Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klauduś i Igorek

3 miesiące 6600

Polecane posty

Gość Klauduś i Igorek

Witam. Dzisiaj byłam na drugim szczepieniu i lekarka powiedziała ze wazy za duzo jak na 3 miesiące 15 grudnia skończy dopiero co prawda ale przez miesiąc przytył kg ;( 4 tygodnie temu wazył 5700 boję się ze bedzie mial nadwagę ma 61 glugosci 41 centyl w klatce i 40 centyl glówki... karmie mlekiem modyfikowanym Nan 130ml co 3 godz bardzo sie niepokoje. Poradzcie mi jakos czy mam dawac co 4 godz ale to nie wyjdzie nie chce mojego dzibka trzymac na glodzie. Moze musze dawac mu 110ml tez co 3 godz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój starszy syn jak mial 3 miesiące to ważył 6100g i mierzył 68 cm. Pediatra nic mi nie mówiła, że waży za dużo. A urodził się z wagą 3330 g/55 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka jak poszła na szczepionkę jak skończyła roczek to ważyła 8,5kg:P:P Może chłopcy są grubsi:P Chociaż moja starsza córka szczupła nie jest .Ma 3,5laka i waży 20kg. Zawsze była pulpecik:P Tylko nie wiadomo po kim ,może wyroścnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauduś i Igorek
placze ale nie zawsze a jak się urodzil wazyl 3200 i 52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia jak urodziła się też miała 52 cm i wazyła 3200. Jak miala 2 miesiące i 3 tygodnie ważyła 5300 i miała 60 cm. Ogólnie moja mała mało przybierała na wadze i teraz ma 14 miesięcy i waży chyba 8500 a ma 80 cm. ale wydaje mi się że wcale tak dużo nie waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callendarioooooooopk
8,5 na 14 mcy to powiedziałabym, że niedowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×