Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria Izabela

Czy faceci myśla penisem i dlaczego?

Polecane posty

ja sądzę że nie ma sensu się nad tym zastanawiać bo i tak to nic nie zmieni . po prostu natura stworzyła lepszy twór , czyli nas kobiety . i ten gorszy , facetów , tak dla równowagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo serce i penis mają zdolność decyzyjną, odpowiedzialne są za emocje, a mózg nie pełni w zasadzie żadnych znaczących funkcji kompleks penis-jądra wyposażony jest w liczne cenne szare komórki, chronione specjalnym płynem antyurazowym jego łaskawe przekazanie jest dla niektórych kobiet wyłącznym źródłem mądrości i jedyną drogą do posiadania własnych szarych komórek a ta poza - demot fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Bo tylko myślenie penisem zapewnia mężczyźnie sukces reprodukcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jest rozwiazalo sie! wyjasniono tajemnice nieszczesliwych prawikow! to faceci ktorzy jednak staraja sie myslec glowa i dlatego sa sami!!!! sosss lec ich poiformowac o naszym odkryciu! koniec ich cierpiec! musza po prostu zaczac myslec inna czescia ciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysłużyłeś się ludzkości! a na jakims topiku widziałam, że ktos mówił, że Ty też prawik.... juz sie pogubiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślą penisami, ale my też ich tego nie oduczamy, a powinnyśmy. Jakbyśmy się bardziej szanowały, tzn. nie szły za szybko do łóżka i miały jakieś wymagania wobec nich, byliby lepsi. Tak samo mtki są odpowiedzialne za podejście ich synów do kobiet. Jednym zdaniem, nasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez nie wszystkie ida szybko do lozka... a co do matek to sie zgadzam. szacunek do kobiet wynosi sie z domu. tak samo jak i inne umiejetnosci np. zatroszczenia sie o siebie. dla mnie facet co nie umie ziemniakow ugotowac nawet to dno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''po prostu natura stworzyła lepszy twór , czyli nas kobiety . i ten gorszy , facetów , tak dla równowagi'' Feministki burzą tą równowagę niestety Nie każdy facet myśli penisem, a przynajmniej nie każdy myśli na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuj
"breja- czyli sadzisz, ze to natura ich po prostu takimi stworzyla?" nie heheh krasnoludki :P :o sosss a to ze tobie zadna szpary do tej pory nie popuscila a oprocz tego matka w dziecinstwie nie kochala nie znaczy, ze musisz sie tutaj tak na forum na kobietach wyzywac. i to nie stereotypy tylko te brednie ktore wypisujesz swiadcza o tym zes prawik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie każda idzie szybko do łóżka, to tylko przykład. Wybaczanie braku szacunku, olewania itd. to inne przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuj
nie tylko na poczatku, ale cale zycie mysla penisem. tyle, ze potem penis zmienia obiekt zainteresowan albo sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuj
" A dlaczego baby myślą przez pryzmat naszych kont bankowych?" bo podswiadomie leca na zasoby i maja na wzgledzie dostatnie zycie dla wlasnego potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuuuuuuuuuuj
ale mozna postawic przy tym znak równosci. nie badz niesprawiedliwa.. przekonanie, ze faceci leca na wyglad = przekonanie ze laski leca na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że na poczatku znajomości nie u każdego najpierw uwalniają się pokłady pożądania. Wraz z poznawaniem partnera i większym zaufaniem do niego rośnie też poządanie. Dlatego napisałem, że później facet może myśleć penisem, ale bardziej w kategorii ''Nie tylko samym penisem'' Bo przecież w związku liczy się też intymność a w zasadzie jest ważniejsza niż pożądanie. Ważniejsza w póxniejszej fazie związku. Dojrzałego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×