Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość Czujna Ja

Nigdy nik mnie nie kochał, nigdy nikt o mnie nie walczył, nie zabiegał. Zaawsze bałam się że będę sama i tak się stało. Jestem sama. Boże jak to boli. Jak z tym żyć. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrożona kawa
zmień myśli a zmieni się twoje życie. wszystko zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z ...
do Czujnej Ja ja mam dokładnie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrożona kawa
życzę Wam, żebyście uwierzyli w siebie i zmienili te ponure myśli na myśli pozytywne. to naprawdę działa, uwierzcie mi! jeśli sami siebie uważacie za ofiary losu, to inni też Was tak będą odbierać. może zadajcie sobie pytanie - dlaczego macie o sobie takie złe zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Dlaczego???? Nie wiem dlaczego tak się uklada, a właściwie nie układa. Na codzień normalnie funkcjonuję, ale gdy zostaję sama ze sobą i swoją samotnością, nie potrafię sobie dać rady. Długo nie potrzebowałam być z kimś, być w związku. Ale od kilku lat mam poczucie że człowiek nie może żyć sam, bo samotność niszczy duszę, bo samemu nic się nie osiągnie. I to nie jest tak że uważam że nie zasługuję na nikogo. Że jestem nic nie warta i dlatego nikt nie chce mnie pokochać.... Fajny dobry człowiek ze mnie jest i zasługuję na szczęliwy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
facet z.... i jak sobie z tym radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotność to stan naturalny dla człowieka nikt się nie czepia, nie robi problemów obecność innych bywa irytująca najlepiej być samemu i od czasu do czasu jakiś seksik z coraz to nową laską to jest życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna Ja>>> wiesz tak czytam te twoje odpowiedzi i szczerze masz racje bo my kobiety musimy miec ta druga osobe do ktorej mozemy sie przytulic z ktora mozemy porozmawiac,mi tez tego strasznie brakuje a mianowicie mi brakuje jednej osoby jedynego faceta do ktorego zawsze dzwonilam jak mialam jakis problem a terazco mi zostalo tylko wspomnienie po nim i zdjecia ktore jak jestem sama w domu to ogladam i jak jest moja reakcja placz,bo wiem ze juz na takiego kolesia nigdy nietrafie i nikt mu niejest wstanie w jaki kolwiek sposob dorownac w niczym zupelnie w niczym:((bo jak na dana chwile reszta jest dlamnie beeeee:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Ach ten męski punkt widzenia. A to że idą święta i fajnie byloby iść na spaer z kimś pod rękę, albo przytulić się podczas życzeń sylwestrowych do kogos kto was kocha, nic dla was nie znaczy? Tylko sex? Nie wierzę Nie przesadzajcie, przyznajcie się ze wam też brakuje kogoś u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdury piszecie,samotnośc to najlepsze dla człowieka co może być,samotność to siła.Pozwólcie że zacytują wam wielkiego człowieka tego świata a mianowicie Adolfa Hitlera: "Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam.Im bardziej jesteśmy samowystarczalni tym trudniej nas zniszczyć. Im bardziej zależni, tym łatwiejszy z nas cel."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
korjonos to ci zazdroszczę tego że ci z tym dobrze, zawsze tak miałeś, czy pracowałeś nad sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Volkista - b z d u r y Monika - a co się stalo z tym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze byłem sam. To dla mnie sytuacja jak najbardziej naturalna jak oddychanie czy jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos>>>byc moze jestes zbyt duzym egoista/egoistka i dlatego tak masz a nie inaczej!!!!!sory gregory ale chyba taka jest prawda:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dlaczego tak sądzisz? To, że kobiety omijają mnie szerokim łukiem nie czyni ze mnie egoisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna ja>>wiesz co w wakacje tego roku pod koniec sierpnia zrobil sobie wypad wekeendowy z kolegami nad morze dodam ze cieszyl sie na ten wyjazd jak male dziecko,poniewaz juz od paru lat nigdzie niewyjezdzal i niemial urlopu.Ale z tego wyjazdu juz niewrucil na z kolegami tylko sam w czarnym worku:(( i tak stracilam i przyjaciuela i nawet wydaje mi sie ze milosc mojego zycia:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy trochę inteligencji żeby nie być samotnym.Wam nie o to chodzi że jesteście samotni ale o to że nie wiecie czego chcecie.Wystarczy umieścić profil na którymś z portali randkowych i oto cała tajemnica.Problem leży gdzieś indziej,dożyliśmy takich czasów że bawienie się w związki to jak rozbrajanie nie wypałów.Jeden błąd i wylatujesz w powietrze.Wystarczy zobaczyć że Polki już nie chcą baiłej rasy,one chcą mulatów ,arabów i murzynów.Wiec jak bym się cholernie źle czuł z kobietą wiedząc że jestem tym gorszy i że tak naprawdę wolała by kogoś innego tak jak te niepoprawne romantyczki wyżej,które narzekają że jakiś bogaty arab czy murzyn ich nie nawiedzi i o to cała prawda.A ty kojros jak jesteś facetem to powinieś wiedzieć że to ty masz zwracać uwagę na kobiety a nie one na ciebie.Czyli w necie to ty zagadujesz na ich profil a nie że to one zagadują na twój profil.Chociaż jak kiedyś byłem na sympatii to z reguły było na odwrót.Ale to pewnie jakieś desperadki dla których murzynów zabrakło, mimo że były dość ładne,a tym samym było to podejrzane że to one zagadują.Reasumując to nie wiem w czym niektórzy na tym topiku mają problem.Bo w Polsce są i brzydcy i ładni i zarówno i jedni i drudzy są w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracam uwagi na kobiety, bo znam swoje miejsce w szeregu i wiem, że jestem gorszy od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krojonos>>>>wiesz dlaczego tak uwazam bo kazdy normalny czlowiek potrzebuje drugiej osoby jak powietrz jak to sam uzyles tego okreslenia.......powietrze.......chyba ze z wyboru swojego w lasnego masz zamiar zostac na stare lata sam/sama,wieszkiedys jakis kolszka zarzekal sie ze chce byc sam szczerze rozesmialam mu sie w twarz a wiesz dlaczego bo tjw to juz opisalam ze potrzebujemy drugiej osoby zeby moc oddychac pelna piersia a nie wpol gwizdka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos to bardzo ciekawe co piszesz, że samotność jest dla Ciebie naturalna. interesuje mnie Twój punkt widzenia:) przecież samotność nie musi być wcale straszna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krojonos>>>juz nic wiecej ci nienapisze na ten temat bo mamy zupelnie inne poglady a niechce nikomu swojego zdania narzucac!!!!:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro chcesz rozmawiać tylko z osobami, które sie z tobą zgadzają to masz do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najlepiej czuje się w swoim towarzystwie.. owszem lubię ludzi i kontakt z nimi, ale co za dużo to niezdrowo... znajcie jakieś interesujące filmy, które poruszają tematykę samotności? a może jakąś ciekawą literaturę na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika17051-Ja od wczesnego dzieciństwa swojego życia dyklaruje że chce być sam.Jak na razie nie zmieniłem poglądu.Fakt że był okres w moim życiu że chciałem zmienić ten pogląd,to jednak doszedłem do przekonania że mój pobyt na tym świecie nie jest po to żeby być z kimś.jestem człowiekiem walki i moja kobieta i moja rodzina to rasa Aryjska i za nią chce walczyć,wszystko jej poświęcić a następnie zginąć za rasę.Wiec jak widzisz są ludzie co od początku chcą byś sami,bo samotność to siła,która napędza człowieka do walki. Kojros-Jesteś Słowianinem i Polakiem a tym samym jesteś kimś.Jesteś z najlepszej rasy ludzkiej a ty masz jakąś niską ocenę o sobie.Każdy Słowianin powninien być dumny z tego że jest Słowianiem i reprezentuje najlepszą rasę ludzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kry3ia-Polecam ci film Dawida Lyncha pod tytułem polskim "Prosta historia".Pięknie zrobiony film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale mentolowe
ja jestem sama i chce byc zawsze sama, jest to wygodne poza tym mam zaburzenia i ranilabym mezczyzn, takze altruizm trzeba tez mi przypisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×