Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

EEG dziecka.

Polecane posty

Jak wygląda takie badanie u rocznego dziecka? Jak zachowywały się Wasze dzieci podczas badania? Z tego co wiem trzeba kilkadziesiąt minut leżeć w bezruchu. Dla rocznego dziecka to raczej niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesto wykonalne
musisz umówić się na rano i w nocy pobawić się z dzieckiem.Musi być zmęczone ,żeby usnęło przy badaniu.Jest to wykonalne ale trochę stresujące.Ja czytalam bajki,głaskałam i bylam caly czas przy dziecku.Usnęło,wystarczy kilkanaście minut aby zrobić badanie w czasie snu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam się z nim bawić całą noc czy wcześnie rano wybudzić? Boję się, że będzie bardzo rozdrażniony brakiem snu i wcale potem nie zaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesto wykonalne
mi kazano wybudzić dziecko kolo 1 w nocy i bawić się z nim ile da.O 5 padł a na 7 mialam badanie,więc musialam znów budzić dziecko.Jednak maly byl zbyt zmęczony aby rozrabiać i usnął w trakcie badania.Wiem ,że to może przerazać i ja tez bardzo sie balam ale lekarze,którzy wykonują te badanie wiedzą jak podejść do dziecka i rodziców.Nie taki diabeł straszny jak go malują.Mój miał 11 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Najważniejsze to nie panikować, choć ciężko. Dostaliśmy skierowanie na to badanie, bo jest podejrzenie epilepsji:( Mały wczoraj skończył rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do -jest wykonalne- a dlaczego Ty miałaś skierowanie na to badanie? I jaki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesto wykonalne
ja mam malego z porażeniem mózgowym i też było podejrzenie epilepsji,co zresztą wykazalo.Ale nie martw się,epilepsja jest uleczalna.naprawdę ,małe dziecko potrafi przy pomocy leków poradzić sobie.Trzy lata bez zmian w mózgu i odstawia się leki.To wszystko jest przerażające,wiem,ba wylalam tyle łez,jednak nie zalamuj się przypadkiem i głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za słowa otuchy i życzę dużo zdrowia dla Twojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×