Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość ja a co
wiatam wszystkich wyssany- czemu twierdzisz , ze moja "sytuacja' jest podobna do twojej? ja nigdy nie bylam w malzenstwie, w zwiazku tez w zasadzie nie , wiec nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
czujna - napiszesz do mnie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
a milego, milego :) co u was nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
:O sniegowi mowimy juz "NIE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Ecrivain, Zosia i inni witam was serdecznie, jak u Was? U mnie biało. I zajebiście mroźno. I końcówka roku - czas podsumowań w zasadzie nie nastraja mnie bardzo pesymistycznie, jednak jakieeś tam plusy były, tylko to nieudane życie samotnicze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Do Pani od Tarota - proszę się nie wpisywać na tym topiku, to upierdliwe jest z Pani strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna ja- również witam :) U mnie jest śnieg ,ale dzisiaj nie padało.Jest spory mróz. Faktycznie koniec roku zmusza do podsumowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się, super imprezy, ewentualnie przyjemnej domowej atmosfery i najlepszego, nowego 2011, pomagającego w spełnianiu marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno M. moja sytuacja pierwotna jest podobna do Twojej z racji wychowania w pewnym domu z deficytem normalnych , dobrych i życzliwych uczuć gdy taka sytuacja trafi się pewnym nieco wrażliwszym i potrzebującym często wsparcia osobom , wtedy zaczynają się dziać pewne następstwa , które póżniej zaczynają wpływać na wiele spraw z czego na ogół nie zawsze zdajemy sobie sprawę ...na szczęście Czujnej to nie dotyczy aż w takim stopniu ...jej samotność jest może przypadkiem , może zaniedbaniem swoim i innych , może jakimś przeoczeniem , właściwie najbardziej normalna samotność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Kochani samotnicy w zasadzie to pewnie jutro tu wpadnę, ale gdyby jednak nie to życzę wam wszystkim tego czego i ja sobie życzę na Nowy Rok:) Wiadomo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo orginalne i fajne życzenia :D zatem ...także tego , czego właściwie to samemu bym życzył :) echh ...to już nieco chore z tym sam , samemu ...:P szykuję narty ...i wyruszam o 20 oo na stok do Czech oczywiście , jak przystało na porządnego uczestnika tego topiku : SAM (będą tam jacyś znajomi jednak ) , tak że się nie pochlastam z rozpaczy jednak )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
zycze wszystkim udanej zabawy sylwestrowej! a ww Nowym roku spelnienia najskrytszych marzen 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
jest tu dzisiaj ktos?? czy wszyscy az tak zabalowali? u mnie sylwester byl do kitu, ale i tak ten rok musi byc lepszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nakłaniałem do czegoś , a że nie skorzystałaś ...to płacz nad nieudana zabawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
wyssany :) no wiem..ale znowu az tak bardzo nie namawiales ;) a jak tam u Ciebie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Cześć. Witam w Nowym Roku. Wyjątkowym. Chcialabym aby taki był. Jak samopoczucie? Ja lekko zmęczona, niewyspana, ale jednak się dobrze bawiłam.Bardzo dobrze nawet. Macie jakieś postanowienia noworoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno M. nie namawiałem aż tak , jak należało ;) moja fina ....bardzo wielka ....przyznaję ....postanowienia ...jakieś może są, a może bardziej konkretne ... chęci wyjścia z pewnych zaszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahha ..panno M. wiesz przecież , zresztą , że akurat wtedy ...u nas trafiło mnie :( coś , z czego do dzisiaj nie mogę się jakoś ..wyrwać czujna bardzo dobrze że jakoś tak do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jak milo was widziec :)🌼 czujna widze, ze u ciebie optymistyczne nastawienie i tak trzymaj, u mnie tez jakos z nowa nadzieja wyssany u mnie troche kiepsko z pamiecia :O wiec nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym ,ze ci "trafilo" , zapewne chodzi o jakas kobiete...ale czy o tym pisales na zeszlorocznym topiku? nie pamietam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
ecrivain - a co Ci zęby na sylwestrze wybili...? Tak inaczej brzmisz:D NAJLEPSZEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie not jak tam w górach było ? nie miałeś jakiegoś bliskiego spotkania z przyrodą ( np, choinka , jakiś narciarz , itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×