Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mila-mila

LEON - imię dla chłopca

Polecane posty

Gość gość
okazuje sie, że imie Leon jest w zestawieniunapopularniejszych imion wiosna/lato 2013. Ja już zaczynam sie zastanawiać czy maluszek nie będzie jednym z 3 w grupie przedszkolnej??Olaf z kolei jest dużo dalej (przynajmniej w Wawie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba ładne i oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też podobają mi sie obydwa- trudno wybrać.Lekki "przechył" na Leosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że nie będzie jednym z trzech w klasie, chyba, że akurat będzie taki zbieg okoliczności. Fajne imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leon - bardzo ładne imię, sama spodziewam się synka i będzie Leoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla kota, serio tak uwazam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazywanie zwierząt ludzkimi imionami? wg mnie- słabe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też chyba zdecyduje się na imię Leon dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot moze byc Leo ;) Leon,normalne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wróżę, że niedługo będzie w pierwszej 10 najchętniej nadawanych imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już jest w pierwszej dziesiatce w rankingu najpopularniejszych imion wiosna/lato 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze w dzisiejszych czasach jest taka dowolnosc roznorodnosc*****stranie na swiecie ze dzieci w przedszkolu nie beda sie smialy ze swoich imion bo co drugie to bedzie jakies wymysle a dla pokolenia naszych dizeciaczkow to nie beda dziwne imiona tylko normalne Antek Franek Stefek Leoś dla nich to bedzie norma po za tym stajemy sie coraz bardziej otwartym narodem i akceptujemy coraz to dziwnejsze rzeczy sytuacje ludzi postepowania :) a dzieci jak beda sie smiac to jak cale zycie z nazwisk a nie z imion:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonkowa
Ja jestem mamą Leonka z marca tego roku. Długo myślałam o tym imieniu i trochę mi zajęło przekonanie męża... ale się udało:) Jeszcze rozważaliśmy Filipa ae bałm się, że zbyt wielu ich teraz. Jednak w tej chwili obawiam suę aby Leonków w szkole nie było za wielu. W każdym razie mamy 9miesięcznego Leina Filipa i jeszcze tego wyboru nie żałowaliśmy. Zależało mi na niezbyt wymyślnym ale i nie za bardzo popularnym imieniu. Dla mnie typowo dziadkowate imiona to Stasiu, Franek natomiast Leon w swoim brzmieniu zawsze miało dla mnie ciś zadziornego. Kojarzy mi się z kulturalnym przystojniakiem z dobrego domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexie1992
Piękne imię, Marzę, by tak nazwać swojego przyszłego synka (za parę lat ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest mega brzydkie. Ale co się komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lełoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lełoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Leosia
Juz za 2 dni bede wiedziec czy bedziemy miec synka czy corunie:) Jesli bedzie synek napewno bedzie Leon. Nasz maly zawodowiec:) bardzo lubie ze nie mozna odmienic tego imienia w zaden nie fajny sposob np. Katarzyna- Kaska. Poprostu Leon, Leo, Leos. Uwazam ze to naprawde ladne imie duzo lepsze niz Franek, Staszek, Antek, Kuba, Piotrek, Jozek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój drugi syn ma na imię Leon
Fajny gość z niego jest :) Do tej pory nie spotkały go żadne przykrości związane z imieniem, wręcz odwrotnie, Jak zaczął mówić to nazywał siebie "Lajon". Nasz: Leoś, Leo, Leonidas, Lajon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochydne imię.Jak można tak skrzywdzić dziecko.Jest tyle pięknych imion.Matkom po porodzie mózg rozciąga się razem z dresem.Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezbyt męskie i mega śmieszne paręnaście lat temu. marek mi się podoba i chyba r9wniez rzadkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i nie. A Marek okropne, same łajdaki noszą to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sliczne tak jak Leo messi-mozna zdrabniac Leon ps.mam Leo i Lulianne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka w dresie
cytat: "gość 2014.07.04 Ochydne imię.Jak można tak skrzywdzić dziecko.Jest tyle pięknych imion.Matkom po porodzie mózg rozciąga się razem z dresem.Masakra" Pierwszy raz sie spotkalam ze stwierdzeniem, ze matkom po porodzie rozciaga sie mozg razem z dresem - mysle, ze ta "osoba" wiedziala co pisze najwyrazniej z wlasnego doswiadczenia. Ja mam za soba dwa porody jeden 16 lat temu i drugi 9 i nie zauwazylam zeby moj mozg byl rozciagniety jak moj dres, a moze dlatego, ze nie mam rozciagnietego dresu? Jaki przykry musi byc fakt ze istota ta, ktora nawet nie ma imienia, nazwiska, chocby nicka nie jest w stanie na tyle jeszcze rozciagnac swojego mozgu, aby zrozumiec, ze sa ludzie ktorym sie podoba wlasnie imie Leon. Ja mimo niecheci do imion typu Brajan, Dżesika czy Majkel nie wspominajac o Oliwkach, Julkach i Sandrach jestem w stanie zaakceptowac to, ze NA SZCZESCIE ludzie nie maja takiego samego gustu, bo jak nauczycielka w szkole rozroznialaby 16 Klaudii i 15 Frankow. Czy kazde dziecko musi byc takie aby akceptowalo je 100% spoleczenstwa? Czy mamy podazac za moda za imionami tak jak za szalem na szarosci i biele we wnetrzach? A co z naszymi wyborami, marzeniami, ideami ?? Czy matki w dresach ich nie maja? Pisze tego posta siedzac na szarej kanapie w szarym dresie - wlasnie bede zmieniala kolor scian z szarych na inne, bo juz mierzi mnie to, ze w kazdym domu jest tak samo. Dlatego moj syn, zeby nie mierzilo go w przyszlosci jego imie dostal imie inne, wyjatkowe. Bo moj syn jest wyjatkowym chlopcem. Przez 9 lat 2 razy spotkalismy imiennika - moj syn za kazdym razem cedzil przez zeby, ze "zgapili jego imie" a on jest jeden, jedyny w swoim rodzaju. Moj syn - Leon, Leonek, Leoś, Leonidas, Leonardo, Leoncio:) i Lełon (tak nazywany przez maluchow od znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuszne słowa, nasze społeczeństwo to jak stado baranów, jak jeden idzie w jedną stronę to drugi za nim. A jak już ktoś się wyłamie, to wiadomo co... Z tą szarością to faktycznie, połowa naszych znajomych ma siwe ściany w domach, o tych co mają szare okna, meble, podłogi... szkoda gadać ... taka moda. Jak z imionami, Julki, Majki Szymony, Kacpry Franki... Leon to piękne imię, sami się nad nim zastanawialiśmy, padło na Olafa i mamy małego Olafka. Oczywiście jesteśmy tymi baranami co się wyłamały i jesteśmy na językach znajomych :) Nasze społeczeństwo jeszcze długo, długo się nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×