Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria Izabela

Czy faceci myśla penisem i dlaczego?

Polecane posty

yhym :) praktyka czyni mistrza ;) [niepewnie patrzy na linijkę] czyli liczy sie technika...hmmm a można sobie pomagać palcem lub dłonią ? albo językiem ? hmmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glen b
jem kupe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty, mario izo, to tak lubisz na ostro, co nie? :D Nie ma to, jak się ponaparzać z paroma dresami albo dewotkami wieczorową porą :D A tu dzisiaj nici 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glen, tylko, błagam, nie wkładaj potem łyżeczki do zmywarki proooszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to normalne że facet chce minimum 2 razy dziennie tj. rano i wieczorem. Pobawić sie muszelką swojej kobiety i doprowadzić ją do ekstazy ? tzn. palcówka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że lubię, niestety to jedyna moja podnieta ostatnio :) Nie wiem czy widzialeś ale po mojej ostatniej takiej wymianie zdań jedna z pań nawet mnie przeprosiła. Byłam w ciężkim szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria iza: no widziałem, pamiętam I podziwiam: ja to jak ognia unikam sytuacji konfliktowych :P a Ty, nie dość, że jak ryba w wodzie, nie dość, że ich szukasz, to jeszcze sama prowokujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durden- nie ze szukam, same sie do mnie przyczepily wtedy :( Bi- ale wlasciwie czego one od Ciebie chca? Kinky- zdjęć mam mase, ale niestety reszta tylko do użytku domowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... czyli jestem w miare normalny :) Jestem Bi no co ja poradze ze lubie miekkie pupy :P lepsze od poduszki :) A jeśli na imtymny zapach kobiety reaguje w ten sposób że sam rozwija mi sie język i mam ochote pieścić to też ok ? czy nie ok ? znawca wszystkiego tak :D mam ten cytat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky- moja pupa miekkoscia nie powala chyba, bo ja raczej chuda jestem więc niestety :) a jesli jezyk sam sie rozwija to niedopuszczalne jest absolutnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×