... Może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×