Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria Izabela

Czy faceci myśla penisem i dlaczego?

Polecane posty

maria izo: tamten topik tak, ale na innych, pamiętam, to sama się pchałaś do nawalanki ;p no ale starczy o tym A Bi, hmm, ona jest po prostu obrazą boską, jawnogrzesznicą i chodzącym wyrzutem seksualnej frustracji innych, to i co się dziwisz, że cięgi zbiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda rozwodka z polnagim zdjeciem w stopce! Ale widac są wieksze grzesznice niz ja! Ulzyło mi :) Powiem wam, ze ja naprawde nie rozumiem ludzi, ktorych jedynym powolaniem zyciowym jest umoralnianie innych. No ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario izo: w pierwszej części Twej wypowiedzi wyczułem delikatną nutkę zawiści: ale ja o Bi nie napisałem, że jest NAJWIĘKSZĄ itd. także :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m.i.: a co do drugie - to też nie mogę pojąć ludzi z misją naprawy świata zaczynaną od innych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego trzeciego: to Bi oddała MI kluczyk, także gęby już na kłódkę :P I am a key master! [kto pamięta, z czego to? :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze to zawiść myślałam, ze będę gorszyć najlepiej... Chyba rozważe pomysł Kinky'ego i wstawie zdjecie tyłka, wtedy odczepia sie od Bi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marioo :) Super, tylko takie fajne ;) nie z wypięta pupą tylko takie zwykłe :P to może ja tez sobie wstawie w stopie jakieś swoje nagie zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky, miej litość nad nami i nad wszystkimi innymi kafeterian/k/ami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky ale jak to zwykle? zwyklych to nie mam chyba... Ale zwykle w sensie w spodniach niby? Durden Ty go nie zniechecaj im wiecej gołych fot w stopkach tym zabawniej. Z reszta ja bym chetnie zobaczyła te 23 cm i jak to było... jaja jak kartofle, tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario :) takie zdjęcie jak stoisz :) moze być w spodenka, majteczkach, albo bez :) ja mogę wstawić zdjęcie mojego pieprzyka który znajduje sie idelanie na środku mojego Kabanosika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzyka? Ni widziałam jeszcze takiego bajeru :) A jedna uwaga... Nazywanie go kabanosikiem to jakos słaba działa na wyobraźnię... Lepiej bys napisał, że masz porządny kawał żywieckiej albo chociaż podwawawelskiej ;) Az sie głodna zrobiłam, no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×