Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pozytywna:)

Czy jest tu jeszcze ktoś komu się UDAŁO???

Polecane posty

Witam wszystkich:) jakieś 2 lata temu spedzałam tu troszkę czasu ale pod innym nickiem... Nie ważne jakim... Założyłam ten wątek ponieważ jest wiele takich o negatywnym podejściu do życia i do świata, a przecież jest wiele osób które osiągnęły sukces... mniejszy lub większy, zawodowy czy prywatny ale jednak sukces:) jest ktoś kto chce się przyłączyć do dyskusji? Zacznę od siebie... Kilka lat temu nie miałam pojęcia co z sobą począć, nie było pracy w moim otoczeniu, nie miałam perspektyw. I co? Wyjechałam za granicę gdzie spędziłam 7 miesięcy, przez co rozpadł się mój związek :/ Po powrocie do Polski doszłam do wniosku że muszę otworzyć coś własnego i tak też zrobiłam. Otworzyłam salon sukien ślubnych:) Początkowo interes nie zapowiadał się rewelacyjnie ale z czasem zaczęłam zarabiać. Teraz posiadam sklep z sukniami i drugi z elementami dekoracyjnymi na wesele :) ponadto poznałam mężczyznę z którym na obecną chwilę mieszkam i planujemy ślub:) niestety terminy są tak oblegane że odbędzie się on dopiero w 2012 roku:/ Tak więc widzicie... Jeśli się czegoś chce to można to osiągnąc:) a jak jest z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×