Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość Czujna Ja
Hej. Oj 17 latku musisz jeszcze dużo ćwiczyć, ale są momenty gdzie brzmisz naprawdę fajnie. Powodzenia. Strasznie mi dziś zimno, chyba mnie bierze jakaś grypa. Wy pewnie jakoś na świeżym powietrzu ten dzień spędzacie, a ja nie bardzo mam chęć wyjść, bo zimno mi okrutnie. :( Grypa:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
wyssany :) to ładny kawałek (chodzi mi o dystans, a nie o muzykę;). Aktywna niedziela. Ja nie przygotowałam jeszcze swojego roweru do jazdy, ale może w święta się zmobilizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co nie nagrywam bo sami widzicie, ze mi to nie wychodzi za bardzo :) Ale jak na tyle co gram to chyba nie ma tragedii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosiu u mnie też ładnie, tylko mój organizm się zbuntował i złapalam jakiegoś wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie rozumiem to ... odnośnie muzyki :D taka tez było reakcja dyrektorki liceum ...która także nie za bardzo rozumiała styl , sposób przekazywania , ekspresje muzyków ...i rozwiązała zespół , mocą autorytetu dyrektora szkoly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna, mój organizm tez złapał jakiegoś wiruska( trochę go juz pogoniłam ), ale ja nie odpuszczam , wsiadam na rower i prosto przed siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
wyssany - chodziło mi o to że słowo "Ładny kawałek" nie pasuje do tego rodzaju muzyki, lubię ostrą muzykę, no może kiedyś bardziej lubiłam, ale raczej ostre brzmienia zawsze mi pasowały niż dyskotekowe kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Zosia, ale się pośpieszyłaś z tymi życzeniami;) Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczenia :) To ja jeszcze do tych standardowych zyczen dorzucilbym zeby nam samotnosc tak nie doskwierala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Dziewczyny jak tam idzie skrobanie jajek? Jak chłopaki? Jajka poświęcone?;) Pozdrawiam świątecznie i weekendowo. I grillowo. Bo jak widzę to wszyscy prawie planują grillować w te święta. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ,jako że tu wpadam , jako ten jajeczny powiem Wam , że ...pomalowłem pendzelkiem oraz farbką lakierną do paznokci , kiełbaskę wsadziłem białą , niepomalowaną, babę - wyciąłem z Tiny poświęciłem ..i czuję się dobrze , chociaż , czegoś mi poza tym kosyckiem wyświenconym ...brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, co tam u Was? :) A szczegolnie u naszej ja a co, bo cos dawno jej tu nie widziano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Święta minęły ,jak zwykle szybko, ale tylko cztery dni i znowu weekend (dla niektórtch długi,dla mnie nie.) Pogoda w tym roku była ładna, ale może dlatego,że to już końcówka kwietnia.Ten czas tak szybko biegnie, że juz będzie maj.( jak dla mnie za szybko). !7latek i niedługo będziesz miał wakacje:) Planujecie jakieś wyjazdy na weekend majowy? Życzę dobrego i słonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość there.
Witam. Weszłam sobie na to forum,a tu.. tyle wpisów ;). Myślałam, że trochę ktoś ponarzeka, inni oskarżą go o a'społeczność, i na tym się skończy. A tu widzę.. że grupa wsparcia sie zebrała ;). Nie będziecie mieć nic przeciwko jeśli się "wbiję" w wasze towarzystwo? Też mi samotność nieźle dokucza, a widzę, że jesteście tu w takiej... wspólnocie. Pozdrawiam Was ciepło ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na majowke byc moze jade gdzies pod namiot, tzn jakies 20km stad jest jezioro i tam sie pewnie rozstawimy :) Ale to nic pewnego, musze jeszcze pogadac z ludzmi bo sam przeciez sie nie wybiore :) Witam there :) Ja nie mam nic przeciwko i mysle ze reszta tez jest podobnego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17latek; Dzięki, za przyjęcie ;) Miło Cię poznać. Majówka... 17, widze, że masz całkiem ambitne plany, oczywiście ciekawe plany :). Jeśli chodzi o mnie, pewnie pojadę do przyjaciółki, poudajemy, że wszystko u nas w porządku i wrócę do domku. Taa... święta minęły, do szkoły trzeba wracać. Chyba każdy z nas zna tą szarą rzeczywistość. Chyba że ktoś umie ja obrócić w ciekawe życie. Niezła sztuka, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa szkola... nie przejmuje sie nia za bardzo i tu lezy moj problem :) No coz powoli bede musial brac sie za nauke zeby jakos zdac ta mature w przyszlym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17latek; no coś Ty, to nie jest problem to duża zaleta ;). Naprawdę, kiedyś kiedyś, jeszcze w podstawówce, przejmowałam się opinią nauczycieli, ocenami. Po pewnym czasie zrozumiałam że to do niczego nie prowadzi, ze robie to dla siebie i uwierz mi... przestałam się w ogóle przejmować szkołą. Więcej; szkoła po prostu przestała mnie obchodzić. Jak są dobre oceny - to fajnie, jeśli sa gorsze - cóż, zdarza się każdemu. Wiem wiem, o co Ci chodzi; jak się tak w ogóle człowiek nie przejmuje, to potem wynikają z tego problemy... u mnie wyniknęły... ale, lepsze takie nasze podejście niż bycie kujonem, czyli kimś, kto uczy się dla samej oceny, niż dla zdobycia wiedzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×