Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość na te chwile moge sie odezwac
tylko tutaj. :) nie gniewaj sie na mnie. odezwe sie. obiecuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shsh- mi dobrze idzie, radze sobie lepiej niz niejedna bedaca w chorym zwiazku, gdzie musi prosic o zgode faceta aby wyjsc na miasto(i z reguly tej zgody nie otrzymuje :O)bo wiesz wartosc czlowieka i sens zycia nie zalezy od ogolnie przyjetych schematow ale od indywidualnego podejscia..ja nie upatruje JUZ swojej wartosci w tym czy ktos mnie "zechce", bo ktos to zawsze sie znajdzie , ale wazne , aby ten ktos byl naprawde wartosciowym czlowiekiem i zeby bycie z kims dawalo wiecej radosci niz problemow wiec zastanowilabym sie kto tu jest bardziej przegrany... ja wychodze z zalozenia , ze brak milosci jest lepszy niz chora milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranieprzepraszam
ciężka jest samotność i straszna w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shsh , a jak Tobie idzie w wygrywaniu życia? Tak ,jak napisała Panna M , tu nie chodzi, żeby mieć kogokolwiek, ale wartościowego człowieka. Bycie z kimś byle tylko być, nie jest niczym dobrym. To jest też pewien rodzaj oszustwa wobec tej drugiej osoby. Czasami trzeba pogodzić się z aktualnym stanem i zaakceptować sytuację w jakiej się jest. Takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tydzień i uczniowie zostaną zmuszeni do nauki ;) i może znikną te typowe dla gim....wyrażenia :D cafe jest także dla młodzieży , a w zasadzie , głównie dla młodzieży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you ,you
Zle mi sie robi jak czytam te bzdurne wypociny , glupota nie zna granic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkowiedzacy
zoska to paszczur :D :D :D stara krowa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkowiedzacy
to stara dziewica :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu nie zwracaj uwagi na tych tepakow , oni nie sa warci Twojego eufortu . Kochana zycze Ci spokojnej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska ty stara panno
:) :) :) pewnie jestes oblesna i nikt cie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś gównażeria się tu
przyplątała i smrodzi zamiast iść na basen albo pouczyć się choćby , aby nie być głąbem do końca życia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmncdfrtl
zoska musisz byc szpetna skoro sama w tym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja 1
Co się tu dzieje??????? Jestem autorką i włączył mi się syndrom gospodarza, widzę że muszę tupnąć nogą. Ukradli mi nicka, zaczęły się typowe dla Kafeterii trollowanie. Pozdrawiam stałych bywalców, a idiotów zaśmiecających topik uprzejmie proszę o pospieszne oddalenie się z tego tematu FUCK OFF!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Czujna :) ja rowniez dolacze do Ciebie i jakims sposobem zniwelujemy nudzacych sie w te ostatnie dni wakacji:O ja uwazam , ze wogole nie powinnismy zwracac uwagi na te wulgarne wpisy, poprostu potraktujmy jakby ich nie bylo, ja tak robie, aczkolwiek nasz dotad spokojny "azyl" zostal zeszturmowany :O to napewno z zazdrosci, bo my tu tak fajnie i kulkturalnie sobie rozmawiamy..a jak inni nie potrafia to psuja jak sie komus cos udaje. Czujna, napiszesz choc krotko, czy u ciebie cos sie zmienilo oprocz nastawienia? pozdrawiam "starych" i nowych kulturalnych uzytkownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak świeci , że nieco spaliło mnie wczoraj wybrałem sie do pewnego kąpieliska , a właściwie basenu z mocno zasiarczona wodą ( w Czechach , w Lousinach dokładniej ) do dzisiaj pachnę diabłem i nieco przypieczony jestem , po dzisiejszym doprawieniu w miejscu pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja 1
Hej Panno M. Hej Wyssany. Hmmm....zmieniło się. Jednak widzę że jak chodzę taka radośniejsza i wyluzowałam w zamartwianiu się samotnością, to widzę większe zainteresowanie mężczyzn moją osobą. Tak więc zmienić nastawienie to już bardzo dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja 1
Nie nogi, a dekolt:D :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Czujna, ze ja tez to zauwazylam, ostatnio od jakiegos czasu pozytywne nastawienie i o dziwo zauwazylam wieksze zainteresowanie plci przeciwnej ;) jak to "doprawiony diablem"-?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbvecv
zoska i tak bedziesz sama na wieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja 1
No, wkurzający gnojek, ale mam nadzieję że Zosia tu do nas zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja 1
Ale czy ja pisałam że się zmieniłam? Napisałam, że zmieniło się moje nastawienie. A ludzie nie lgną do osób przybitych i mających zerowe poczucie własnej wartości. Odkąd się przestałam zadręczać to stałam się bardziej otwarta, radośniejsza. Może mam emocje wypisane na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×