Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Samotność okrutna jest,wdziera się niespodziewanie i niszczy żywy organizm.Oj kobieto nie mogę wiecej na ten temat mówić tutaj za duzo jest złośliwców na cafe.Temat znają pare osób z cafe na mailu. Tylko mam pytanie tego typu jak zaasymilowałaś sie w samotności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję panno.Jeszcze do soboty zostało troszkę więc zrobię ajnlauf czyli lane kluseczki i z ryzem na jutro.A jest adwent czy wskazane jeść jutro rosół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pierogi z kapustą i grzybami moze jednak to byłoby na jutro do spożycia.Tak mocno odszedłem od kościoła,ze nawet nie pamiętam jak tradycja nakazywała.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zapraszamy do naszego towarzystwa ,zawsze jedna duszyczka wiecej :) nie jestesmy juz tacy mlodzi.. nie zaasymilowalam sie, probuje walczyc ze smutkiem i teskonota ale nie umiem jej do konca przezwyciezyc,ona zawsze powraca. A ty czemu jestes samotny, i czemu twierdzisz ze to juz jesien zycia>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak możesz sadzić że po 60--tce młodość i sens życia mi wróci.Dlaczego jestem aż przelknałem ślinę i lzy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Twoja wina nie przepraszaj.Parszywa tylko sytuacja u mnie.Jestem żonaty i jednocześnie bez żony.Żona w szpitalu w stanie beznadziejnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze mi ja tak załatwili na nich siły nie ma Zwracałem sie do adwokatóqw ds.medycznych po zbadaniu 200 stron choroby żony wycofali się.Wniosek operacja trudna do udowodnienia.Słynny zespół adwokacki z Krakowa tak orzekł.Zostałem z ręka w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpital wybudowany przez Unię europejska został doszczętnie ograbiony.Nie mają defibilatora ani płuco-serca.Żonie zatrzymało się serce na pól godziny,reanimowali ją recznie.Skutki opłakane nie tylko dla mnie.Opiekowałem się żona 2 lata po wyjściu z szpitala.Niestety choroba si pogłębiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz że w mieszkaniu 64m kw mozna samemu wytrzymać??Mam sporą gromadkę dzieci i wnucząt.Ile można przebywać??Przecież mają swoje rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykasowali jej mózg dookoła głowy i pośrodku.Nie ma pamięci krótkiej.Ma sztywną lewą dłoń wiec wszystkie czynności trzeba samemu wykonywać ubieranie ,kapanie.Tydzień temu byłem u niej już mnie nie rozpoznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie przesadzaj, nie odbierz tego jako zlosliwosc czy chec dogryzienia, ale chyba nadal duze potrzeby seksualne? ja jestem naprawde samotna.. majac lat 20 pare nie mam ukochanej osoby, nie mam przyjaciol, znajomych, rodzina jest a jakby ich nie bylo, zyjemy w jednym domu ale tak jakbym dla nich nie istniala, nie ma miedzy nami glebszych relacji, nie ma rozmow , nie ma troski, nie ma uczuc, w swieta potrafie siedziec u siebie w pokoju, gdyz mamusia woli ogladac tv niz porozmawiac z corka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lipcu w 2011 r dowiedziałem sie od 2 psychiatrów,neurologów i psychologa ze mam koniec małżeństwa.A mamili mnie i kase wyciagali inni,że wyjdzie z tego.Niestety.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co maja psychiatrzy do tego? ja mysle, ze nie jestes gotowy psychicznie na zwiazek- ot co, to, ze zadna kobieta nie zgodzilaby sie na zwiazek z zonatym to mylisz sie, ale tu chodzi o twoj stan, wydaje mi sie ze sie nie pozbieralaes i tego zadna nie udzwignie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam takich co w w ieku 40 lat zaprzestali całkowicie i małżeństwa się rozpadały.Mnie nie groziło to przez 38 lat i nadal nie grozi.Każdy ma inną naturę i popęd jest .Więc poznaje kobiety.Lecz żadna nie chce na stałe tylko z "doskoku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno sądzisz że nie pozbierałem się po 2 letniej opiece?? Nie miałem czasu na to.Teraz zony brak więc szukam kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×