Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

zycie w pojedynke nie jest złe part.3

Polecane posty

No to powinien pójść na księdza albo do zakonu A do tego nie trzeba być religijnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres lubi bajki opowiadac" tak jak ty nie odwiedzasz Red Tube :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Kici_kici..twoje wypowiedzi dla mnie nic nie znaczą zapamietaj to" Bardziej będę pamiętać chyba to, że już drugi raz zwracasz na te wypowiedzi uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Nie trzeba. Trzeba tylko mieć kościelne papierki, a to nawet nie zawsze. A potem starczy cynizm. Patrz choćby ojcec dyrektor z pewnego radia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mróweczki tup-tup, ruchawka - nerwówka. miej serce pomarańczo przy kremie o ruchawkach się nie wspomina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W necie znalazłem plan dnia zakonnika: ok. 5:30 pobudka (chyba, że na przykład przygotowujesz coś do mszy albo dzwonisz na Msze konwentualną, to trzeba wstać wcześniej) 6:00 - Msza konwentualna z jutrznią ok. 7:00 - śniadanie ok. 12:30 (nie pamiętam jak dokładnie) - modlitwa w ciągu dnia, różaniec, Anioł Pański 14:00 - obiad ok. 17:00 - nieszpory 20:00 - godzina czytań, kompleta 21:00 - cisza i milczenie Nie brzmi szczególnie interesująco, zwłaszcza to wstawanie o 5.30 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ja sie wyłączyłem z zycia uczuciowego nie znaczy ze inni przy mnie mają o nim nie pisac kazdy zyje jak chce poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ja sie wyłączyłem z zycia uczuciowego nie znaczy ze inni przy mnie mają o nim nie pisac kazdy zyje jak chce poprostu cream lubi byc dreczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erica K.
Nie da się wyłączyć. Weźmie Cię dopadnie - i koniec... Przewartościujesz od jednego spojrzenia błekitnych ( piwnych, czy wstaw co chcesz) oczu... I koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bo właśnie chcę mu ten kij.... w mrowisko może spróbuj w inne miejsce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6:00 - Msza konwentualna z jutrznią" :D:D:D korjonos buhahahahahaha:D dobre to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Zorganizowany dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erica K. ..to chyba ty tak masz ja potrafie sie wyłączyc z zycia uczuciowego i to robie w sumie juz kilka lat i dobrze mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Poszukaj jakiegoś dokładniejszego bo nie jedzą śniadania od 7 do 12. Bo nawet ze zmywaniem i zamiataniem to tyle nie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erica K.
Życzę powodzenia i nie mijania się Twoich planów z BOSKIMI !!! Wtedy nie wygrasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrafie sie wyłączyc z zycia uczuciowego i to robie w sumie juz kilka lat i dobrze mi idzie" ja tez umiem chodzić po schodach ruchomych :) creamik to nie ty wyłaczyłeś sie z życia uczuciowego lecz to życie ( społeczeństwo, a raczej brak kandydatki na dziewczyne) sprawiło że jest tak a nie inaczej a ideologie to już nie problem dorobić zresztą w tym jesteś dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałem wiele spojrzeń błękitnych, piwnych i brązowych. Wyrażały głównie obojetność, pomieszaną z nutką obrzydzenia i szczyptą pogardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpada dla creama to ogłoszenie :D tam pisze że na pierwszym spotkaniu koszty ponosimy oboje a cream już w tym tygodniu życzał kasę od mamy więc automatycznie na spotkanie go nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erica K.
Bo takie nieobojętne jest tylko jedno - niestety... Pozostałe nie ruszają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co uszczesliwiac creama na sile a tym samym uprzykrzac zycie samotnym kobietom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz nic nie rusza najlepsze jest to jak laska chce zwrucic na siebie moją uwage a ja nic z tym nie robie raz widziałem jak odchodziła ze smutną miną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, jasne, jedno. Niektórzy takie spojrzenia mogliby zbierać w pudełka i na kopy sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz nic nie rusza najlepsze jest to jak laska chce zwrucic na siebie moją uwage a ja nic z tym nie robie raz widziałem jak odchodziła ze smutną miną notuje to ktos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
W jakiż to sposób laski zwracają na siebie twoją uwagę? Bo to ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erica K.
Ja zwtUciłam Ówagę i notÓję. Już 6 stron... Ale chyba odejdę z taką smutną miną ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieekawe kto by taki szajs wydał. Wydawnictwa nie lubią debiutantów, szczególnie w Polsce. Żeby coś wydać musiałbyś mieć za sobą wieloletnią karierę w dziennikarstwie, publikacje opowiadań w czasopismach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×