Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość mangalion
Dla jednych samotność jest darem, dla innych utrapieniem, ciężarem, którego juz nie mają siły nieść. Zrozumcie, że ludzie, którzy zawsze byli samotni, nigdy nie stworzyli żadnego związku po prostu potrzebują miłości i tęsknią choćby za odrobiną czułości. Wiem że samotność potrafi boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale nie sama
Zosiu , Ty absolutnie nie marudzisz , to ja podjelam ten temat i nie bylo moim celem ocenianie Cie . Ja zauwazylam Twoja godna postawe wobec samotnosci i nie moge uwierzyc , ze tak wartosciowa osoba nie moze dzielic sie szczesciem z kims drugim . Mezczyzni z ktorymi bylas widocznie nie zasluzyli na Ciebie , Ty o nich nie walczylas i mysle , ze to byla sluszna decyzja , to i tak bylo skazane na niepowodzenie . Kobiety , ktore sie narzucaja , stawiaja sie same na przegranej pozycji , nikt ich nie bedzie szanowal . Z wiekiem jest coraz ciezej komus zaufac , ale nie jest to niemozliwe . Piszesz , ze sie poddalas , z Twoich wypowiedzi wynika , ze tak jest , ale nie wierze , ze jest to stan , w ktorym czujesz sie dobrze . Ty tak samo jak wielu innych masz prawo do milosci i nie odbieraj sobie tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest prawda, że się poddałam. Nie mam nawet żalu do Boga i przestałam pytać " dlaczego? " . Nie czuję się dobrze w tym stanie , ale jest wielu ludzi takich , jak ja i oni sobie radzą. Poradzę sobie, potrzebuję tylko trochę czasu. Nie odbieram sobie prawa do miłości, to życie nie daje mi takiej szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj zosiu dawno
z Toba nie rozmawiałem na GG:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że tak powiem , pozytywna analiza wzdłuż , czy w w poprzek Twojej osobowości -zośka jest jakąś formą kontaktu samotnych z samotnymi :) tak , że nie przejmuj się jakąś krytyką, może zbyt dziwną, czy sugerującą ,że królewicza oczekujesz np. ;( jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale nie sama
Wyssany , wydaje mi sie , ze Zosia , jak i inne tu piszace osoby wcale nie czekaja na krolewicza . Jest im ciezko zaakceptowac samotnosc , czuja sie pokrzywdzone przez los . Nie mam watpliwosci , ze sa to bardzo wartosciowe osoby , ktore nie trafily na odpowiedniego partnera . Samotnosc im doskwiera , ale z godnoscia ja akceptuja . Zosia nie jest desperatka i nie bedzie sie rzucac na chlopa tylko dlateo zeby byl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyw królewicza poruszyłem , ponieważ Zośka nieco wcześniej przedstawiała pewne swoje oczekiwania dość nierealne , albo spóżnione nieco czyli normalny , ale nieżonaty wcześniej ...choćby :) zośka - wybacz za krytykę :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna ....masz rację zupełną , ale to są sprawy pewnych niuansów:) jakieś szukanie za wszelką cenę i rzucanie się jest bez sensu jest upokarzające , normalne zresztą ... ale jest też kwesia wymagań minimalnych chociażby , do zaakceptowania na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale nie sama
Wyssany , dziewczyna jest panna i wie co chce , a ze jej wymagania sa takie , a nie inne - ma do tego prawo . Wiem o co Ci chodzi , ale nie kazdy chce popuscic z tonu , bo niby dlaczego . Zosia woli zaakceptowac samotnosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale nie sama
Wyssany , zycie skorygowalo moje poglady i dobrze wiem , ze trzeba czasami popuscic , musisz dac cos z siebie , zeby otrzymac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt normlny nie akceptuje samotności na stałe z dobrej woli ...można się czasami poddać , gdy już się nie wierzy , albo nie wie samemu już , jak to jest ale rózżne rzeczy się czasami mówi , a czasami się im poddaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale nie sama
tez racja , akceptujemy to co mamy i niekoniecznie musimy sie z tym zgadzac , no bo co nam pozostalo , jezeli nie chcemy podjac walki o zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo kwękacie
a nie staracie sie przybliżyć do siebie jak np. na GG lub skajpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo kwękacie
co tutaj bliższego mozecie powiedziec o sobie.NIC.Bo to zawsze otwarte forum.Na GG bardziej intymna atmosfera i niekoniecznie musi wyjść z tego pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie życzymy zosi wszystkiego najlepszego zresztą ona sama o tym wie :D że życzymy , i ktoś się nią przejmuje :) samotna ... Ty jakoś znajomo jak dla mnie piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale nie sama
Wyssany , trafiony zatopiony , masz dobry zmysl wechu . Oczywiscie , ze zyczymy Zosi jak najlepiej i miejmy nadzieje , ze zycie jej sie ulozy u boku ukochanego czlowieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm powiedz , że jesteś tu , bo chcesz jednak być i pogadać albo posprzeczać się nieco .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu -ostatnie zdanie w twojej ostatniej wypowiedzi brzmi wrecz jak cytat, pieknie ci to wyszlo :) pozdrawiam wszytkich rozmowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale nie sama
oczywiscie , why not ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale nie sama
Dzieki , ja Cie rowniez goraco pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo kwękacie
widzę że Zosieńka ma tutaj wielu przyjaciół:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo kwękacie
20:59 [zgłoś do usunięcia] Oj zosiu dawno-- to tez moje Zosiu ten od 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna ... pozdrowiłaś wszystkich , a więc podaj pierwszą literkę swojego imienia :) pliiizzz , proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo kwękacie
za dużo kwękacie a powinniście sobie pogegusiać na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj czuję się właśnie samotna:( Nie widziałam wcześniej tego topiku Czy jest u ktoś? Dobry wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo kwękacie
znamy Cię z topiku o BMW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale nie sama
Wyssany jestes na dobrej drodze , ja Cie rowniez goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobrej drodze pełnej zakretów , to jestem juz dawno i nie musisz mnie uświadamia P... :D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×