Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość kobietka z bilo
13:45 [zgłoś do usunięcia] co wyście ochujeli panna51--przestań pitolić dobrze!!Miałaś możliwość i odrzucilaś wie co teraz Cię kreci?? Oj oj . Ktoś tu chyba ma złamane serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
z klotniami i pretensjami to na inny topik prosze :O tatuj nie ma miejsca na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
panno-ale Ty nie masz za co :) jak nastroj weekendowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja a co kiepski, bardzo kiepski jak na zbawienie czekam na przyszłą niedzielę, wiem, że ten wyjazd dobrze mi zrobi, oderwę się choć na krótko od tego wszystkiego, mam nadzieję, że wrócę silniejsza nie będę Ci więcej truła, zajrzę wieczorem miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja a co kiepski, bardzo kiepski jak na zbawienie czekam na przyszłą niedzielę, wiem, że ten wyjazd dobrze mi zrobi, oderwę się choć na krótko od tego wszystkiego, mam nadzieję, że wrócę silniejsza nie będę Ci więcej truła, zajrzę wieczorem miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
trula??? :D chyba zartujesz.., pamietasz na jakim jestes temacie czy zapomnialas? ja wole posluchac o ludzkich realnych problemach niz gadac o przyslowieowej "dupie maryni"i ciagle sie smiac jak glupi do sera z byle czego. Mam slaba pamiec, wiec jesli mozesz to przypomnij- wyjezdzasz gdzies na urlop? jesli tak to z kims czy samotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
panno juz doczytalam :) ze jedziesz do kolezanki odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja a co o dziwo w ciągu dnia nastrój mi się poprawił, ufarbowałam włosy, byłam na występie cygańskiego zespołu, zadzwoniła dawno nie widziana koleżanka, umówiłam się z nią na dzisiejsze popołudnie także niedziela mi zleci dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
mo tez weekend zlecial, poczatkowo bardzo fajnie, pozniej troche gorzej, ale jutro nowy tydzien..i moze bedzie lepiej :) zyczmy sobie wakacyjnej pogody, bo deszczu juz zdecydowanie za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
witam :0 a ja milego wieczoru..:P napiszcie cos , a nie bedziemy sobie tak tylko zyczyc. Zosia jak urlop mija? masz troche slonca, zrobilas moze cos szalonego? u mnie caly czas urlop...(ten bezplatny)jeszcze sie nie martwie tym, ale juz zaczyna mnie to draznic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Urlop mija spokojnie, nie zrobiłam niczego szalonego:) Pogoda zmienna, trochę słońca, trochę deszczu. Nie przeszkadza mi to, bo i tak nigdzie nie wyjeżdżam. Do południa mam trochę zajęć, a potem czas na odpoczynek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuję zbyt długo , nawet nie na etacie tylko umowie a umowy są przeciągane z moesięcy na miesiące - taki wymysł rzadzących , aby takim akurat ...urlop płatny nie przysługiwał tak więc ...jeszcze miesiac , albo dwa ...w pażdzierniku , będę wolny , choćby oddać ten sławny strzał z Aurory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian, huśtawka nastroju, od euforii po totalny dół staram się wziąsć w garść ale jakoś mi nie wychodzi od rana krążę koło telefonu ja sęp, a on milczy jak zaklęty ja a co tak żle z Twoim zakładem pracy, że jesteś na bezpłatnym? miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
Dzien dobry/wieczor :) Panno- moze nie jest zle, ale taka ma "polityke' ta firma i widocznie na tym dobrze wychodzi, wiekszosc pracownikow jest zatrudniana przez firmy zewnetrzne, ktore maja na zakladzie swoje siedziby. Umowy sa zawierane na tydzien :D, , jak nie ma zamowien - nie daja umowy, jest praca- dzwonia, albo robia szkolenia jak potzrebuja wiecej ludzi. To jest to co Wyssany mowi :) hmm, Panno mialabym do Ciebie takie niedyskretne pytanie, choc nie wiem czy bedziesz miala odwage odpowiedziec na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
chcialam spytac, czy ta straszna samotnosc nie odbila sie jakos na twoim zdrowiu psychicznym, np depresja, przepraszam, jesli to dla Ciebie zbyt osobiste pytanie. pytam,bo ja "wspomagam sie" lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
jest tu kto? mnie jakies przeziebienie lapie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwy Hieronim
Przegraliście życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
a zdradzisz coz to za cudowne lekarstwo? pewna mysl mi sie nasuwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
pisalam to nie zagladajac w link ee-to nie dla mnie, nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja a co ja jestem odpowiadając na Twoje pytanie, chyba nie, choć od dłuższego czasu bardzo żle sypiam i rodzinny orzekł, że to może mieć podłoże depresyjne, ja jestem zdania, że to wina hormonów, które przyjmuję dziś o dziwo mam dobry nastrój, nawet pomimo milczenia mojego pożal się Panie Boże amanta, dużo daje mi myśl o wyjeżdzie i oderwaniu się od codzienności pomaga mi też to, że mogę tutaj z Wami porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrna , zauważyłem wreszcie ,że nie nadaję w nastroju pełnego optymizmu a więc , może się chwilowo wyłaczę , albo pomyślę o czymś przyjemnym i sie włączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×