Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliiiaaa

czy ma ktos ochotę na flircik...

Polecane posty

Tych dwoje !!!!!!! Bo was pogodzę jak sami nie możecie :P Pana prosze o flirtowanie z urokiem :) a pania o urocze docinki :) KajA nie złosć sie tak , przeież to tylko mężczyzna :P Miał być miły flircik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożydar__
"...przeież to tylko mężczyzna..." dziękuję za komplement. nawet jeśli z języczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boży ... pokaz języczek a ocenie , i nie ma za co komplementy to też i kobieca specjalność :P , a zwłaszcza moja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Dąbrowska
Daj Cu_uju namiary , ale ja to mam w zwyczaju od razu du_pczenie a nie jakies pi_zdolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożydar__
kaja, nie martw się skarbie. każda potwora znajdzie swego amatora. ;) tego Ci życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Paź_królowej_
Kaja, co z tym przytulaniem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożydar__
pomalujesz się i będziesz piękna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka ...witaj, wyspałas się po flir.....................:D bożydar_.........mi już nic nie pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożydar__
hmmm to może zostań dominą. założysz jakąś lateksową maskę. sporo amatorów tego sportu jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteriii
spi_erdalajcie zboczeńcy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) hej Kaja1977;) - a co tak pesymistycznie podchodzisz do zagadnień:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia!!!!!!!!!!!!!!!!! :P jak tam ? po wczorajszym ? Nie martw sie nic staram sie pilnować topika i porządku na nim jak mi wolno oczywiście ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja:)...... , nie orientujesz sie kiedy wiosna nadejdzie, bo zbrzydła mi zima.:O Niby zawsze lubiłem snie i szaleństwa zimowe, ale cos ostatnio mi się snieg przejadł.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, więcej luzu.;) Forum jak życie, jak real,... nie mamy wpływu na wybór otaczających nas ludzi, w sklepach, na ulicy, w autobusie,... a jednak żyjemy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożydar__
hahahah kaja skarbie nie zwalaj winy na mnie, za swoje złe samopoczucie. czy brak humoru. mogłaś się zachować jak misteriii i odpowiedzieć z gracją i taktem, a Ty się ofukałaś. może coś w tym prawdy jest co napisałem. co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiodłaś mnie Kaja..;)! Sądziłem, że na topiku jakby nie było mile tematycznym, powiesz cos bardziej budującego, coś co nawet nie do końca się może sprawdzić, ale na duchu by mogło podtrzynmać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożydar__
nie ciągle. "znamy się" ledwie od ok. dwóch godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×