Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość Czujna Ja
przestalam wierzyć że kiedyś spędzę święta z kimś. Jak się pogodzić z taką smutną myślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Czujna - "let it go". Zająć myśli czymś innym, nie roztrząsać tego tematu. A Ktoś i tak się pojawi. Choć warto też temu jakoś pomagać. Tyle teorii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
Kochani! z okazji Swiat zycze wam duzo usmiechu i sily do walki z przeciwnosciami losu, zdrowia, pomyslnosci i milosci wesolych Swiat! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
przede wysztkim MILOSCI! bo ona nadaje sens naszemu zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekkk..
haha ...tu Was mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerz of Yedi
jarzycie już kim jest lelonekkk ? .................. 😍 ................ [😍😘 ............😍😘😍😘 ..........😍😘😍😍😘😍 ...... 😍😍😘😘😍😍😍😍 ....😍😍😘😍😘😍😘😍😘😍 .😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘 ................😍😘 ............... 😘😍 ................😍😘 ................😘😍 .................. .................. .................. .................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Jako autorka tego topiku jestem zobowiązana i zaszczycona aby złożyć Wam najszczerszcze życzenia świąteczne. MIŁOŚCI, SPEŁNIENIA, WIARY W SIEBIE I W DRUGIEGO CZŁOWIEKA. A sobie życzę żebym godnie przetrwala ten czas wielkiej pustki w moim sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
jak milo i uriczyscie sie tutaj zrobilo :) czujna- mam nadzieje ,ze sama nie spedzasz swiat, ale chyba nie , pamietam ,ze mieszkasz z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Ja a co:) Witaj. Nie sama, z rodziną. A tak naprawdę każdy w swoim pokoju. Nie ma klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
witaj :) no tak..u mnie podobnie-nigdy nie bylo nastroju swiat i tej tradycji:( kiedys ,jak bylam mala dziewczynka to staralam sie za mame aby jednak nastroj byl, chodzilam po zywa choinke , po sianko pod obrus, ale matce nie zalezalo na nastroju, a tym bardziej ojcu ,dzis juz nie lubie swiat i mogloby nawet nie byc choinki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też d... a nie nastrój świąt. Bardziej jakaś większa napinka, ach i och. Ale mimo wszystko wesołych Świąt wszystkim. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wyssany. Widać zapomniałem, bo nijak nic o żadnej podróży przypomnieć sobie nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mi się coś przypomniało :) panny M zapytaj a Odra była szeroka tego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa! A właśnie! Po szuwarach mieliśmy kajakować z Panną. A szuwarów było tego roku. I komarów... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ... ciekawe , jakby to przeżyła , ja myślę , że nie byłaby rozczarowana ;) hallo panno M ...co tam ? udajesz że Cię nie ma już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie :) :) jeju jaka niespodzianka :D "starzy" znajomi ! a tak - pamietam tez i jakies bikini mialam szykowac , to wrocimy do tematu jak sniegi stopnieja , bo bikini baardzo skape , wiec teraz bym wymarzla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bikini mi się przypomniało i znów się rozmarzyłem. Skąpe to dobre :P Panno M. - to jedź ze mną na Sylwestra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Hej:) widzę że topik żyje własnym życiem, miło:) widzę że się przez przypadek odnaleźli starzy znajmomi wśród was. . A ja złapałam jakiegoś wirusa, bo cieknie mi z nosa jak cholera, a do tego jeszcze komp mi się chyba zawirusował bo strasznie powoli mi się kafe otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujna, ale n ie czuj sie odsunieta przez to na boczny tor, a net to chyba kazdemu dzis wolno dziala, bo mimo wszystko pewnie duzo ludzi korzysta dzis ecrivian- ale na Sylwestra na kajaki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajaków nie mogę obiecać na Sylw :P Góry - jadę na doczepkę i w sumie jest jedno miejsce wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
witajcie :) jak tam po uroczystosciach wigilijnych? prezenty dostaliscie? u mnie nastroj po wigilii znacznie sie pogorszyl :( :(, a dzis to juz wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Cześć - mnie rozkłada właśnie jakaś grypa, jest gorzej, chyba po świętach muszę iść do lekarza. Ja dię już nie dołuję, chyba mnie ogarnęło zobojętnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×