Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Girl609

Oczy !!

Polecane posty

Gość 9885
Najladniejsze sa niebieskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już drugi taki topik...niebieskie chyba najlepsze:)ale podobają sie każde jeżeli mają ten błysk w oku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuubu
piwne , brazowe hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam naprawde zielone :) a jak wam się podobają oczy zielone z połączeniem pomarańczy takie kolorowe ale zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam uwagę raczej na kształt okolic oczu niż na sam kolor. W niebieskich można utonąć w pozytywnym znaczeniu, w czekoladowych/czarnych się roztopić, w zielonych zabłądzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skormnie....5678
niebieskie i zielone, kobiety o zielonych oczach wyglądają jak koty :D mrauuuu, a niebieskookie sa takie fascynujące, jakbym się zanurzał w ocean....no i jak ma sie oczy niebieskie to w różnym oświetleniu wyglądają różnie, raz stalowoszare, innym razem jasnobłękitne innym wręcz srebrne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakieś srakowate :O :P nie podobają mi się za cholerę. ale co zrobić. Najpiękniejsze są niebieskie i takie ciemne brązowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz takie jak moja mama i brat xd przy źrenicy brązowe a dalej już zielone..ładne :) jak podkreślisz kredką to już mmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mi kolega powiedział że najpiękniejsze oczy należą do mnie że się w nich zakochał :) I to tylko zielone żadne inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×