Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Girl609

Oczy !!

Polecane posty

No nie wiem :) Jak idę po ulicy patrzą się na twarz ale nie wiem czy akurat na oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie ciemnobrązowe, takie ze teczowka zlewa się z zrenica :) Moja siostra takie ma. Równnież ciemnocielone, ale nie piwne. Moj tata i brat maja oczy koloru trawy, piękne, a ja mam takie wyblakłe zielone - zdjęcie w sygnaturce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Girl- czemu na siłę czekasz na potwierdzenie że twoje oczy są najpiękniejsze? Żałosne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziołka
Najładniejsze są niebieskie i brązowe wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh Kolor nie ma znaczenia ale zakochalem sie w oczach pewnej dziewczyny. Mozna sie bylo w nich utopic. Miala takie duze zrenice i strasznie mnie to nakrecilo. :D Mam nadzieje ze je niedlugo zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo ciemne brązowe prawie czarne ,ale jakoś nigdy nie zastanawiałam się jakie mi się podobają wszystkie mają coś w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaa12584
Monikucha pieeeekne masz te zielone oczy, ja w ogole uwielbiam zielone oczy, bo sa rzadko spotykane. juz po samych oczach i brwiach widze, ze jestes piekna kobieta :) sama mam ciemno brazowe, niestety mam male oczy, cos a'la edzia górniak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lkdd - wiesz co nieczekam na potwierdzenie założyłam ten topic dla innych ślicznych kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki kochani ja już mykam papa wy sobie tutaj rozmawiajcie bede rano na kafeterii papa :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemnobrazowe - moj brat ma takie. Nie widac gdzie zrenica jest, a gdzie teczowka. Plus dlugasne rzesy. Od malego zachwyty nad jego oczami... Pogromca damskich serc. Mam niebieskie, pospolite. Z tym, ze gdy jestem zla robia sie ciemniejsze, a gdy zadowolona jasniejsze. Ogolnie sa dosc intensywne, jasne. Ponoc mam spojrzenie wiedzmy :p Za granica pytali czy mam soczewki. Nikt nie wierzyl, ze to jest naturalny kolor. Zielone... kocie. Sa sliczne. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystery_
Girl609 - skoro tak naciskasz to powiem że zielone są najładniejsze :) faktycznie zawsze sie zakochuję w dziewczynach z zielonymi, ale musza być blondynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Wszystkie kobiece oczy są fajne!:D Zakochałem się w was wszystkich i nie potrafię się zdecydować...:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Ja mam duże i to nawet cztery:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u facetów śliczne są zielone i niebieskie strasznie mi się podobają :) jedyne w swoim rodzaju :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
A ja mam nijakie... w zależności od oświetlenia - na niektórych zdjęciach jasnoniebieskie/szare na innych jasna zieleń. Nie da się określić jednoznacznie, chociaż zazwyczaj na pytanie o kolor oczu odpowiadam: jasnoniebieskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Ja mam Pszczółka bardzo podobny kolor do Ciebie, tylko ciemniejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Uwielbiam kontakt wzrokowy:) Czy można poznać duszę człowieka patrząc w oczy? Według mnie z oczu można wiele wyczytać, ale to zazwyczaj sygnały i oznaki, które z wnętrzem i duszą nie mają wiele wspólnego. Mówi się, że oczy nie kłamią... Zapewne coś w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Problem w tym, że nie korzystam w tej chwili z laptopa brata i nie mam tutaj żadnych zdjęć chyba:) Przeszukam swoją pocztę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Na poczcie mam tylko jedno zdjęcie i w dodatku czarno białe:D Jak chcesz poczytać z oczu, to daj maila. Jestem ciekaw Twojej kreatywności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×