Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zerem zerem

Co jest, kurwa, ze mną nie tak?!

Polecane posty

Gość Mozza Rella
miałam tak raz... poznałam go na sympatii, zaczeliśmy gadać na gg, potem przez telefon, smsy, czułe słówka, był mega romantyczny, na prawdę, pisał i dzwonił i mówił mi cudowne rzeczy, był słodki, uroczy. Aż nie chciałam spotkania bo bałam się że to przeminie. I przeminęło. JEdno spotkanie. Było całkiem fajnie. Czuło się że raczej nic z tego, ale nie było źle. Obiecywał że zadzwoni, planował kolejne spotkanie, bardzo dokładnie, pytał o termin. Potem smsem podziękował tylko za spotkanie. I nie zadzwonił. PRAWIE już nigdy :D Po pół roku odezwał się mówiac że jest w moich stronach i....... zabłądził i naprowadzałam go telefonicznie jak ma wyjechać. Po kolejnym pół roku zadzwonił z pytaniem czy umówię się z nim na obiad. Wszsytko się zmieniło, ja miałam chłopaka, ale z ciekawości powiedziałam : "jasne,teraz nie mam czasu ale odezwij się w przyszłym tygodniu ;) " nie odezwał się już nigdy Faceci są żałośni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarella
A ci z sympatii to juz sa megażałośni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozza Rella
nooo... hehehe sorki, że mam podobnego nicka, niechcacy..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerem zerem
ej no jeden sms a wy mowicie ze ja mu sie narzucam...... nie uwazam zeby tylko facet mial prawo sie pierwszy odezwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarella
Mi sie wydaje, że ten jeden sms to nie bylo nic zlego. Może bardziej chodzi o poczatek waszej znajomosci czyli ze wtedy Ty sie pierwsza odezwalas? Trudno powiedziec. Moze facet po prostu nikogo nie szukal, a z Toba spotkal sie dwa razy dla spedzenia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerem zerem
hmm no nie wiem, pamietal mnie z imprezy, sam zaproponowal spotkanie, czulam ze mu sie podobam . a to ze pierwsza sie odezwalam... nie bylo innej opcji zeby nawiazac dalsza znajomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarella
Moze to kwestia miejsca poznania?? Mam wrazenie, ze na imprezach faceci nie szukaja szczegolnie nowych znajomosci na dluzej- raczej traktuja je na luzaka. W wakacje tez poznalam na imprezie jakiegos kolesia- wymienilismy sie numerami tel, napisal mi smsa, umowil sie raz, drugi...A potem nagle oznajmil, ze ma problemy osobiste i zawodowe, wiec musi na razie sie odizolowac i wszystko poukladac, ale jesli sie do niego odezwe, to bedzie mu milo i na pewno odpisze. Uznalam, ze nie bede sie ponizala, bo facet ewidentnie sciemnia. Nie odezwalam sie i on tez sie juz nie odezwal. Czyzby do tej pory nie poukladal sobie wszystkiego?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerem zerem
no ale ja mu nie dawalam do zrozumienia ze chce czegos wiecej. trzymalam dystans, ciagle zartowalam, na luzie wszystko bylo. raczej nie moglam go niczym przestraszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarella
Moze tylko chcial spedzic milo czas. Faceci niby sa prosci, ale ciezko ich zrozumiec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerem zerem
ja nie mialabym nic przeciwko temu zebysmy sovbie raz na jakis czas poszli na piwko albo do klubu... i nic wiecej. wydaje mi sie ze on to wie... zgadzam sie, niby prosci, ale... przede wszystkim to oni nie mowia nigdy o co chodzi. milcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarella
Dokladnie! Zawsze na poczatku mowia, ze podstawa jest rozmowa, ale jak przychodzi co do czego to przestaja sie odzywac, unikaja albo w ogole znikaja i wez tu sie czlowieku domysl o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Tylko skąd wiecie, że spotkanie było udane? Bo wy tak myślicie? A co o tym mysli on? No właśnie. Widać dla niego nie było udane albo było udane i wiedział, że należy was skreślić bo coś mu nie [pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z sympatią jest
wprost śmieszny. Większość szuka tam seksu. Nie chciałaś iść do łózka albo nie wyglądałaś na taką co pójdzie na drugiej randce to sobie darował. Znajdzie bardziej wyzwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerem zerem
no jak to skad wiem ze udane spotkanie bylo :P bardzo mnie namawial zebym nie szla do domu tylko zebysmy gdzies wyskoczyli jeszcze, szukal kontaktu fizycznego (niesmialy dotyk raczej nizli macanie :P) ciagle mowil o nastepnym razie, juz po spotkaniu. duzo rzeczy na to wskazywalo. byl tylko buziak w policzek na pozegnanie, moze faktycznie przekalkulowal ze ciezko ze mna bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarella
Buziak w policzek na drugim spotkaniu jest OK i jesli facetowi zalezy na dziewczynie, to na pewno nie oczekuje niczego wiecej. Spotkania byly udane, bo tak je odebralysmy. A skad niby mamy wiedziec co sie uroilo w glowie faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerem zerem
zeby chociaz wczesniej byl jakis sygnal ze cos jest nie tak... :( a tak to ja juz nie wiem co myslec... nie ma kasy na koncie? zajety jest? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhvffdfd
a moze macie zyczliwych znajomych?? moze cos mu nagadali zlego o waszej osobie, ze puszczalskie lub cos w ten desen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhvffdfd
na imprezach mezczyzni zazwyczaj zarywaja szmaty na jedna noc lub dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerem zerem
nie mamy wspolnych znajomych. monia, wypierdalajza przeproszeniem :O wszystkie topiki rozwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerem zerem
ciekawekurwazaco :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerem zerem
i kto tu mowi o kulturze? mialam "przyjemnosc" "dyskutowac" z toba na innym topiku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerem zerem
olewam trolle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kiedys sie odezwie :P
ale watpie w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerem zerem
czy kazdy facet to dupek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarella
Przestan myslec, bo sie tylko tym wykanczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerem zerem
o hej... chyba mialas racje.. juz sie z tym powoli godze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×