Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Wyssany , sorry jezeli Cie wczoraj urazilam , nie mialam zlych intencji . Wszystkiego dobrego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady , w zasadzie miło mi za wykazane zainteresowanie ale już wiem o co chodziło - czytając coś - na poczatku myślałaś ,że P... to TD :) a TD , takie pewne mocne i dosadne 'niby poglądy' reprezentowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
you ,... Padme nie jest aż takim zupełnym aniołem , jest takim pięknym serduszkiem , nieco poniewieranym czasami ma 'charakterek . i swoje ale w każdej sprawie :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu znowu , zrobilam to co zalegalo i nie dalo sie dalej odkladac . Wyssany , dobrze zrozumiales to moje myslenie . P. mozliwe , ze nie jest aniolem , ale w dzisiejszych czasach jest trudno spotkac tak wrazliwa osobe , ona byla tez po przejsciach i tak jak Ty nie utracila wiary w ludzi - zachowala godnosc , a to jest prawie niemozliwe przy dzisiejszym chamstwie i to mialam na mysli . Wiesz musimy byc pozytywnej mysli i cieszyc sie najdrobniejszymi powodzeniami . Jezeli jest Ci ciezko i chcesz pogadac , to pisz , moze ulzy nam obojga , bo ja troche wpadam w dolek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dzisiaj pochmurno od rana, możliwe, że będzie padać. Dzisiaj też ostatni dzień urlopu. Szybko minęły te dwa tygodnie. Życzę miłego dnia :) Ps: mam nadzieję, że pojawi się choć trochę słońca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ile nas tutaj teraz, super :) - topik zyje i ma sie dobrze ,szkoda , ze nie ma 17-latka i "Czujnej ja"- ciekawe co u nich, a moze cos sie zmienilo w ich zyciu.. Ja tez ostatnio wiecej przebywam wsrod ludzi, choc pracy nadal nie mam na szczescie zbyt mocno negatywnie nie odbija sie to na moim nastawieniu, jest-o dziwo-pozytywne :) Moze mnie ktos naprowadzic gdzie rozwijala sie fascynacja Wyssanego Padme..? u mnie cudowne, gorace slonce, a po poludniu pewnie burza w takim ukladzie, zycze milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie ludziki
czy T. Dama tu jeszcze pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Cześć, to ja:) Trochę sobie Was poczytałam i nie mogłam się oprzeć, żeby nie napisać. Co u mnie: Otóż w pewnym sensie coś się zmieniło, tzn. nie mam nikogo, ale jakoś tak inaczej spędzam czas, nie rozmyślam nad samotnością, nie biadolę, że mnie nikt nie chce. Żyję sobie z dnia na dzień i jakoś tak leci nawet fajnie. Co weekend dzieje sie coś fajnego, a to wyjazd, a to wycieczka, a to grill. Mam wokół fajnych ludzi i jak się coś fajnego dzieje to samotność aż tak nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czujna, fajnie,że się odezwałaś. To dobrze,że już nie odczuwasz samotności. Jak jest dużo zajęć i masz styczność z życzliwymi ludźmi, to nie ma czasu na rozmyślanie. Pozdrawiam i zaglądaj do nas,a właściwie do siebie częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 PROCENT DYSKRECJI
100 PROCENT DYSKRECJI LODY OD 1ZŁ TYSIĄCE KOMENTARZY WSKAZUJĄ ŻE WARTO MI ZUAFAĆ Kochani mężczyźni już na samym allegro jestem ponad rok z wami setki stałych klientów setki a nawet tysiące pozytywnych komentarzy..... http://allegro.pl/lody-najtaniej-uwaga-nowe- zasady-u-mnie-i1763911786.html ZAJMUJE SIĘ ROBIENIEM LODÓW w każdym miejscu ***Z WYCZUCIEM ***FINANSOWO NIEDROGO ***ZDROWIE ZAPEWNIONE ***ANAL DILDEM DODATKOWO ***KARNETY MIESIĘCZNE ***ANAL Z CHARAKTEREM, NIE DOZNASZ ZAWODU ANI NIE BĘDZIE Z TEGO DZIECI NAJWIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ U MNIE CIESZĄ SIĘ LODY POJEDYŃCZE Z MASAŻEM OBSZERNYM A TAKŻE KARNET MIESIĘCZNY ZAPRASZAM DO MNIE O KAŻDEJ PORZE WPROWADZIŁAM NOWE GODZINY OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU OD 12 DO 22 GODZINY OD PIĄTKU DO NIEDZIELI OD 12 DO 24 A NAWET DŁUZEJ KOCHANI WPŁATY DOKONUJECIE MAKSYMALNIE DO 2 DNI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosiu, ale powiem Ci, że zaniepokoiły mnie Twoje wpisy jakiś czas temu. Ty zawsze pełna wiary, optymizmu, nagle złapałaś doła, tak jakbyś zrezygnowała. Już Ci przeszło? Czy dalej trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie złapałam doła, dotarło tylko do mnie,że mój stan się już nie zmieni. Nie mam już nadziei na zmianę. Przyjęłam to do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
A ja myślę, że niczego nie można być pewnym na 100%, bo jedna chwila może zmienić nasze życie w tej materii. Możemy być 10 lat samotni i nagle przyjdzie chwila w której Go poznamy, tylko, że nie można na tą chwilę czekać, trzeba żyć, w miarę normalnie. Bo może być tak że jednak ta chwila nie nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Czujna sezon letnio - wakacyjno - grilowy , fajny jest :) też nieco biorę udział w jakichś takich sprawach , koncert zaliczę taki czy inny np . ogólnie nuuudy :( i głównie praca , czasami zmęczenie jakiś dłuższy urlop mi się należy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się żyć normalnie , a poniewaz ta chwila może nigdy nie nastapić, więc lepiej wcześniej sie przyzwyczajać. Wolę otrzymać od życia miła niespodziankę niz żyć nadzieja , a potem się niemiło rozczarowac. Zresztą życie jest nieprzewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia mam nadzieję , że te moje wpisy o tej znikomej ilości kawalerów nie załamały Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
cześć Wyssany:) Ach ten letni czas jakiś taki przyjemniejszy jest prawda? Więcej się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Pa Zosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czajna ile masz wiosenek?? Moze by my się poznali co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja 1
ktoś mi ukradł nicka........szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja 1
ciekawe co wypisuje Czujna Ja na czarno? Mam 34 I co powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×