Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria Izabela

Czy faceci myśla penisem i dlaczego?

Polecane posty

Bi mnie przyciąga zgrabna doopa, wcięcie w talii min170 wzrostu i cycki powyżej B A potem studiuję charakter ofiary - jak tuman i pustak to posuwam do czasu znalezienia kolejnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :) I cóż ja mam Ci, Mario Izo, odpowiedzieć, zastanawiam się [drapie się po kroczu] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mmnie przyciagają i pociągaja najbardziej najbardziej kobiece oczy. Jak są piękne, tzn mają to coś w sobie to już jestem prawie zakochany hehe.. kobiety... pokazywać zdj oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavek i Slavko -> spoko, to pewnie musisz cały czas posuwać? :p Uważam, że na faceta z takim podejściem do kobiet to tylko właśnie taki pustak poleci. kinky reggae -> dzisiaj nie sama. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciał żone dzieci i tak dalej ale ja nie umiem kochac. Znaczy umiem ale bardzo szybko mi przechodzi. Poprostu nudzi mi sie z jedna kobietą a że w czasach obecnych nie trzeba was zbyt długo zachęcac do dymania to mam w pewnym sensie raj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durden- bezbłędne :) Slavko to powiem Ci, ze target masz dość rozległy chyba :) i zgadzam się z Bi- na takiego co tylko o ruchaniu mysli to poleci właśnie pustak. Antimater- oj nie wydaje mi sie, żebys się ogladał na ulicy za oczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Bi :) 🌻 I oto co mi przyszło do mojego organu, w którym rodzą się myśli: tak, nie, może czasem niektórzy, nigdy, choć z pewnością nie wszyscy to zależy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavko- czyli kochac jednak nie umiesz, bo skoro tak szybko Ci przechodzi to znaczy, ze to nie milość. a próbowałeś zaczac znajomosc inaczej? Czy zawsze tak jak to sie mowi od dupa strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavek i Slavko -> ja to się czasami zastanawiam, czy takie "łatwe" kobiety naprawdę aż tak często się wam trafiają. Po tym co można przeczytać na kaffe to kobieta wierna lub dziewica jest gatunkiem bliskim wyginięcia. Trochę mi się nie chce wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BI bi :P a z kim ? mam takie pytanie, czy jeśli męski penis ma 15 cm to jest git ? czy nie git ? tyle starczy ? To pytanie tak ogólnie. Nie ze mój ma 15 cm, hehe :P [ błądzi wzrokiem po ścianie] Mój ma co najmniej 23 cm i jaja jak kartofle ;) to tyle :P Proszę o szczere wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durden i tak oto w kilku prostych słowach podsumowałeś wyniki dyskusji :) Temat celowo głupi, ale do odpowiedz na tematytypu "czemu dziewczyny lecą tylko na wyglad lub kase?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałem i zawsze to samo. do pierwszego seksu jeszcze jest ok ale jak panna da to od razu mi się jej odechciewa i szukam innej :O Potrafie pół roku urabiać laskę żeby mi dała i nagle po wszystkim bez slowa odwrócić się i pójść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky, w świetle tego o co posądza nas Maria Iza: jak przy 23 cm nie znasz odpowiedzi na to pytanie - no właśnie... to już ją znasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Mario Izo, słabiutkie to Twoje prowo ;p A tą autoironią maskuję tylko gorzki grymas twarzy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiadomo że moje 23 cm niszczy wszystkich :D ale tak z ciekawości pytam ze jak "Ktoś" ma takiego malutkiego peniska to starczy tzn. te 15 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wyszlo, bo malo ludzi, ale gdyby w godzinach szczytu to... wierz mi, ze masa lasek by odpowiedziala, ze tak :-) kinky 15 cm szalu nie robi, ale technika, technika i jeszcze raz technika jest wazna :) nie ma nic gorszego niz facet z 23 cm fujara uwazajacy, ze kobieta powinna miec orgazm na sam widok jego sprzętu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bi, a Ty co myślałaś? Czyżbyś żywiła co do tego jakieś wątpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×