Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość ja a co
a z tym "nielubieniem" spacerow, to jest dokladnie tak jak to opisalas, tylko ja ujelam to duzo delikatniej. rowniez zycze spokojnej nocy i slonecznego dnia jutro(czego i sobie zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja a co wiem, że taka 'nowina' robi wrażenie, ja już to przetrawiłam, jak się okazuje do wszystkiego można się przyzwyczaić i dziś już mogę o tym spokojnie rozmawiać dlaczego jesień? prawdę mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałam, może jej klimat jest zgodny z moim usposobieniem? miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------------------
:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
o rany!!! kogo to moje piekne oczy widza ;) ecri- gdzies ty fruwal i co wycwierkales? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wyście ochujeli
panna51--przestań pitolić dobrze!!Miałaś możliwość i odrzucilaś wie co teraz Cię kreci??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Panno M. i wszystkim innym - fruwałem tu i ówdzie. Nie wyćwierkałem nic. Stan bez zmian. Miło Was widzieć, choć myślałem, że już zmieniliście temat na "Wspomnienie samotności minionej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiu???
Od Ciebie dostałem slajdy? Ok 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiu???
Jestem przyjacielem. Powiedz tylko, czy wysyłałaś dzisiaj znajomym slajdy, ok 15 czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
witajcie :) Zosiu co u Ciebie? dawno Cie tutaj nie bylo..czyzbys juz urlop miala? w koncu troszke lata nam zawitalo :), dlatego ja korzystam w pelni ze sloneczka,ale podobno juz jutro zmiana pogody :( wiec trzeba chwytac kazdy promyk slonca. Panno- co u ciebie? Ecrivian- a myslalam ze jednak zmienil sie twoj stan..skupienia ;) to gdzie robiles zdjecia?:classic_cool: pozdrawiam wszystkich slonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja a co, właśnie dzisiaj mija pierwszy dzień mojego urlopu. Pogoda ładna. Co poza tym? Żadnych zmian, jeśli chodzi o życie osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiu???
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko, piszesz ,że jesteś przyjacielem, ale ja Ciebie nie znam. Poza tym piszesz na pomarańczowo. A gdybym wysłała to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiu???
Nie mogę bo się ukrywam. Chciałem tylko podziękować za przesyłkę. 🌼 -- jeżeli to od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
oby jednak prognozy sie nie sprawdzily ... i zeby bylo lato Zosiu- o zycie osobiste nie pytam ,bo wiem jak jest w moim przypadku (wiec w Twoim moze byc podobnie)- wole jak ten temat nie jest poruszany, bo po co , jak sie cos zmieni to napewno bede chciala sie pochwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
tego i Tobie i sobie zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ecrivian- a myslalam ze jednak zmienil sie twoj stan..skupienia to gdzie robiles zdjecia" Tjaaa, na płynny chyba. W sumie to nigdzie szczególnie nie robiłem. Nawet do Wrocławia wybrać się jakoś nie mogę, choć mam rzut moherowym beretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
lepszy plynny niz staly..przynajmniej w tym przypadku a i lotny tez niezbyt dobry ;) czyli nigdzie nie byles i klamiesz.. a bedziesz tutaj czasami zagladal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłamię? Że byłem tu i ówdzie? No trochę byłem. Mało w sumie. Ale gdzieś tam jednak byłem. Hmm, czy będę zaglądał, być może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×