Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna_Agnieszka

Mąż się mnie brzydzi, bo nie jestem już idealna :((

Polecane posty

Gość KamilaXXX
Przyjdz Autorko ktoregos dnia z pracy i powiedz mu z udawanym smutkiem ze Twoje kolezanki z pracy dopytywaly sie Ciebie czemu jest z takim nieatrakcyjnym facetem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrrrrrrrrrr
Tylko niedojrzały emocjonalnie dzieciak, może powiedzieć że brzydzi go własna żona karmiąca JEGO dziecko! We łbie mi się to nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerma
Paleta123 - jestes moim GURU. ide wydrukowac twoj post i rozdac wszytskim emocjonalnie poturbowanym kobietom. Mnie sie to ze strony faceta co prawda nie zdarzylo, ale ze strony matki owszem, wiec klimat troche inny, ale efekt ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paleta123
Poprosiłam dziś swojego faceta, żeby ocenił te historię z męskiego punktu widzenia. Dla niego nic dziwnego w tej historii nie ma: facet ma babę na boku i w tak prostacki sposób chce doprowadzić do tego, żeby zona go opuściła. Dlaczego? - bo tak jest łatwiej, nie będzie miał wyrzutów sumienia, będzie niewinny, a tą złą stroną będzie żona, która chce go opuścić. Ciekawe jak jest w rzeczywistości z panią Agnieszką i jej mężusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssso
zdecydowanie ma kogoś ,a jeśli autorka odejdzie to tylko zrobi mu przysługę ,a on będzie sie cieszył........nie daj sie tak szybko ....zmień fryzurę ,kolor włosów ,kup sobie coś super ekstra na tyłeczek i zanim go zostawisz niech jeszcze na odchodne popatrzy co traci .......ale to nie zmienia faktu ŻE TO ZWYCZAJNY PALANT !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bynio
Moim zdaniem on ma kochanke.Wyglad kochanki,przynajmniej na razie zwyczajnie bardziej mu odpowiada od twojego wygladu zewnetrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj
moze ma specyficzne poczucie humoru,a Ty jestes nadwrazliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, co ja za g***o czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka85
I co dalej się stało? Bo jestem ciekawa jak się potoczyły Twoje losy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jebnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Winczura
Naczynka pozamykaj laserowo a męża rzuc w piz**! Widocznie cie nie kocha jesli patrzy na Ciebie tak powierzchownie a zaslugujesz na milosc i wszystko co najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata.... to już pewnie ma innego męża :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naczynka na twarzy to problem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest facetów , którzy się wiążą z ciałem, nie z osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie sppkoj z nim dziewczyno! To nie facet tylko cham i nie dawaj mu seksu niech szuka lepszej skoro mu tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy chłop :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś go przestać pociagać tak jak to było kiedyś, jednak to tylko o nim świadczy, że powiedział, że się Ciebie "brzydzi". Czy facet, ktory jest choć troche stabilny emocjonalnie tak mówi? No chyba nie. Także to tylko świadczy o tym, że sam ma ze soba jakis problem. Co innego zanik porządania, a co innego mówienie takich rzeczy drugiej osobie. Normalna osoba nie mówi nigdy takich rzeczy nawet jeśli kogoś nie lubi, a co dopiero bliskiej osobie. Myślę, ze to toksyczny facet i nie warto dalej z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz zobaczyłam, ze to stary watek. Ale ciagle na czasie bo niestety wielu jest takich toksycznych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×