Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamakarolinka

kto z was brał/bierze zapomogi z mops-u?

Polecane posty

wiecie co, wiem ze Jagoda bywa troche kontrowersyjna i nie zawsze wzbudza sympatie, ale mozecie mi wyjasnic co Wam przeszkadza ze ona siedzi w domu opiekujac sie dzieckiem a jej maz pracuje? To umowa miedzy nimi i jezeli juz ktos moglby sie czepiac to jej maz raczej. Tak ustalili, tak im wygodnie i jej mezowi chyba tak odpowiada. Chyba ze ja czegos nie rozumiem i macie powody by sie jej czepiac ze siedzi w domu i w dodatku mam czas na kafe, ale Wy chyba tez macie skoru tu jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta niedobra pupaa
Autorko, sadze ze nipotrzebnie zaczelas sie tlumaczyc. Nnic nikomu do tego, dlaczego potrzebujesz pomocy. A kretynskie posty ignorujcie, bo inaczej "dyskusja" schodzi nna psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fh
Zapytaj jest sporo zasiłków,które możesz otrzymać,to żaden wstyd.Co do Jagody-przykro się czyta to co piszesz dziewczyno.Mąż jest po to by na Ciebie robić??Zobaczymy jak długo będzie z kobietą z takimi przekonaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koluszmik
a ja mysle ze maz jagody to taki typ wiejskiego głupka, miala babe znalezc i znalazl, dziecko jej miala zrobic i zrobili tyle... teraz chodzi do pracy na budowe, w kiblu ma pewnie zdjecie golej babay a po pacy popija piwo z kumplami pod sklepem:D nic wiecej tylko tyle... a jagoda drugi wsiowy głupek, męza zlapala, dzieciaka ma, czyli według wsiowych pogladów ustawiona jest:D męzatka wiecie...:D a to ze z punktu widzenia normalnej kobiety jej zycie to wiejska tragikomedia to juz inna sprawa:D:D my sie z niej mozemy posmiac,zal mi tylko jej dziecka bo bedzie wychowane na chama pokroju mamusi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuu
up ktos jeszcze zna sie na tych zasilkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska_serowa >>> przyczepiłam się, bo nazwała osoby biorące zasiłek leniuchami, a ona, nie pracująca czym się różni? Tylko tym,że jej mąż "zapierdala" Też mnie drażnią ludzie, którzy myślą o zasiłkach, zamiast o pracy, ale nie nazywałam nikogo leniem, chociaż ja akurat bym mogła, bo pracuję zawodowo na 2 etaty i w domu przy 4 dzieci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskatyska
AUTORKO--Możesz sie postarac o dodatek do p-kola tz ze mops będzie Ci opłacał jedzenie dla dziecka a Ty płacisz tylko opłate stałą...idziesz i poprostu pytasz o obiady w p-kolu, na 4 jezeli maz pracuje nie powinno byc kłopotu....Mi mops opłaca wyzywienie dla dziecka i Ja płace tylko opłate stałą..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda o sucz
największe zapomogi z mopsu bierze jagoda369, bo ma z mężem rozdzielnosc majątkową a że leń śmierdzący z niej to nie chce jej się iść do pracy. A mamuska, sąsiadki i teściowa zajmuje się bartusiem...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale patologiaaaaa
na opiekunkę was nie stać ale na zrobienie dwoje dzieci to było was stać. Opieka winna wam zabrać dzieci, bo najgorsze jak dwie biedy dobiorą sie do siebie i narobią dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarolinka
Nie zycze sobie takich komentarzy ze powinni nam zabrac dzieci,bo oboje je kochamy,nigdy nie zrobilismy zadnej krzywdy fizycznej dzieciom,dbamy o nie jak mozemy a patologia chyba jestes ty. P.s.A co mnie tylko nie stac na opiekunke czy 80 %sopłeczenstwa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie nie jak nie staccccc
no to jak je tak kochacie to nakarmcie je miłością. A co do zapomogi to ja sobie nie życzę aby z moich podatków utrzymywana była rodzina patologiczna taka jak twoja, bo normalni rodzice jak ich nie stać na utrzymywanie dzieci to nie robią. Proste, czy dalej nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarolinka
rozmumiesz co to jest patologiczna rodzina????To moze najpierw zrozum słowo "patologia" zeby sie wypowiadac.z twoich durnych wypowiedzi wynika jedno ze prawo do posiadania dzieci maja wyłacznie bogaci,rozumiem ze ty do nich nalezysz,ale uwazaj bo karty czasem sie lubia odwrócic.a ja nigdzie w tym wątku nie napisałam ze biore zapomogi bo mój dochód jest tak mały jak pisały poprzedniczki czyli 351 zł na osobe tylko chciałam sie dowiedziec jakie są kryteria tych zasiłków co nie znaczy ze ja sie kwalifikuje a ze mnie na opiekunke nie stac to fakt.ciebie za to pewnie stac na nianie tylko nie stac cie poswiecic czasu dla swojego dziecka o ile je masz bo nie wierze ze osoba podajaca sie za matke jesttak płytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
Tylko ze za pare lat tobie może powinać się noga i mozesz po trzebowac zasilku, los sie odwraca więc nie oceniaj ludzi po pozorach ;) po za tym radze poczytac o slowie patologia bo wiekszość z nich naprawde ni ma pojecia co to słowo oznacza. Do tych wszystkich oburzonych, autorka jak tylko stanie na nogi, splaci "swój dlug" wobec państwa w formie podatków, nawet jak nie ona to jej dzieci, które beda pracowały na Wasze emerytury i na edukacje Waszych dzieci. Co do "ja sobie nie życze " to ja sobie nie życze placić w przyszłości za edukacje Waszych dzieci, nie zycze sobie utrzymywać zgraji nie potrzebnych urzedników, nie zycze sobie doplacać do emerytór mundurowych którzy nie dość że zgarniają kase z budżetówki to na lewo zarabiaja sobie całkiem przyzwoitą kase. Ale zycze sobie zeby państwo spełniało swa podctawową funkcje czyli chronilo obywateli którzy w tym momencie najbardziej tego potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
* emerytur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka co ma ktośka
do sie nie jak nie staccccc a ja sobie nie życze zeby panstwo finansowalo cokolwiek z moich podatkow dla takich pustych jak beben idiotek jak ty! począwszy od panstwowej słuzby zdrowia na szkolnictwie skonczywszy!! i z okazji swiat ci zycze odrobine empatii pustaku emocjonalny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale patologiaaa
weż sie ty babo odpieprz od mojej emerytury, ja na swoją p[racuje i na swoje dzieci też. A jak ciebie ie stać na utrzymywanie dzieci to trzeba było nie dawać. A moze jeszcze dorób sobie z 5. Dla mnie to są idiotki a nie matki, które rodza dzieci nie mając pieniędzy na ich utrzymanie. Takz jest. Zabrać takim dzieci a te matki pały i do pracy jak rodzą a nie dają rady utrzymać dzieci. Gdzieś wyczytała, że kobieta ma macicę tylko po to aby rodzić. A co do podwinięcia nogi, to przestań pieprzyć. Trzeba było sobie zaoszczędzić na przyszłość. Widocznie gówno miałaś wcześniej i teraz tak masz. Tak kuźwa rodzą a później zwalają to na emerytów, to na innych itp. a nie na siebie. Nie dawaj tej dupy bez zabezpieczania się jak nie masz forsy.A gdzie patologia sie wychowuje jak nie w biedzie. tam jest jej najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :O:O
do tej wyzej wspolczuje szmato twoim dzieciom,pewnie wyrosna na takie same ludzkie gowna jak ty... wypierdalaj juz z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dzieci sie pracujeeee
jak ciebie matka urodziła to też miałaś pracować na emerytów. Czyżby w twojej rodzinie patologia z pokolenia na pokolenie przechodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popieram zycia z zasilkow ale te wypowiedzi wyzej mnie co najmniej bulwersuja :/ jak mozna byc takim wrednym... ja sobie wielu rzeczy nie zycze m.in. tego zeby prace dostawaly takie bezdzietne suki zamiast matki co maja dzieci na utrzymaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
Mylisz mnie z autorka chyba szanowna pani ( ?) radze się podedukowac troche w zakresie systemu emerytalnego ;) i kultury osobistej, przydaje się w życiu oprócz pieniedzy :) Co do oszczdzania róznie się w życiu układa, szczescie mają ludzie którzy nie chorują, nie bankrutują etc. w zyciu bywa róznie, ale przewaznie puki nie dostanie się mocno po dupie to wszystko jest czarne albo biale. po za tym bieda, czy skromne życie ( co wg was jest utorzsamiane z biedą ) nie oznacza dysfunkcji rodziny. Autorka wytłumaczyła dlaczego w obecnej chwili trudno jej podjać prace. Niestety osoby zapatrzone na czubek własnego nosa bedą zawsze widziały jedną strone medalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mops to sciemaaaa
ja kiedyś /dodam,że jak moje dziecko było małe do 3r.ż.żeby nie było jaa ja zła/ brałam zasiłek w kwocie 48zł na dziecko ! szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mops to sciemaaaa
A TE DOCINKI TO MYŚLE,ŻE SĄ STĄD,ŻE MENTALNOŚĆ POLEK SZANOWNYCH JEST TAKA,ŻE ZAZDROSZCZĄ WSZYSTKIEGO- NAWET KOBIETOM, KTÓRE BIORĄ ZASIŁEK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak i już
myszcza - dobrze powiedziane, też nie popieram życia na zasiłku, ale rozumiem że bywa róznie po to one sa żeby pomagać tym którzy akurat w danym momencie najbardziej tego potrzebują. Swoją drogą patrząc na inne kraje mamy bardzo słabo rozwinięty jakikolwiek socjal. Jeżeli szanowne panie myślą że z samego zasiłku da się wyżyć to zapraszam do lektury na ten temat :) po za tym opieka socjalna a także prorodzinna jest bardzo wadliwie skonstruowana u nas. Ja akurat jestem za metodą wędki, czyli stwarzania mozliwości ludziom wydostania się z obecnej sytuacji. na obecna chwile dają pare zlotych i mówią baj a wiem ż większość osób w sytuacji takich jak autorka przyjeła by dofinansowanie do opiekunki i poszła pracować.( swoją droga była taka propozycja ustawy ;) ) Ale lepiej iść na łatwizne, tak jak nałatwiej powiedzieć - to trzeba było sobie nie robić dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarolinka
wiesz co jakby chcieli dzieci zabierac tym co mają kłopoty finansowe to by wiekszosc ich nie maiała.A w ogóle to czy ja cie w jakiejkolwiek wypowiedzi obraziłam,czy napisałam cos ze sie tak uczepiłas?Czy ja w którymkolwiek poscie napisałam ze nie mam na jedzenie na ubrania dla dzieci?Ze chodza głodne,zabiedzone?Wieszco....mnie nigdy dzieci nie zaborą ale tobie rozum to juz dawno odebrano......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszsza
bezdzietne nie maja dzieci bo ich nie stać, a królice jak dają dupy bez zabezpieczania sie to należy im zabrać dzieci. Jak się idzie do łózka to zabiera się także rozum a nie żeby dupa rządziła głowa. Także myszsz jak sie pieprzysz to przynajmniej rozsądnie, niech dzieci nie cierpią z tego powodu że maja głupią matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wypowiedzi wyzej - chyba ci sie cos pomylilo w glowie :/ rozmnazanie jest naturalne dla zycia i czlowieczenstwa za to bezdzietnosc jest patologia wedle wszelkich teorii czlowieczenstwa spoleczenstwa i funkcji zyciowych :) wiec wypraszam sobie nazywanie mnie krolica :/ wedlug ciebie nie powinno sie wcale rozmnazac? chyba tak skoro bezdzietnych nie stac a ci dzietni to nie ludzie tylko krolice :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa198888
Ja mam zapomogi z mopsu. Otrzymuje na zywnosc,pieluchy,mleko, srodki czystości odzież, dali mi na nowe łóżk nowe meble,nie jestem żadną patologia tylko samotna Matka, oczywis ie na wszystko co mi aja musze przedstawiac rachunki.Nie jestem ani ćpunka ani alkoholiczka poprostu lod mnie pokarał i zmuszona jestem korzystac z mops.pewnie po swojemu to skomentujecie ale cóz. Gdy przychodzi pracownik socjalny do domu pyta jakiej pomocy Pani oczekuje.i mówisz ze nie starczy ci na to i na to,ze dzieci nie maja tego i tego,znajoma teraz nawet na remont mieszkania dostała, nowa lodówke jej kupili i pralke, duzo dają mój zasiłek miesieczny to 600zł plus alimenty 300zł i rodzinne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga111
ja dostaje zasilki rodzinne na trójkę dzieci plus wszystkie dodatki na nie i zasiłek wychowawczy.Pytałam kiedys o kryterium wymagane przy staraniu sie o zapomoge to powiedziano mi kwote cos ponad 300zł,(nie pamiętam teraz dokładnie ile).Na dozywianie w szkołach tez sie dzieci nie załapia bo mąz w tej chwili musiałby miec dochód mniejszy niz 2500:( i niestey znam wiele rodzin takich gdzie jest kilkoro dzieci,matka zajmuje sie domem,ojciec pracuje na czarno w dodatku lubi sobie wypic i dostają dużo pomocy z opieki społecznej-paczki zywnościowe,odzież,talony na zakupy do sklepu,dzieciaki jeżdzą na wakacje,ferie(a moje zazdroszczą bo nas niestety nie stac mimo iz ciężko pracujemy) itp,itd:( sama kiedyś zartowałam do męża zeby sie postarac o czwarte dziecko wtedy załapiemy sie na wszystko i zle na tym nie wyjdziemy:)ale jestem zbyt inteligentna na takie głupie pomysły,bo dziecko to nie sposób na zycie i zródło dochodu jak to nieraz bywa:( do autorki-zapytaj u siebie o zasiłki,bo z tego co wiem to w każdym Mops-ie i Gops-ie sa różne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomogi z MOPSu to raczej biorą bogaci, mąż za granicą na czarno(niby bezrobotny) willa i limuzyna w domu, a panie z mopsu nawet d... nie ruszą w teren, choć pewnie i tak wiedzą co jest grane, a my jelenie w Polsce z zarobionych 1200 zł jeszcze płaćmy na takich podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×