Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

zycie w pojedynke nie jest złe part.3

Polecane posty

Wysiliłeś się chłopie z riposta, oj wysiliłeś.' ale kto ci powiedział że to riposta ? To fakt !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Życie nie kończy się na 20. Na 30 też nie. Jak sam nie chce kogoś kto lata tylko po imprezach to widzisz, słuchaj regresa. Po 30 będzie większa szansa na dojrzałą dziewczynę która już coś przeżyła i wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W tym wieku kobiety myślą już poważniej o życiu ." Poszukiwania osła co będzie harował i zapewniał... bezpieczeństwo ruszają pełna parą. Darker wytłumacz mi co jest w tym złego jak panna trafi na obrotnego,dzianego,i z dobrym własnym biznesem faceta :) słucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker wytłumacz mi co jest w tym złego jak panna trafi na obrotnego,dzianego,i z dobrym własnym biznesem faceta słucham? " Nic. O ile jej miłość nie pojawi się równie nagle jak wiedza o tym kim jest i ile ma. W większości wypadków plan jest prosty: moja uroda za twój status. Tyle tylko, że jego status będzie procentował a jej uroda będzie przemijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to juz ich problem zreszta nie ma co zalowac kogos kto leci tylko na wyglad ani kogos kto leci tylko na kase:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile jej miłość nie pojawi się równie nagle jak wiedza o tym kim jest i ile ma. W większości wypadków plan jest prosty: moja uroda za twój status. " no to wart pac pałaca a pałac paca i wszystko gra :) Co ty sie tak martwisz o te kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po 30 będzie większa szansa na dojrzałą dziewczynę która już coś przeżyła i wie czego chce." W filmie "Święci z Bostonu" jest taka fajna scena: facet robi wyrzuty dziewczynie: Nie mogę iść nawet po pieprzone fajki abym nie trafił na fagasów którzy cię rznęli!" :D Wiele osób na kafe mówi o tzw. 'czekaniu' ... a co jeśli się okaże, że czekałeś na dziwkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam juz nie załuje nikogo bo nie ma sensu " wiem cream,wiem a mama już by chciała być pewnie babcią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Ale czemu się Darkerze przejmujesz? Na Twoją kasę chyba żadna nie poleci, co nie? Więc nic tylko się cieszyć :P bo masz łatwiejszą selekcję. A co robią inni w ramach "miłości"? O ile nie trzymają córek w piwnicy, jak Austriacy, to co nas to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałem kiedys matce ze prędzej umrze niz ja kogos bede miał i teraz mam swięty spokój 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co ty sie tak martwisz o te kobiety?" Ja się o nie nie martwię bo podoba mi się to, że tacy prędzej czy później dadzą im kopa w dupę aż się o księżyc rozbiją. Wiele moich koleżanek podzieliło ten los, w tym te na których mi zależało, kilka jeszcze czeka na swoją kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale czemu się Darkerze przejmujesz? Na Twoją kasę chyba żadna nie poleci, co nie? Więc nic tylko się cieszyć bo masz łatwiejszą selekcję." Nie. Nie mam łatwej selekcji. Moja selekcja przypomina pracę na infolinii: nikt cię nie chce znać, chyba, że coś się spierdoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamcia 2 osoby w pokoju :) po przeciwległych katach ,także nie mam inwigilacji no nic :) miło było dzisiaj pośmiać się 🖐️ zaraz spadam z roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co bedzie jeśli okaże sie wspaniała kobietą z twoich sennych marzeń ?" Jakoś młode nigdy nie odwzajemniały zainteresowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspominając o tym, że kobiety"moich marzeń" miały mnie w dupie xD Jakoś nie zaobserwowałem tendencji odwrotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzinkaaaa:)
Darker ile masz lat ? moj mlodszy brat uzywa emotki pokemonów '' xD '' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest emotka pokemonów? Pierwsze słyszę. Mają do niej prawa własności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzinkaaaa:)
wsrod nastolatkow i ''emo'' ta emotka jest bardzo znana :) dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne wiele rzeczy jest znanych wśród nastolatków i emo. Większość pewnie ma NK, facebooka a także ogląda telewizję. Na co jeszcze dasz etykietkę "dla emo i nastolatków"? A lat mam 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
"kiedys matce ze prędzej umrze niz ja kogos bede miał i teraz mam swięty spokój " czyżbyś chciał zabić mamę? :D Bo tak to brzmi :O. Oj cream... darker ale są też inne. Takie nie mainstreamowe darkerki. Nie chcesz takiej? To może zrób coś żeby kogoś poznać? To naprawdę nie jest trudne. "Jakoś młode nigdy nie odwzajemniały zainteresowani" więc się na starość obraziłeś? Przecież to niepoważne i trąci kompleksami oraz przerośniętym ego. Ktoś teraz się podoba a 5 lat temu się nie podobał. no i? Przecież wszyscy jesteśmy inni niż 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczy prawiczek 28..to co darker ma se teraz wziąc wora na sperme przedtem laska go nie chciała wolała innych ale potem jak czas układac zycie to przypomniała sobie o darkerze to chore lepiej juz byc samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Wszyscy to wory na spermę a nieatrakcyjny 20 latek nie może nigdy zostać ciekawym 25 latkiem. No no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream masz racje
kobiety to kurwy nie warto sie z nimi zadawac , nie musisz sie dzielic z nimi kasa i zyjesz jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"więc się na starość obraziłeś?" A gdzie ja się obraziłem? "Przecież to niepoważne i trąci kompleksami oraz przerośniętym ego." No fajnie... teraz skoro już mamy psychologa na forum wiem, że jestem zjebany. ponad wszelką wątpliwość. A już mi się chciało pracować nad sobą... "Ktoś teraz się podoba a 5 lat temu się nie podobał. no i? Przecież wszyscy jesteśmy inni niż 5 lat temu." Ja nie jestem twój wymyślony - ktoś - tak ładnie pasujący do twojej wymyślonej teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sięczegoś o kobietach
nauczyłeś przez 5 lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu 5? A nie 6 czy 8 lub 7,5? Nieważne czego się nauczyłem - i tak, żadnej nie mam ani nie miałem. Mogę znać szczegóły misji kosmicznych NASA ale to nie znaczy, że wezmę w jakiejś udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×