Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliiiaaa

czy ma ktos ochotę na flircik...

Polecane posty

Na pewno Cię lubi, bo raczej Ci złośliwie nie dokucza, a te niewinne docinki pod Twoim adresem mozna z powodzeniem do flirtu zaliczyć. Tak, że weź to Kaja na wesoło, i pokokietuj troszkę Bozydara, bo chyba wart jest tego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożydar__
no ładnie. ale ja nie chcę, ja się nie dam. te cyferki w nicku mnie przerażają... ;) pora na mnie. owocnych flirtów. do wieczora dziewczyny. jak ktoś będzie pisał przed 19 z mojego nicku to w mordę dać, zakuć i trzymać jak wrócę. rozprawię się osobiście z podszywaczem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie wiem czy rada dobra, czy nie. Ale gościu nie używa wulgaryzmów, nie trolluje, a raczej stara się jak może, żeby Cie oczarowć, poznać i kto wie co tam jeszcze.;) A że topik o flircie i na erotycznym temacie więc trzeba się poddac nastrojowi!??:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff:))))))))))))))), chwała najwyższemu, Bozydar, że Cię te cyferki Kai 1977 straszą. Mnie nie, są w sam razik.;)!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dobrze dobrze,nikt nie zmusza...........nick jak nick cyferki nic nieznaczące;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja uciekam do zajęć, mniej miłych niż flirtowanie, ale niezbędnych do przeżycia zimy:) Nara wam:) Pa KajA🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm ,jggggggggg
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś _29_
co tam moje drogie panie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajA1977 już dobrze dobrze,nikt nie zmusza...........nick jak nick cyferki nic nieznaczące;0 chcesz mi powiedzieć, że to nie jest rok w którym przyszłaś na świat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożydar też był zastrzeżony, a jakoś sobie poradziłem. zapytam wprost - czy 1977 to rok w którym przyszłaś na świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajus skarbie seks na zgodę?? ale taki wiesz z pazurem... wbij swoje tipsy w moja klatę... powyrywaj moje czarne, pokręcone włosy z cebulkami. :D mrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×